خرید ملک و زندگی در آلانیا

خرید ملک و زندگی در آلانیا

 

خرید ملک و زندگی در آلانیا

 

برای هزاران نفر از افرادی که در آلانیا زندگی می کنند، زندگی دقیقا همان چیزی است که باید باشد. صلح آمیز، بی سر و صدا، کمترین نگرانی و با تابش آفتاب برای ۳۰۰ روز از سال. آلانیا در ساحل دریای مدیترانه ترکیه یکی از مراکز خاورمیانه ای است که تعداد زیادی از خارجی ها را در این کشور به سر می برند و انتخاب این منطقه توسط خارجیان به دلیل مزایای بسیاری که فراهم می آورد، دور از انتظار هم نیست.

تلاش های اخیر شورای محلی برای گسترش آلانیا به یک نقطه جهانی باعث شده است تعداد گردشگران و خریداران خارجی املاک در این منطقه افزایش یابد. آلانیا به طور خاص به منطقه ی بزرگتر آنتالیا متعلق است، و به عنوان منطقه ای با قوانین خود پدیدار شده است.

هر چند این فعالیت ها در اینجا متوقف نشده است. پروژه های شورای محلی با هدف بهبود استانداردهای زندگی در لوله کشی و سایت های متعدد برجسته که در لیست پیش بینی یونسکو منتظر هستند و افتتاح فرودگاه قاضی پاشا، در چند سال پیش رسیدن و دسترسی به این منطقه را راحتتر و آسان تر نموده است.

اما چرا مهاجران از بسیاری از ملیت ها در این منطقه ملک خریداری می کنند و چرا برخی آن را به عنوان خانه دائمی خود انتخاب می کنند؟

 

مطلب مرتبط: خرید خانه ارزان در آلانیا

 

۱: حرکت مالی عاقلانه

برای بسیاری مزایای مالی بسیار بیشتر از آن است که بتوان نادیده گرفت. اکثر خارجیانی که پس از بازنشستگی به آلانیا می روند، دارای نمونه سرمایه گزاری کامل مالی هستند و می توانند به دلیل هزینه های مقرون به صرفه برای هر متر مربع، یک املاک را خریداری کنند.

قیمت املاک در برخی از مناطق ساحلی مانند محمودلار نیمی از مناطق دیگر مانند باندروم در ساحل اژه است. آلانیا رویای زندگی در ساحل را با ارائه ارزش مناسب برای پول، نه تنها در قیمت ملک، بلکه هزینه ماهانه زندگی فراهم می آورد.

همچنین اکثر خارجی ها پس انداز را در حساب های بانکی با سود بالا قرار می دهند که نرخ های بین ۱۰ تا ۱۵ درصد را ارائه می دهند و از سود ماهانه بهره مند می شوند. از این رو بیشتر این افراد هزینه های عمده زندگی خود را حس نکرده و تقریبا به صورت رایگان زندگی می کنند.

 

۲: جامعه متنوع و جهانی

یکی از چیزهایی که در آلانیا وجود ندارد، هم نوایی است. از طریق ایجاد یک فضای جهانی، جذب ملیت های مختلف از جمله بریتانیایی، آلمانی ها، روس ها، ترک ها و خاورمیانه، بودن خود منحصر به فرد شما تشویق می شود. اثبات این مو  ضوع در تنوع کافه ها، رستوران ها و مغازه هاست که در اطراف آلانیا پراکنده شده است.

دلیل این جذابیت فراوان برای فرهنگ های مختلف از سراسر جهان چیست؟ خوب برای چند دهه، تجارت شماره یک برای مردم محلی گردشگری بود. هنوز هم در حال حاضر، حتی اگر صنعت خارجی املاک و مستغلات نیز به شدت افزایش یافته است، گردشگری حرف اول را میزند. در آلانیا پس زمینه اجتماعی شما مهم نیست، چرا که هر کس به راحتی در آن قرار می گیرد.

 

۳: انتخاب های شیوه زندگی

چیزی که همه انسانها به آن تمایل دارند قدرت انتخاب است. ما انتخاب را دوست داریم، چه این انتخاب چیزی ساده باشد مانند آنچه برای صبحانه میل کنیم، کارهایی که باید انجام دهیم، و یا انتخاب های پیچیده تر در زندگی مانند جایی که زندگی کنیم. آلانیا انتخاب های زیادی را ارائه می دهد. به راحتی کسانی که میخواهند با بودجه محدود خود زندگی کنند، چند محله، هتل و غذاخوری برای سبک های زندگی پرطرفدار ارائه می دهد.

اگر یک روز صبح بیدار شوید و بخواهید همه چیز را رها کنید سفرهای کوتاه در ترکیه و روستاها، مکان های محلی مانند لانگنتا و چای خانه ها به شما این امکان را می دهند. در غیر این صورت کلاب های خارجی و جوامع گسترش دهنده روابط بین المللی  می توانند احساس جدایی از وطن را از بین برده و امکان آشنایی را برای افراد فراهم آورند. در آلانیا همه چیز و هر چیزی در آستانه در شماست. شما هرگز از انتخاب کم نخواهید آورد.

 

۴: زندگی در کنار دریا

احتمالا همه آهنگ “من دوست دارم در کنار ساحل باشم” را به یاد دارند، و همه متوجه خواهند شد که چرا شیوه زندگی ساحلی بهترین انتخاب برای اکثر کارگران و بازنشستگان است. به عنوان تفاوتی بزرگ در شیوه زندگی شهری، استراحتگاه های ساحلی در کشورهای گرم، تله های تابستانی با آب و هوای عالی است.

سرعت کمتر زندگی، مناظر خیره کننده، ماسه های بلند و فرصت برای شنای همیشگی فقط چند مورد از مزیت های شهرهای ساحلی است. آلانیا یکی از استراحتگاه های ساحلی متعدد در ترکیه است که شیوه زندگی جایگزین را ارائه می دهد که به سختی می توان آن را نادیده گرفت.

اگر به زندگی در آلانیا فکر می کنید، بیش از ۱۰۰ محله برای انتخاب وجود دارد، بنابراین مناطق محبوب از محمودلار تا توسمور برجسته ترین مورد در میان خریداران ملک است.

برای خرید خانه در آلانیا و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

 

source: turkeyhomes.com

 

 

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت