نکاتی درباره خرید خانه در ازمیر

نکاتی درباره خرید خانه در ازمیر

ازمیر از لحاظ طبیعت، تاریخ، فرهنگ و ویژگی های آب و هوایی در ترکیه  در لیست اول قرار دارد. سرمایه گذاری در مسکن در سال های اخیر تبدیل به یکی از اولین انتخاب های سرمایه گذاران داخلی و خارجی شده است.

در بازار مسکن ازمیر با توجه به کیفیت سهام مسکن ، در غرب Narlıdere، Güzelbahçe, Urla’yı ، در شمال  Çiğli  ، قسمتی از  Karşıyaka و  Bostanlı ، در شرق  Bornova   و قسمتی از  Bayraklı  جلب توجه می کند.

Narlıdere با نزدیکی به شبه جزیره Çeşme تبدیل به یک مرکز جاذبه شده است:

منطقه Narlıderer یکی از شهرای ازمیر است که در آن بخش مسکن به سرعت رشد کرده است. Narlıdere با اتصالات جاده ای بدون گیرکردن در ترافیک شهر ، حمل و نقل آسان، سریع و راحت را به تمام مناطق Izmir فراهم می کند. علاوه بر این، نزدیکی منطقه به شبه جزیره چشمه جاذبه دیگری را ایجاد می کند.

در سال های اخیر، سرمایه گذاری مسکن لوکس با کیفیت بالا در محور Narlıdere، Güzelbahçe و Urla افزایش یافته است:

نکاتی درباره خرید خانه در ازمیر

منطقه Güzelbahçe یکی از محورهای توسعه مسکونی در ازمیر است و یکی از مناطقی است که پروژه های مسکن واجد شرایط به طور کلی انتخاب می شوند. منطقه به دلیل نزدیک بودن به دریا و بزرگراه Aydın-Çeşme برای استفاده مسکن ترجیح داده شده است.  با تغییر روند زندگی در مرکز از گذشته تا امروز، مردم  دور از مرکز شهر از جنبش، جمعیت، مشکلات ترافیک / پارکینگ را انتخاب می کنند. بنابراین، در سال های اخیر، سرمایه گذاری مسکن لوکس با کیفیت بالا به سرعت در محور Narlıdere، Güzelbahçe و Urla  افزایش یافته است.

Bornova  با توجه به سهام مسکن موجود و ظرفیت جدید ساخت و ساز جلب توجه می کند. سهم عمده در دسترسی به اتصالات جاده ای در مرزهای منطقه Bornova، پایان محور مترو خط راه آهن ازمیر در   Bornovaو وجود دانشگاه Ege و دانشگاه  Yaşar در داخل مرزهای منطقه Bornova  از ویژگی های برجسته این منطقه است. علاوه بر این، وجود مراکز خرید مانند Forums Bornova و Ege Park و همچنین صنایع کوچک در داخل مرزهای منطقه ، باعث ایجاد بخش مسکن در منطقه می شود.

Bayraklı ، که وضعیت یک منطقه جدید را با ترکیبی از برخی محله های مناطق Karşyyaka و Bornova به دست آورده است، با ساخت و سازهای مسکونی واجد شرایط در Manavkuyu و  Mansuroğlu محصور است که ادامه منطقه Bornova Özkanlar است.

Karsiyaka، Bostanli و Mavisehir اولین مکان هایی هستند که ساکنین شهر ازمیر برای ساخت مسکن ترجیح می دهند.

هنگامی که در آینده به پتانسیل توسعه مسکن نگاه می کنیم، تصور می شود که تمام مناطق ذکر شده در بالا به طور فزاینده جذابیت خود را حفظ کرده و با باز شدن خط حومه ای Aliaga-Menderes با سرعت بالا ، تصور می شود که پروژه های مسکونی واجد شرایط بر محور Gaziemir، Menderes ساخته خواهد شد.

نکاتی درباره خرید خانه در ازمیر

منطقه KONAK:

منطقه KONAK ، که مرکز شهر İzmir است،  به عنوان یک کوردون در خیابان آتاتورک ادامه دارد و دارای معتبر ترین منطقه مسکونی است.

منطقه BORNOVA:

محله های (Atatürk، Kızılay، İnönü) واقع در شمال منطقه Bornova معمولا توسط گروه های با درآمد متوسط ترجیح داده می شود. در سال های اخیر، امن بودن منطقه نزدیک به مرکز از زمین لرزه و و دیدگاه های خلیج، توسعه را در منطقه تسریع می کند. محله Ergene و Kazımdirik در مرکز Bornova توسط گروه های با درآمد متوسط  و بالا ترجیح داده می شود.

منطقه BAYRAKLI:

محله هایی که از منطقه Bornova به منطقه Bayraklı   (Mansuroglu , Manavkuyu) عبور می کنند با توجه به موجودی مسکن و مناطق مسکونی بالقوه جلب توجه می کنند. هم خانه های موجود و هم خانه های تازه ساخته شده در اطراف خیابان سابق ابراهیم حکی و ساختمان خدمات شهرداری بایراکی  دارای ارزش زیادی است. این منطقه در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین مناطق سرمایه گذاری در ازمیر با برنامه های جدید مرکز شهری است.

منطقه KARŞIYAKA:

منطقه Karşıyaka منطقه ای است که پروژه های مسکونی در سال های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است و بسیاری از سایت های مرکز خرید در آن وجود دارد. ناحیه ماوی شهر واقع در شمال غربی ناحیه Karşyyaka به طور مداوم در حال توسعه است و سرمایه گذاری های جدید را  در این منطقه جذب می کند. پروژه های مسکونی در حال ساخت و یا تکمیل شده در منطقه  وجود دارد.

نکاتی درباره خرید خانه در ازمیر

منطقه ÇİĞLİ:

در سال های اخیر محله های واقع در بخش جنوبی منطقه به دلیل شکل گیری ارتباطات جاده ای و عبور خط مترو Menemen-Aliağa  از محله های جنوبی  دارای ارزش است. درون مرزهای این ناحیه، در منطقه صنعتی سازمان یافته آتاتورک به علت افزایش استخدام و جمعیت ،توسعه صنعت ، افزایش فرصت های اشتغال و حمل و نقل، نیاز به مسکن است. مشاهده شده است که قیمت مسکن در بخش های خط متروی Aliaga-Menderes که از مرزهای منطقه  Çiğli عبور می کند افزایش یافته است. ساخت و ساز بین خط مترو و جاده تسریع شده و ساختمان های لوکس در این منطقه متمرکز شده است.

منطقه BALÇOVA :

Balçova به لحاظ امکانات حمل و نقل، وجود مراکز فعالیت اجتماعی ، زیرساخت های ژئوترمال و مراکز خرید طبق خواسته های مردم به یک منطقه محبوب تبدیل شده است. Balçova در حال تبدیل شدن به یک شهر مدرن با خانه های اطراف است.

منطقه NARLIDERE :

منطقه NARLIDERE در بین سریع ترین مناطق توسعه یافته در بخش مسکن در ازمیر قرار دارد.  در سال های اخیر در میان پروژه های برجسته مسکن Folkart Narlıdere، Osmanbey Mansions، Koru Sitesi، Park  Smyrna وجود دارد. خانه های تازه ساخته شده در گروه با درآمد بالا قرار دارند و این پروژه ها در محله   Yenikale متمرکز می شوند.

Source: www.haberekspres.com

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت