مهاجرت به ترکیه با خانواده، فرصت های ترکیه برای شما

مهاجرت به ترکیه با خانواده، فرصت های ترکیه برای شما

 

 

ترکیه که توسط دریای مدیترانه، دریای سیاه و دریای اژه احاطه شده ، یک ترکیب منحصر به فرد از جغرافیای شرق و غرب جهان است. البته این به مهاجرانی که قصد اقامت در ترکیه دارند، تجربه هم زمان دنیای متفاوت و فرصت های غیر قابل پیش بینی برای زندگی سالم و شاد را نیز ارائه می دهد. در واقع زندگی در ترکیه، تجربه ای است که باید به دست آورد.

 

مطلب مرتبط: خرید خانه در ترکیه

 

آیا ترکیه برای زندگی با خانواده مناسب است؟

با توجه به تحقیقات، بیش از نیمی از مهاجرانی که در املاک ترکیه سرمایه گذاری می کنند به اقامت در ترکیه فکر می کنند. ترکیه نه تنها برای یک سرمایه گذاری سودآور کشوری ایده آل است، بلکه برای زندگی با خانواده کشوری هیجان انگیز و آرام است.

البته، رفتن به یک کشور کاملا متفاوت با همسر و فرزندان شما یک فرایند پیچیده است: جغرافیای مختلف، زبان های مختلف و افراد کاملا متفاوت و… ذهن نگران شما ممکن است از فکر کردن در مورد احتمالات خسته شود اما واقعیت ها مثبت تر از آن هستند! ترکیه بخشی از جهان جهانی است و هیچ دلیلی وجود ندارد که خانواده تان به شیوه زندگی ترک ها به راحتی عادت نکنند. این واقعیت نیز وجود دارد که ترک ها یکی از مهمان نوازترین ملت های جهان هستند!

حقیقت این است که می توانید صدها دلیل برای مهاجرت خانواده خود به ترکیه پیدا کنید. یکی از آنها سیستم بهداشت و درمان است که هر ساله در حال توسعه است. ترکیه در حال حاظر سیستم بهداشت و درمان خود را که موفقیت آن بیش از ۱۵ سال است مدیون قوانین زیرساخت های رادیکال است. امروزه بیمارستان ها و کلینیک ها بسیار مدرن هستند. علاوه بر این، پزشکان و بیمارستان های ترکیه شهرت خوبی در سراسر جهان دارند.

دلیلی که گردشگران، ترکیه را ترجیح می دهند برای مهاجرت آنها به ترکیه نیز صدق می کند. چقدر می توانید آب و هوای عالی در ترکیه را نادیده بگیرید؟ ترکیه، واقع در ساحل مدیترانه و معروف به روزهای آفتابی و طولانی. شما همچنین می توانید زیبایی چهار فصل را در طول سال تجربه کنید. ترکیه کشوری مدیترانه ای و روابط فرهنگی نزدیک با دنیای شرق، غذاهای ترکی را به سطح جهانی می رساند. بازارها، رستوران ها و کافه ها، میوه ها و سبزیجات تازه و البته پر از غذاهای منحصر به فرد!

مهاجرت به کشور دیگر می تواند از لحاظ مالی پیچیده باشد. فقط سوء ظن ها را کنار بگذارید ، چون که هزینه زندگی در ترکیه نسبتا پایین است. حتی شما می توانید  در یک رستوران شیک غذا بخورید ، به مناطق تابستانی مسافرت کنید، فعالیت های مختلف انجام دهید و پس انداز داشته باشید. به همین دلیل است که بسیاری از مهاجران برای گذراندن بهترین روزهای خود ترکیه را ترجیح می دهند.

 

در ترکیه چه فرصت هایی برای خانواده من وجود دارد ؟

زندگی در کشوری که اکثریت مردم مسلمان هستند و به فرهنگ ها و ادیان مختلف باز می شود می تواند تجربه ای متفاوت باشد. بخشی از مهاجران که در ترکیه زندگی می کنند، ترکیه را به عنوان یک کشور مدرن و آزاد که به دین خود نزدیک است انتخاب می کنند. برای اتباع غیرمسلمان نیز ترکیه کشوری مدرن، زیبا و دارای تنوع زیاد است.

تصور کنید که زیر آفتاب مدیترانه دور یک میز نشسته اید. همراه با خانواده می توانید در فعالیت های مختلف مانند بازدید از گالری های هنری، سایت های تاریخی و موزه ها، اسکی، پیاده روی و ورزش های آبی در طبیعت شرکت کنید. با این حال ترکیه فقط شامل ماسه و آب و هوای گرم و غذاهای عالی نیست. جمهوری ترکیه مقررات مربوط به کسب تابعیت ترکیه با سرمایه گذاری را در سال های اخیر تغییر داده است. در کشوری که زندگی تجاری کاملا فعال است و به سرمایه گذاری سودآور تشویق می شود، می توانید شهروندی را با راه اندازی کسب و کار خود بگیرید.

در عین حال، فرزندان شما می توانند از برنامه های آموزشی مختلف ارائه شده توسط دانشگاه های واجد شرایط بهره مند شوند. به ویژه در شهرهای بزرگ، موسسات آموزش عالی، در بسیاری از زمینه ها از جمله علوم اجتماعی، ارتباطات، علوم اداری و کسب و کار آموزش می دهد.

 

امکانات آموزش و پرورش برای فرزندان در ترکیه

هر ساله تعداد مهاجران در ترکیه در حال افزایش است. در نتیجه، افزایش تعداد مدارس آموزش زبان های خارجی تعجب آور نیست. آموزش در ترکیه نیز به تدریج در حال توسعه است. به نظر می رسد که بحث در مورد نظام آموزش برای همیشه ادامه پیدا می کند، این وضعیت به بسیاری از مدارس اجازه می دهد سیستم آموزش خود را به تکنیک های مدرن تر ارتقا دهند. اخیرا تعداد مدارس بین المللی آموزش زبان های خارجی و برخی مدارس خصوصی به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. علاوه بر این، بسیاری از مهاجران ترجیح می دهند فرزندان خود را به مدارس محلی که ترکی تدریس می کنند بفرستند، به این ترتیب، آنها به تسهیل سازگاری خانواده هایشان با فرهنگ ترکیه کمک می کنند.

 

آیا ترکیه برای خانواده من کشور امنی است ؟

ترکیه نه تنها برای گردشگران بلکه برای آنهایی که به فکر زندگی در آنجا هستند نیز امن است. هر ساله مهاجران زیادی برای زندگی در ترکیه تصمیم گیری می کنند و بدون مشکل در شهرهای بزرگ زندگی می کنند. در واقع، زمانی که به جرم و جنایت ها نگاه کنیم، ترکیه در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر می تواند به عنوان یک کشور امن دیده شود. به ویژه در شهرهای بزرگ مانند استانبول، آنکارا، ازمیر و آنتالیا، امکان کمک سریع و موثر در شرایط اضطراری وجود دارد.

 

آیا می توانم برای خانواده ام شهروندی ترکیه را بگیرم؟

بله! گرفتن شهروندی ترکیه برای خانواده شما دشوار نیست. با توجه به مقررات جدید، اگر در املاک و مستغلات سرمایه گذاری کنید می توانید حق درخواست شهروندی ترکیه را دریافت کنید. البته این بدان معناست که شما می توانید برای خانواده تان (همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال) درخواست شهروندی کنید. پس از جمع آوری مدارک لازم برای کسب تابعیت خانوادگی، می توانید درخواست خود را تکمیل کنید. علاوه بر این، روند شهروندی برای خانواده در یک زمان کوتاه ۶-۳ماه تکمیل می شود.

 

source: realtyturkey.com

 

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت