خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه

خرید خانه در ترکیه تقریبا رویای هر کسی است. خانه یکی از اساسی ترین نیازها است، کسی که توانسته است پناهگاه خود و خانواده اش را تضمین کند، به اندازه فردی که یک بار سنگین را از دوش خود برداشته آسوده خاطر است. این نیز موضوعی بسیار قابل فهم است. از سوی دیگر، خرید خانه در ترکیه نیز یک تصمیم مالی بسیار مهم و یک سرمایه گذاری بسیار جدی است. یکی از انگیزه های افراد برای خرید خانه در ترکیه، سرمایه گذاری است که دارای ارزش بالایی است. بخش املاک و مستغلات در حال حاضر سود قابل توجهی را در بسیاری از نقاط مختلف جهان به ارمغان می آورد. کشور ما نیز در میان مناطقی است که سهم بزرگی از این پست دارد. اما این موضوع چه مدت ادامه خواهد داشت؟امروزه واقعا خرید خانه در ترکیه یک سرمایه گذاری خوب است؟ این مقاله، برای پاسخ به  سوالات شما است. ما در این مقاله سعی در بررسی جوانب منفی و مثبت خرید خانه در ترکیه کرده ایم.

 

 

بازارهای جهانی

می توانیم بگوییم جهانی شدن دیگر بحث ناپذیر است. فاکتورهایی مانند توسعه قابل توجه امکانات ارتباطی و تدارکاتی، امکانات تکنولوژیکی و افزایش گردش آزاد سرمایه گذاری این وضعیت را به وجود آورده است. در نتیجه امروزه، هر یک از ما در اقتصاد جهانی خیلی بیشتر از گذشته حاکم هستیم. با یک تحقیق کوچک در بازار جهانی املاک و مستغلات درک نقش ترکیه  مشکل نیست. داده ها و شاخص ها نشان می دهد که هنوز هم سرمایه گذاری و خرید خانه در ترکیه کاملا سودآور است. به ویژه شهرهایی مانند استانبول و ازمیر قادر به ایستادگی در آمار در میان کلان شهرهای جهان است. آپارتمان های مدرن واقع در مکان های مرکزی این شهر ها همواره ارزشمند هستند و همچنان ارزشمند خواهند بود.

 

ابزارهای جایگزین سرمایه گذاری

خرید خانه یک ابزار سرمایه گذاری خوب درهر دوره بوده است. با این حال، همانطور که همه ما می دانیم، فرصت های سرمایه گذاری در جهان امروزه به طور قابل توجهی افزایش یافته است و ابزارهای سرمایه گذاری متنوع هستند. به عنوان مثال، ارزهای رمزنگاری، که ده سال پیش  جمعیتی احتمالا چند صد نفر را جذب کرده است، امروزه به یک ابزار سرمایه گذاری جدی تبدیل شده است.  به طور خلاصه، ابزارهای سرمایه گذاری دیگری وجود دارند که احتمالا سود بیشتری نسبت به خرید یک خانه می دهند. بنابراین باید شما تصمیم بگیرید که چقدر ریسک پذیر هستید.

 

روند اقتصادی

برخی از محافل  در ترکیه  نزدیک به ۱۰ سال است که یک تحلیل بحران اقتصادی انجام می دهد. در حقیقت، در طول این دهه، بر مشکلات کوچک و بزرگ مختلف غلبه شده است. اقتصاد به نحوی موفق به کنار گذاشتن همه این مشکلات شده و با بحران جدی مواجه نشده است. این وضعیت فراتر از انتظارات در بخش املاک و مستغلات ثباتی را ایجاد کرده است . پارامترهایی مانند افزایش سریع نرخ ارز، توازن داخلی و خارجی باعث ایجاد عدم اطمینان برای آینده نزدیک می شود. با این حال، خرید خانه یک سرمایه گذاری خوب است.

 

برنامه های آینده

در ابتدای مقاله  درباره امکانات در حال توسعه جهانی شدن بحث کردیم. این همچنین به معنی پیدا کردن شغل در مکان های جذاب در نقاط مختلف جهان برای کارکنان صنایع مختلف است. توسعه دهندگان، مهندسان، دانشگاهیان، طراحان و بسیاری دیگر از گروه های حرفه ای می توانند مشاغل را در هر جای دنیا پیدا کنند. اگر برنامه ای برای آینده خود در این زمینه داشته باشید، می توانید سرمایه گذاری املاک و مستغلات را از جایی که می خواهید انجام دهید، در نظر بگیرید. به عنوان مثال، در بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه اروپا میزان  کرایه خانه بالا است و خرید خانه اغلب سودمندتر از اجاره است. بنابراین اگر به فکر سرمایه گذاری برای آینده هستید خرید خانه در ترکیه را برای شما پیشنهاد می کنیم.

 

از کجا یک خانه باید خرید ؟

در  نتیجه هنوز هم خرید خانه در ترکیه یک سرمایه گذاری خوب به نظر می رسد. با این حال، این سرمایه گذاری خوب را می توان در خود تقسیم کرد. به عنوان مثال، ما می توانیم استانبول را به عنوان منطقه ای که قیمت املاک و مستغلات مناسب است برای شما پیشنهاد کنیم.  شما باید با در نظر گرفتن چنین پارامترهای و وضعیت اقتصادی خود برای برنامه های آینده خود تصمیم گیری کنید. همیشه بهترین راه جلوگیری از تصمیم گیری های عجولانه  و نادیده نگرفتن ایده های سرمایه گذاری است.

در اینجا ۳ مرحله مهم است که روند را برای کسانی که می خواهند  خانه بخرند ساده تر می کند:

  • حساب بانکی خود را بررسی کنید:

اگر می خواهید در ترکیه خانه بخرید، ابتدا باید بودجه خود را بررسی کنید. نرخ کرایه مسکن  در ترکیه در ماه های اخیر تا ۸۰ درصد افزایش یافته است. بنابراین خرید خانه برای شما مناسب تر خواهد بود.

  • تعیین معیارهای مسکن:

خانه ای را پیدا کنید که متناسب با بودجه شما باشد! خرید خانه کجا باشد ، دست دوم باشد  یا دست اول و نو ، چند متر مربع باشد و یا معیارهای مورد نظرتان را جستجو کنید. محل ، مسافت پیاده روی تا رسیدن به وسیله نقلیه و یا نزدیک بودن به مناطق اجتماعی در خرید خانه معیارهای مهمی است. هنگام خرید مسکن نیز باید به این معیارها توجه کنید.

  • یک مشاور حرفه ای املاک پیدا کنید:

این آخرین مرحله شما را به خانه های رویایتان نزدیک تر می کند. شما باید با یک مشاور املاک و مستغلات حرفه ای برا دیدن خانه های بیشتر در تماس باشید. مشاور املاک و مستغلات، متخصص در کسب و کار خود، بهترین خانه ای را که مناسب با بودجه و انتظارات شما است ، پیدا خواهد کرد.

 

source: homify.com.tr businessht.bloomberght.com

 

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت