سرمایه گذاری در املاک آلانیا ترکیه

سرمایه-گذاری-در-املاک-آلانیا-ترکیه

سرمایه گذاری در املاک آلانیا ترکیه

مناطق زیادی از ترکیه وجود دارند که افراد به دنبال سرمایه گذاری در بازار املاک و مستغلات آن هستند و استانبول نقطه عطف این مناطق است. اما در چند سال گذشته قیمت های استانبول به شدت افزایش یافته و بنابراین بسیاری از مناطق دیگر مانند آنتالیا و آلانیا را تبدیل به فرصت سرمایه گذاری کرده است. در حال حاضر سرمایه گذاری واقعی املاک در آلانیا بهترین ارزش را برای سرمایه ارائه می دهد.

 

سرمایه-گذاری-در-املاک-آلانیا-ترکیه

 

سرمایه گذاری مسکن در آلانیا می تواند درآمد سالیانه را ارائه دهد، زیرا در آلانیا مناطق مسکونی زیادی با ساکنان دائمی وجود دارد و این منطقه همچنین از لحاظ توریستی از طریق فرودگاه های قاضی پاشا و آنتالیا قابل دسترسی است؛ بنابراین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات آلانیا می تواند اجاره های بلند مدت یا کوتاه مدت را برای شما ارائه دهد.

اگر شما همیشه می خواستید در خارج از کشور زندگی کنید، ترکیه ممکن است جای شما باشد. علاوه بر اینکه آلانیا مکان دوست داشتنی برای زندگی است، می توانید از سود بدست آمده در هر یک از سرمایه گذاری های املاک در آلانیا لذت ببرید. دلایل زیادی وجود دارد که چرا آلانیا محل خوبی برای زندگی است، اما در اینجا تنها ۱۰ مورد را بیان می کنیم.

قیمت ملک در ترکیه هنوز کم است. شما به راحتی می توانید یک آپارتمان را برای حدود ۳۸،۰۰۰ دلار یا یک ویلا را با قیمت حدودی ۱۳۰،۰۰۰ دلار برای زندگی یا اجاره دادن به گردشگران پیدا کنید. قیمت ملک در کشورهای دیگر مانند اسپانیا افزایش داشته و شاید دیگر نتوان ملک مقرون به صرفه خرید. ترکیه همچنان بازار خود را حفظ کرده و با وجود اینکه املاک برای فروش در ترکیه جذاب تر می شوند، قیمت ها به آرامی صعود می کنند و شما هنوز می توانید از پس خرید یک خانه یا آپارتمان در این کشور برآیید.

مالیات املاک در ترکیه کم است و یکی از بهترین مکان ها برای خرید املاک جهت سرمایه گذاری است. پس از چهار سال هیچ نگرانی راجع به سود سرمایه ای ملک خود نخواهید داشت و ملک شما ارزشمندتر می شود.

شما متوجه نرخ خوب بازگشت سرمایه خود خواهید شد. در عرض فقط ۸-۱۲ سال می توانید سود بسیار خوبی از اموال اجاره ای خود بدست آورید.

اگر شما خودتان قصد جابجایی و اقامت در آلانیا را داشته باشید، می توانید در میان مکان های تاریخی زندگی کنید و در عین حال به مرکز خرید محلی دسترسی داشته باشید. خانه ی یکی از ۱۰ شگفتی های جهان باستان یعنی ترکیه، هنوز هم دارای فرهنگ و تاریخ غنی و درخشان است.

سواحل با منظره های عالی که آب چهار دریا را شامل می شوند. فرقی نمی کند که به کدام سمت نگاه کنید، مناظر روبرو شما را ناامید نمی کنند. هنگامی که شما در ترکیه زندگی می کنید، توسط دریای مدیترانه، دریای سیاه، دریای اژه و دریای مرمره احاطه شده اید.

آب و هوای ترکیه شگفت انگیز است. ساکنان ترکیه هر سال از ماه مارس تا نوامبر از آب و هوای تابستانی لذت می برند. چون کشور را سواحل زیبا و چشم نواز احاطه کرده است، ترکیه به معنای واقعی مکانی بسیار زیبا برای زندگی و یا سفر است.

هزینه زندگی در ترکیه کم است. قیمت غذا و آب و برق در ترکیه به اندازه کافی پایین نگه داشته می شود تا مردم بتوانند از زندگی خود در اینجا لذت ببرند و مجبور نباشند فقط برای پرداخت صورتحساب های خود به کار مشغول شوند.

با تبدیل شدن و پیشرفت شهر آلانیا به یک شهر توریستی در حال توسعه، بازار سرمایه گذاری ملک در آلانیا گرمتر و گرمتر می شود. آلانیا قطعا در حال تبدیل شدن به محبوب ترین نقطه توریستی ترکیه است. علاوه بر این افزایش تعداد پروازها به ترکیه باعث می شود که بتوان دسترسی آسان تری به آلانیا داشت. آب و هوای عالی، سواحل شنی و بازمانده های تاریخی، آلانیا را به یک نقطه عالی برای زندگی تبدیل کرده است.

ساکنان این کشور از ساکنان جدید و توریست ها با آغوش باز استقبال می کنند. اکثر افرادی که در آلانیا زندگی می کنند می توانند به زبان انگلیسی صحبت کنند و معمولا ساکنین برای صحبت با شما زمان می گذارند. در فصل های توریستی پروازها به ترکیه با ایرلاین های مختلف بیشتر و بیشتر می شوند و شما تقریبا در هر ساعتی که اراده کنید، می توانید به راحتی به کشور خود یا کشورهای دیگر سفر کنید.

اقتصاد در ترکیه قوی بوده و در حال پیشرفت است. به این امکانات غذاهای خوشمزه ی ترکیه را هم اضافه کنید. با زندگی در ترکیه می توانید از رستوران و غذاخوری های بی نظیر استفاده نمایید.

 

مهم نیست که چرا شما آلانیا را برای زندگی انتخاب می کنید، به شما اطمینان خاطر می دهیم که از انتخاب خود نا امید نخواهید شد. به لحاظ مالی و فرهنگی شما در جایگاهی قرار دارید که بهترین محیط را فراهم می آورد.

 

 

 

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت