خرید ملک در بلک ترکیه

خرید ملک در بلک ترکیه

بلک (belek) یک اقامتگاه تفریحی کوچک و شیک در ترکیه است که شهرت جهانی دارد و محبوبیت بازار املاک و مستغلات و سفر به آن گستره ی جهانی دارد. به عنوان یکی از ۶۶ محله متعلق به منطقه Serik، بلک چنان موفق عمل کرده که بسیاری از خارجی ها هرگز اسم Serik را نشنیده اند، اما کاملا با بلک آشنا هستند.

تلاش های این منطقه باعث شده که بلک به عنوان پایتخت گلف ترکیه شناخته شده و میزبان فینال جهانی گلف ایرلاین ترکیه و بازیکنان بسیار مشهوری مانند تایگر وودز و باراک اوباما باشد. بلک همچنین در سال ۲۰۱۶ میزبان اجلاس G20  بوده که با حضور رهبران بسیاری از کشورها برگزار شده است. هتل ها و تفریحگاهای بلک پنج ستاره بوده و در میان ۳۰ هتل و اسپای برتر ترکیه قرار دارند.

خرید ملک در بلک ترکیه

به غیر از جاذبه های توریستی، جمعیت بلک به ۷۰۰۰ نفر می رسد. توریست های بسیاری برای لذت بردن از تفریحات بلک به این منطقه سفر می کنند.

همه چیز درباره بلک: پایتخت گلف در ترکیه

بلک ترکیه کجاست؟

بلک در ساحل غربی دیدنی ترکیه واقع شده است، که همچنین به عنوان مدیترانه یا در دنیای دریانوردی به عنوان ساحل فیروزه ای شناخته می شود که منظره ای چشم نواز و نفس گیر دارد. بلک بخشی از Turkish Riviera است و متعلق به استان بزرگ آنتالیا است. به راحتی و در تمام طول سال می توان از طریق فرودگاه آنتالیا از سراسر جهان به این منطقه دسترسی داشت.

بلک همچنین کنار بزرگراه اصلی D400 که از شرق به جنوب ترکیه در حال گذر است، قرار دارد و سفر جاده ای به بلک نیز آسان است. از مسیر دریایی تنها یک ساعت با بندر ستور آنتالیا فاصله دارد.

مرکز شهر بلک: جایی که همه چیز وجود دارد

مرکز شهر بلک به عنوان قطب اصلی، با مسجد دیدنی و خیابان های آراسته با درخت خود همه چیزی است که برای یک مقصد تفریحی نیاز است. رستوران ها و بارهای زیادی با تنوع مختلف در این منطقه وجود دارند.

فروشگاه های بلک به اندازه کافی هستند، اما تنها با یک سفر کوتاه با اتوبوس می توان به مرکز شهر آنتالیا و بهترین مراکز خرید ترکیه رسید.

خرید ملک در بلک ترکیه

چند کار جالب که می توان در بلک ترکیه انجام داد

آبشار کورسونلو: می توان با تنها ۳۰ دقیقه رانندگی به این مکان دیدنی طبیعی رسید که بسیاری از گونه های پرندگان را در خود جای داده و یکی از جاذبه های دیدنی آنتالیا است.

شهر باستانی Perge: سفر به آبسار کورسونلو را با دیدن شهر باستانی Perge ترکیب کنید که در نزدیکی آن قرار دارد. سنت پاول اولین خطبه های خود را در اینجا برگزار کرد و دیدن این منطقه بسیار لذت بخش است.

Aspendos :Aspendos به خاطر آمفی تئاتر ۲۰۰۰ ساله اش که ظرفیت ۱۵۰۰۰ نفره دارد، از شهرت جهانی برخوردار است. بسیاری از کنسرت های کلاسیک نیز در اینجا برگزار می شوند.

ساحل: شهرت Belek برای سواحل چشم نواز خود شهرت دارد و می توان پرچم آبی پوشیده شده با ماسه را در بلک پیدا کرد. چتر و تخت آفتاب گرفتن به صورت ساعتی اجاره داده می شود و علاقه مندان به ورزش های آبی می توانند برای اسکی روی آب، جت اسکی، پاراسیاینگ و موارد دیگر به ساحل بروند.

شهر قدیمی Kaleici: با اتوبوس به مرکز شهر آنتالیا بکشید و از شهر قدیمی Kaleici دیدن کنید. خیابان های سنگفرش نمونه های کاملی از خانه های قدیمی را به نمایش می گذارد و قسمت بندری آن مکانی ایده آل برای صرف غذا است.

دره کپرولو کانیون: دره کپرولو کانیون بیشتر به عنوان قایق سواری در آب سفید شناخته شده است، این دره ۵۰۰ هکتاری به دوستداران طبیعت مسیرهای پیاده روی ایده آل و فرصتی برای وقت گذاراندن در میان گیاهان و حیوانات موجود در این منطقه محافظت شده ارائه می دهد.

پارکLand of Legends : معادل ترکی دیزنی لند آمریکا، پارک های Land of Legends هستند که برای خانواده هافرصت تفریح، خرید، سفری در دنیای آبی و جاذبه های بسیار فراهم می نماید.

گردشگری گلف در بلک

در حالی که فصل اصلی گردشگری از ماه می تا اکتبر است، مسابقات گلف قهرمانی در تمام سال دایر هستند. در بلک دوره های آموزش حرفه ای گلف در سطح جهانی برگزار می شود. مربیان مشهور زیادی در بلک حضور دارند. بلک در گلف به اندازه کشورهای اسپانیا و پرتغال شناخته شده است و عده ی زیادی را برای بازی های گلف جذب می نماید.

بازار املاک و مستغلات بلک

برای خریدارن خارجی بلک توجه خریداران بازار مدرن املاک و مستغلات متشکل از آپارتمان ها و ویلاها را جلب کرده است. برخی از خارجی ها  در بلک ملکی خریداری کرده اند و در تمام طول سال در بلک زندگی می کنند، در حالی که سرمایه گذاران ملک اغلب به دنبال درآمد اجاره از گردشگری گلف و اسپای بلک هستند.

بلک برای طرفداران گلف در سطح بین الملل جذابیت خاصی دارد و در مقایسه با قیمت پایین تر ملک نسبت به اسپانیا و پرتغال خریداران زیادی را جذب می نماید. همچنین بیشتر خانه های بلک با معماری جدید ساخته شده اند و برای طرفداران خانه های مدرن جذاب هستند.

Source: www.spotblue.com

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت