راهنمای خرید ملک در آلانیا ترکیه

ترکیه به یکی از محبوب ترین بازارهای املاک جهانی تبدیل شده است و تقریبا همه به فکر خرید املاک در ترکیه و به خصوص شهر آلانیا هستند. در سال های اخیر شورای محلی به مکان های نزدیک و دور در ترکیه ارتقاء یافته اند و نتیجه آن رشد بازار گردشگری و فروش املاک به افراد خارجی است. آلانیا در گذشته در سایه شهر آنتالیا قرار داشت، اما در حال حاضر آلانیا به تنهایی در میان شهرهای محبوب ترکیه مطرح می شود و آینده ای روشن پیش رو دارد.

خواه به دنبال خانه ای برای تعطیلات تابستانی باشید و یا به دنبال فرصتی برای سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات باشید، موارد زیادی برای انتخاب در آلانیا ترکیه وجود دارد و شما می توانید ملک مورد نظر خود را انتخاب نمایید. آلانیا از آپارتمان های یک خوابه تا ویلاهای بزرگ با باغ خصوصی و استخر را به خریداران ارائه می دهد و خریداران از ملکی که در ازای پول خود می توانند صاحب شوند، متعجب می شوند.

برای وارد شدن به بازار املاک و مستغلات آلانیا بهتر است اطلاعاتی راجع به این شهر داشته باشید. در ادامه به بررسی دلایل سرمایه گذاری در آلانیا می پردازیم.

۹ دلیل برای سرمایه گذاری در آلانیا ترکیه

انتخاب های شیوه زندگی:

 1. از خرید، زندگی شبانه، صرف غذا در رستوران، و همه کارهایی که باید انجام شود، محبوبیت آلانیا به همه اطمینان می دهد که شیوه زندگی ای را که در جستجوی آن هستند، پیدا می کنند. این تنوع باعث می شود که این منطقه جهانگردی بسیاری از ملیت ها را از سراسر جهان جذب کند، از جمله خریداران روس، آلمانی، بریتانیایی، خاورمیانه ای و آسیایی.
 2. چند زبانه:

  ترس بزرگ افراد هنگام خرید ملک در کشوری دیگر تفاوت زبان است. هرچند شهرت بلند مدت آلانیا در بازار گردشگری و فروش خانه به خارجی ها به این معنی است که مردم محلی به زبان های مختلفی صحبت می کنند. بنابراین تفاوت زبان به ندرت برای خارجی ها مشکل آفرین می شود.

 3. دسترسی در تمام طول سال:

  آلانیا تنها دو ساعت با فرودگاه آنتالیا فاصله دارد که مرکز سفر هوایی توریستی برتر در قسمت مدیترانه ای ترکیه است. این فرودگاه پیشرفته با تعمیرات و بازسازی های انجام شده سالانه پذیرای میلیون ها مسافر از سراسر جهان است.

همچنین در طول تابستان، صاحبان خانه می توانند از فرودگاه قاضی پاشا که تنها ۴۰ دقیقه با آلانیا فاصله دارد برای پرواز به دیگر شهرهای ترکیه استفاده کنند. آلانیا همچنین میان بزرگراه D400 قرار دارد که شرق ترکیه را به غرب آن متصل می کند و دارای مسیرهای فوق العاده مدرن و دریایی برای افرادی است که از مسیر دریایی استفاده می کنند.

 1. هزینه زندگی و نگهداری اموال:

  یکی از بزرگترین مزیت های بازار املاک و مستغلات ترکیه این است که هزینه های خرید ملک ترکیه در مقایسه با بسیاری از کشورهای کمتر است. هزینه زندگی و نگهداری سالانه خانه ها نیز مقرون به صرفه است.

 2. قیمت ورودی جذاب:

  با وجودی که آلانیا خانه های لوکسی را در سبک خود دارد، این منطقه به خریداران و سرمایه گذارانی که می خواهند به بازار املاک و مستغلات آلانیا وارد شوند، قیمت ورودی پایینی پیشنهاد می دهد. همچنین با توجه به پتانسیل بالای افزایش سرمایه، این قیمت ها برای خریدارانی که اولین بار است در ترکیه سرمایه گذاری می کنند، جذاب است.

 1. انتخاب محله:

  اندازه آلانیا را دست کم نگیرید. خریداران می توانند محله مورد نظر خود را از میان ۱۰۲ محله تعیین شده شامل مناطق ساحلی تا مناطق داخلی به سمت محدوده کوه های توروس انتخاب کنند.

 2. زندگی ترکی مدیترانه ای:

  خط ساحلی جنوبی ترکیه که همچنین به عنوان سواحل فیروزه ای شناخته می شود، یکی از مناطق خوش منظره ترکیه می باشد. ترکیب این مناظر با هوای عالی در تمام طول سال و غذای سالم شیوه زندگی رویایی بسیاری از افراد است.

 3. نقدینگی بازار بالا:

  بازار املاک و مستغلات سریعا در حال حرکت و چرخش است. هر ماه صدها خانه خریداری شده و فروخته می شوند. آلانیا منطقه ای مناسب برای صاحبان املاکی است که به دنبال بازاری با نقدینگی بالا هستند و نیاز به تبدیل خانه به پول نقد را پیدا خواهند کرد. مزیت دیگر آن این است که آلانیا بازاری جهانی دارد، چرا که خریداران خارجی نیز به اندازه ی ترک ها به این منطقه علاقمند هستند.

 4. اقسام و انواع ملک ها:

  با چنین نقدینگی بالایی در بازار ملک، خریداران می توانند از میان انواع و اقسام املاک انتخاب کنند. خانه های خارج از شهر اغلب برای کسانی که مایل به صرفه جویی در هزینه خرید هستند یا می خواهند برای طراحی و دکور هزینه کنند مناسب هستند. به لطف پروژه های توسعه ترکیه، پیش فروش خانه ها در آلانیا فراوان هستند. در صورتی که می خواهید سریع به خانه جدیدتان نقل مکان کنید می توانید از املاک دست دوم و فروش مجدد استفاده کنید.

Source: www.spotblue.com

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت