مکان های ایده آل برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات آلانیا

مکان های ایده آل برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات آلانیا

یکی از تصمیمات دشوار در هنگام خرید ملک در آلانیا انتخاب محل ملک است چرا که مرزهای رسمی آلانیا منطقه وسیعی را پوشش می دهد. با این حال برخی از محله های آلانیا برای فروش خانه معروف تر از محله های دیگر هستند.

مکان های ایده آل برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات آلانیا

Bektas:

این منطقه که در دامنه تپه های پشت شهر قرار گرفته است، بر روی فروش ویلاهایی تمرکز دارد، که اکثرا دارای منظره ی خیره کننده ای از خط ساحلی هستند. این محله به اندازه کافی برای لذت بردن از آرامش از شهر دور بوده و به اندازه کافی برای خرید و زندگی شبانه به شهر نزدیک است.

Yesilyoz:

این محله بین مرکز شهر و فرودگاه قاضی پاشا قرار گرفته است و دارای یک ساحل ۳ کیلومتری و بهترین رستوران های دریایی است. همچنین سرویس منظم اتوبوس به شهر به طور منظم در دسترس است.

Tosmur:

این محله با شهرت خود برای باغ های میوه برای خریداران خارجی املاک محبوبیت دارد. توسمور در چهار کیلومتری مرکز قرار داشته و برای خریدارانی مناسب است که محیط طبیعی را به  منظره شهری ترجیح می دهند. رودخانه دیم در نزدیکی این محله قرار دارد و ساحل طولانی آن گردشگران دور و نزدیک را جذب می کند.

Avsallar:

اوسلر بین مرکز شهر و حاشیه آن واقع شده و محله ای محبوب برای ساحل دوستان است. فضای اوسلر این منطقه را به یکی از مناطق با پتانسیل بالای گردشگری تبدیل کرده است. اوسلر به فروشگاه ها و رستوران های زیادی نزدیک است .

Incekum:

جواهر این محله که در نام آن اشاره شده به معنی ماسه های عالی آن است. این ناحیه با دریا و مناظر طبیعی زیبای کنار آن به یکی از نقاط جذاب گردشگری تبدیل شده و بسیاری از سرمایه گذاران خارجی املاک و مستغلات را به خود علاقمند کرده است.

مکان های ایده آل برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات آلانیا

Kestel:

کستل در ۷ کیلومتری از شهر قرار دارد. غار دیم که یکی از جاذبه های توریستی محبوب است در این محله قرار گرفته است. خریدارانی که به دنبال خرید ملک در منطقه ای آرام از آلانیا هستند باید این منطقه را مد نظر قرار دهند.

Kargicak Village:

 این محله که در فاصله ۱۵ کیلومتری مرکز شهر و در کنار محمودلر قرار دارد با وجود اینکه شهرت کمتری در بازار املاک و مستغلات ترکیه دارد کماکان محله ای عالی برای افرادی است که مایل به زندگی ساحلی هستند.

Cikcilli:

این منطقه مملو از مراکز خرید است و روزانه صدها بازدید کننده دارد. مناطق در حال ساخت در این منطقه فرصت های خوبی برای خریداران ملک با قیمت پایین تر ارائه می دهند و این ناحیه را به منطقه ای محبوب برای افرادی تبدیل کرده که بودجه محدودی دارند.

Oba:

اوبا رتبه اول بازار املاک و مستغلات آلانیا را به خود اختصاص داده و محله ی بیشتر افرادی است که تمام سال را در آلانیا زندگی می کنند. سرمایه گذاری های شورای محلی، از جمله جاده های جدید و پارک ها اوبا را به منطقه ای جذاب برای خریداران تبدیل کرده است.

Konakli:

این محله طوفانی در صنعت گردشگری ایجاد کرده و چشم انداز متفاوت از دشت های مسطح آن این محله را نسبت به نقاط دیگر آلانیا منحصر به فرد می سازد. این محله برای حفاظت از فضاهای سبز حمایت و تشویق عده زیادی را به دست آورده است.

مکان های ایده آل برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات آلانیا

املاک در محمودلر

تاکنون محبوب ترین محله ای که در بازار املاک و مستغلات مورد توجه قرار گرفته، محمودلر است. محودلر با پیشرفت از بخشی کوچک به منطقه ای بزرگ در حومه شهر، جمعیت ۴۰ هزار نفره دارد که در تابستان به دلیل ورود توریست ها و صاحبان خانه های تفریحی افزایش پیدا می کند.

ساحل ۴٫۵ کیلومتری محمودلر محبوبیت کمی دارد اما در سالهای اخیر با رسیدگی های شورای محلی در حال پیشرفت است. گسترش محبوبیت رو به رشد و زیرساخت ها و جاده های مدرن محمودلر باعث شده که این منطقه به عنوان پادشاه بازار ملک آلانیا رتبه خود را حفظ کند.

هر چیزی که بخواهید و نیاز داشته باشید در محمودلر وجود دارد اما اگر کماکان بخواهید به مرکز شهر بروید سیستم حمل و نقل اتوبوس عالی آن در خدمت شماست. بسیاری از مهاجران به ترکیه، محمودلر را به عنوان مقصد خود انتخاب می نمایند.

آلانیا و قیمت املاک و مستغلات

اندازه بزرگ آلانیا و بازار کنونی آن، آلانیا را به منطقه ای مناسب برای همه خریداران بالقوه تبدیل کرده است. در قیمت پایین با مبلغی نسبتا کم به ازای هر متر مربع می توان در مناطقی مانند محمودلر و اوسالر یک واحد آپارتمان یک خوابه خریداری نمود.

و در بخش املاک گران قیمت می توان ویلاهای بزرگ و شش جانبه لوکس را در آلانیا خریداری نمود. محله هایی که این ویلاها را ارائه می دهند، عبارتند از Kargicak، Yesilyoz، و Konakli. خانه های نزدیکتر به ساحل گرانتر هستند، در نتیجه محله های اطراف ساحل کلئوپاترا قیمت بالاتری دارند.

بعضی از املاک آلانیا بصورت پیش فروش و اقساطی بوده و شرایط مناسبی را برای افرادی فراهم می کند که در تامین بودجه مشکل دارند.

Source: www.spotblue.com

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت