خرید ملک در آنتالیا

خرید ملک در آنتالیا

همه افرادی که به بازار املاک و مستغلات خارج از کشور چشم دارند، اطلاع دارند که سرمایه گذاری و خرید ملک در آنتالیا ترکیه در مرکز توجه قرار دارد. سالهاست که آنتالیا در رتبه دوم محبوب ترین شهرها برای خرید ملک در میان ترک ها و خارجی ها رتبه بندی شده است.

خرید ملک در آنتالیا

در سال ۲۰۱۸، خریداران خارجی ۸۰۰۰ آپارتمان و ویلا را در منطقه  آنتالیا خریداری کردند. آنتالیا بین ملیت های مختلف اروپایی، بریتانیایی، خاورمیانه و آسیایی دارای محبوبیت است. در واقع همه افرادی که مایل به خرید خانه در خارج از کشور هستند می توانند به دلایل بسیاری آنتالیا را در نظر داشته باشند.

سرمایه گذاری در املاک آنتالیا: ۴ دلیل خوب برای خرید ملک در آنتالیا

انتخاب گسترده ای از میان مناطق و محله ها:

آنتالیا تنها به مرکز شهر محدود نمی شود و مناطق گسترده ای را شامل می شود. بنابراین خریداران ملک در آنتالیا می توانند از میان مکان های زیادی انتخاب داشته باشند، از جمله آلانیای محبوب که شهری رو به رشد است و یا محله های بسیار محبوب مانند محمودلر.

ساید یکی از محله های کوچک است که محبوبیت خود را مدیون خانه های تاریخی آن است. منطقه کِمر برای سواحل خود شهرت دارد و کالکان برای ویلاهای لوکس و مجللش، و منطقه ببک محبوب ترین منطقه برای بازی گلف است. پس از آن مراکز شهری که در همسایگی محله هایی مانند ساحل لارا و کنیالتی که بهترین ساحل های ترکیه شناخته می شوند، قرار دارند و از سرتاسر جهان تحسین می شوند.

خرید ملک در آنتالیا

قیمت های مناسب بهمراه امکانات کم نظیر:

بیشتر افراد بر این باورند که بازار چالش برانگیز ملک قیمت ها را افزایش داده است، با این وجود یکی دیگر از دلایل علاقمندی خریداران خارجی به خرید ملک در آنتالیا املاکی است که به صورت پیش فروش با قیمت پایین فروخته می شوند و پتانسیل بالقوه ای برای افزایش سرمایه در آینده را فراهم می نمایند.

پیش فروش املاک با قیمت های قبل از ساخت و ساز و یک برنامه پرداخت متناوب همراه هستند و طرح هایی دارند که برای بیشتر خریداران مناسب است. درمرکز اصلی شهر قیمت هر متر مربع از ملک بالاتر است، اما خریدارانی که می خواهند در بازار املاک قیمت پایین تر شرکت کنند، می توانند مکان هایی مانند ساید، آلانیا و کمر را در نظر بگیرند.

پروفایل های ملکی گسترده:

خریداران می توانند به پروفایل های گسترده ای در سراسر این منطقه شامل پروفایل های فروش مجدد، آپارتمان ها و ویلا های ساختمانی جدید و پیش فروش  دسترسی داشته باشند. قیمت ها از ۵۰،۰۰۰ پوند شروع می شود و تا شش رقم برای ویلا های لوکس در مکان هایی مانند کالکان بالا می روند. برای انتخاب ملک مناسب در آنتالیا می توانید با کارشناسان نوراهولدینگ تماس بگیرید و ملک مناسب خود را پیدا کنید.

شرایط بازار ایده آل:

با توجه به خرید و فروش صدها ملک در هر ماه به خارجی ها و ترک ها، بازار املاک و مستغلات آنتالیا پیوسته در رونق است و هیچ گاه از کار نمی افتد. این امر نقدینگی بالای املاک آنتالیا را تضمین می کند و اگر شما نیاز به تبدیل آجر و ملات ملک خود به پول را داشته باشید، بازار جهانی املاک و مستغلات آنتالیا این کار را برای شما راحت می کند.

خرید ملک در آنتالیا برای سرمایه گذاری

به عنوان دومین مکان تفریحی محبوب در ترکیه، جای تعجب نیست که آنتالیا سرمایه گذاران خرید ملک را جذب می کند. درآمد اجاره املاک به توریست ها درآمد بالاتری نسبت به مستاجران طولانی مدت دارد و در یکی از گزارش های اخیر مشخص شده است که ۳۰ درصد از گردشگران ترکیه برای اقامت خود آپارتمان اجاره می کنند. آنتالیا با محبوبیت خود در حوزه گردشگری و همچنین آینده روشن روبرو امکان بازگشت سرمایه و کسب درآمد از طریق سرمایه گذاری ملک را برای سرمایه گذاران فراهم می آورد.

خرید ملک در آنتالیا

فرودگاه آنتالیا بزرگترین مرکز توریستی هوایی در کشور ترکیه است.

بر خلاف دیگر مقصدهای گردشگری، گردشگری در آنتالیا در تمام سال جریان دارد.

آنتالیا بخشی از منطقه Riviera ترکیه است، و گردشگری قایقرانی درآمد زیادی برای این منطقه ایجاد می نماید.

جاذبه ها، تفریحات و تورهای زیادی در آنتالیا وجود دارد.

سواحلی مانند لارا، کنیالتی و کاپوتاس در سراسر جهان معروف هستند.

آنتالیا تنوع زیادی برای همه نوع بودجه بندی دارد.

مراکز خرید و زندگی شبانه در آنتالیا یکی از بهترین های کشور ترکیه هستند.

کسب شهروندی ترکیه با سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات

با خرید ملک به ارزش حداقل ۲۵۰ هزار دلار می توانید شهروندی کشور ترکیه را بدست آورید. ترکیه یکی از کشورهای محبوب است که آینده ی بسیار روشنی دارد. ترکیه امکان دو تابعیتی شدن افراد را فراهم کرده است، یعنی با حفظ ملیت فعلی خود می توانید با خرید ملکی به مبلغ حداقل ۲۵۰ هزار دلار شهروندی ترکیه را نیز کسب نمایید. یکی از شروط لازم برای کسب شهروندی ترکیه این است که ملک خریداری شده را حداقل برای مدت ۳ سال در مالکیت خود نگه دارید.

Source: www.spotblue.com

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت