بهترین مکان برای زندگی در بدروم

بهترین مکان برای زندگی در بدروم

برای افرادی که تصمیم به زندگی در کنار دریای اژه ی ترکیه گرفته اند، انتخاب شهر بدروم به عنوان مقصد به سلیقه و شیوه ی زندگی آنها بستگی دارد. بدروم متشکل از مرکز اصلی شهر و استراحتگاه های ساحلی کوچکتر، محدوده وسیعی از محیط های متنوع از جمله لوکس، مدرن، سنتی و با قیمت پایین را ارائه می دهد. آنچه که بدروم به شما ارائه می دهد را دست کم نگیرید. بدروم در مرکز قله دریای اژه ترکیه است، و برای گردشگران و مهاجران مقصد محبوبی است.

بهترین مکان برای زندگی در بدروم

زندگی در بدروم

جذابیت غیر قابل انکار بدروم و محیط توریستی آن بیش از حد دلگرم کننده است. بدروم مکان ایده آلی برای هم ترک ها و هم خارجی هایی است که رویای شیوه ی زندگی ترکی با مقدار زیادی آفتاب، شن و تابستان های خنک دارند. اگر می خواهید برای زندگی به بدروم بیایید زندگی رویایی خود را پیدا خواهید کرد. تنها باید تصمیم بگیرید که کدام محله یا روستا برای شما مناسب تر است.

سرعت سریع زندگی مرکز اصلی شهر ممکن است برای بعضی از افراد که به جای رفتن به خرید و زندگی پر جنب و جوش و شب زنده داری به دنبال مکانی آرام و پر آرامش هستند، انتخاب خوبی نباشد.

افراد مدرن معتقدند که Yalikavak بهترین منطقه برای زندگی در بدروم است در حالیکه افرادی که به دنبال شیوه زندگی سنتی تر هستند، در محله قدیمی Gokcebel احساس راحتی می کنند.

یکی دیگر از جنبه های مهم که باید در نظر گرفت تفاوت زندگی در زمستان و تابستان است. بدروم یکی از نقاط توریستی برتر ترکیه است و از ماه می تا اکتبر جمعیت آن دو برابر می شود، در نتیجه در این زمان زندگی فعال تر است. همه افرادی که می خواهند کل سال را در بدروم زندگی کنند باید به این موضوع توجه نمایند.

بهترین مکان برای زندگی در بدروم: استراحتگاه های محبوب

۱: یالیکواک شیک: محله ای که باید دید

Yalikavak از یک شهر کوچک گردشگری به ستاره املاک و مستغلات ترکیه و صحنه قایقرانی تبدیل شده است. Palmarina، جواهر تاج یالیکواک است و دلیل آن حضور ستارگان بین المللی در آن و قایق های منحصر به فردش است. نوستالژی هنوز در بخش قدیمی شهر دیده می شود، اما چهره جدید یالیکواک لوکس با عمارت های میلیونی است و این منطقه در حال تغییر مراکز خرید، زندگی شبانه و جمعیت شناسی اجتماعی است.

۲: گاندوگان: محله مورد علاقه ترکیه ای

گاندوگان در صحنه اصلی گردشگری ناشناخته است، اما طی چندین دهه  یکی از مناطق مورد علاقه ی ترک ها برای خانه های تفریحی است. تپه های کوهپایه ای که درختان زیتون و مرکبات در آن قرار دارند، به منظره ای فوق العاده ای از دریا می رسند،  و منظره ی لذت بخشی به صاحبان ویلا می دهد. گاندوگان منطقه ای با فرهنگ قدیمی ترک بوده و زندگی شبانه در این منطقه رونق چندانی ندارد.

۳: گولتورک بوکو جدید و قدیم

Golturkbuku در سال های اخیر محبوبیت خود را به عنوان جایگزینی ایده آل برای محله Yalikavak به دست آورده است. این منطقه دورافتاده، موجبات صلح و آرامش ساکنان را فراهم می کند، اما اگر بخواهند تنوع ایجاد کنند با رانندگی کوتاه به یالیکواک، می توانند به مراکز خرید بزرگ و زندگی شبانه فعال آن برسند.

Golturkbuku قدیمی از خط ساحلی فاصله دارد، اما با توجه به قرارگیری این منطقه در دامنه تپه، اکثر خانه ها دارای منظره ای زیبا از دریای اژه هستند. در این منطقه سبک های معماری بیشتر با مجسمه های سنگی هستند که عکسشان در برخی از صفحات مجلات بین المللی خانه سازان چاپ شده است. با حرکت به سمت خط ساحلی، سبک های معماری از حالت عادی به حالت جدید و مدرن تغییر می کند، و خانه ها منظره عالی و فوق العاده دریا را نیز خواهند داشت.

بهترین مکان برای زندگی در بدروم

بهترین مکان ها در بدروم برای خریداران ملک با بودجه کم

شما نمی توانید چیزی بیش از Kadikalesi زیبا بخواهید. اگر چه که این محله در زمستان آرام است، دارای ساحل شنی شیک با فضای زیاد و نسیمی آرام در روزهای تابستان است.

به عنوان یک روستای کوچک، ساکنان دسترسی نزدیک به سوپر مارکت ها و یا یک صحنه فعال در شب زنده داری ندارند، اما ساکنین چنین شیوه ی زندگی را می پسندند. اگر آنها بخواهند به یک محله شلوغ و بزرگ تر بروند، برای رسیدن به یالیکواک تنها یه سواری کوتاه لازم است.

یکی دیگر از محله های مناسب بودجه کم برای افرادی که به دنبال خانه تفریحی هستند، ایسوس است. Iasos، در خط ساحلی و در نزدیکی فرودگاه واقع شده است. این روستا به طور کامل برای تعطیلات طراحی شده و شامل امکانات مختلفی از جمله استخرهای شنا، سالن های ورزشی، سونا و رستوران ها می باشد تا افراد جوان و مسن را در تمام روز سرگرم کند.

در غیر این صورت، اگر خریدارت با بودجه کم به دنبال محلی برای تمام سال هستند می توانند محله Turgutreis را در نظر بگیرند. این ناحیه میان مهاجران خارجی بسیار محبوب بوده و به جامعه ای بزرگ با امکان زندگی در کل سال تبدیل شده است.

Source: www.spotblue.com

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

2 دیدگاه ها

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت