بررسی مناطق شهر ازمیر برای خرید خانه

بررسی مناطق شهر ازمیر برای خرید خانه

بررسی مناطق شهر ازمیر برای خرید خانه

در بازار مسکن ازمیر، مناطق ترجیحی از نظر واحدهای مسکونی ، نارلی دره در غرب، گوزل باغچه، اورلی، چیگلی در شمال، بخشی از کارشیاکا با بوستانلی، بورنوا در شرق و بخشی از بایراکلی جلی توجه می کنند.

نارلی دره با نزدیکی به شبه جزیره چشمه تبدیل به یک مرکز جاذبه می شود. منطقه نارلی دره یکی از سریع ترین مناطق در حال توسعه در شهر ازمیر است. نارلی دره دارای واحدهای مسکونی  و ساخت و سازهای جدید است.

نارلی دره ، از طریق جاده بدون ترافیک شهر به تمام مناطق در ازمیر، حمل و نقل آسان، سریع و راحت فراهم می کند. همچنین نزدیکی این ناحیه به شبه جزیره چشمه جاذبه دیگری را ایجاد می کند.

 

مطلب مرتبط: خرید ملک در ازمیر

 

در سال های اخیر، سرمایه گذاری مسکن لوکس در نارلی دره، گوزل باغچه و اورلا افزایش یافته است. منطقه گوزل باغچه یکی از محورهای توسعه مسکن در ازمیر است و یکی از مناطقی است که برای پروژه های مسکن واجد شرایط انتخاب شده است. با توجه به نزدیکی آن به دریا و بزرگراه آیدین چشمه، این منطقه برای استفاده مسکونی ترجیح داده می شود.

با توجه به بخشی از مسکن که مورد بررسی قرار گرفته، بورنووا با سهام مسکن موجود و ظرفیت جدید ساخت و ساز جلب توجه می کند. سهم عمده در دسترسی به جاده ها در ناحیه  برنوا این است که محور متروی سبک راه آهن موجود در ازمیر در ناحیه برنوا خاتمه می یابد و دانشگاه اژه و دانشگاه یاشار در مرز منطقه  برنوا قرار دارند. علاوه بر این، وجود مراکز خرید مانند فروم برنوا و اژه پارک و همچنین سایت های صنعتی کوچک در مرزهای منطقه، باعث ایجاد مسکن در منطقه می شود.

بایراکلی، که وضعیت یک منطقه جدید را با ترکیبی از برخی محله های مناطق کارشیاکا و برنوا به دست آورده است، با ساخت خانه های واجد شرایط در محله های Manavkuyu و Mansuroglu، که ادامه منطقه Bornova Özkanlar است، ترجیح داده می شود.

کارشیاکا و بوستانلی از مناطق ماوی شهر با جاذبه چندین ساله و استقرار منظم از اولین انتخاب ساکنان مسکن ازمیر است.

هنگامی که ما به پتانسیل توسعه مسکن در آینده نگاه می کنیم، انتظار می رود که تمام مناطق ذکر شده در بالا به افزایش جذابیت منطقه ادامه دهد.

انتظار می رود مرکز شهر جدید (ناحیه منهاتن) که دارای بیشترین پتانسیل برای پروژه های واجد شرایط مسکن در شهر ازمیر است، رقابت را در قلب شهر با تنوع در حمل و نقل، خدمات اقامت، کیفیت ساخت و کیفیت ساخت و مسکن در بازار مسکن افزایش می دهد.

بررسی مناطق شهر ازمیر برای خرید خانه

 

منطقه کناک

کناک، که مرکز شهر ازمیر است، معتبرترین منطقه مسکونی ازمیر است که کوردون نامیده می شود و تا خیابان آتاتورک ادامه دارد. در مجموع ۵۰ ولسوالی از قبیل عبدی ایپکچی، بحریه اوچوک، باریش، بوزیاکا،کاراباغلار واقع در مرزهای ناحیه کناک ، در مرزهای منطقه کاراباغلار گنجانده شده است.

 

منطقه بورنوا

محله های آتاترک،کیزیلای و اینونو  واقع در شمال منطقه برنووا معمولا توسط گروه های با درآمد متوسط ترجیح داده می شود. در سال های اخیر نزدیکی این محله به مرکز، امن بودن زمین های آن در برار زمین لرزه و داشتن منظره خلیج باعث توسعه سریع منطقه شده است.

 

منطقه بایراکلی

محله هایی که از بایراکلی به برنوا می رسند  (Manavkuyu و (Mansuroglu با سهام مسکن موجود و مناطق مسکن بالقوه جلب توجه می کند. خیابان İbrahim Hakkı و ساختمان شهرداری بایراکلی ، باعث افزایش ارزش خانه های موجود و مجتمع های تازه ساخته شده در اطراف
آن ها شده است.  محله های آلپ ارسلان، چیچک، چای در بایراکلی از مکان هایی هستند که گروه های با درآمد متوسط و کم  آن ها را انتخاب می کنند. با اجرای طرح های جدید برای مرکز شهر و پروژه های شهرداری ازمیر، این منطقه تبدیل به یکی از مناطق سرمایه گذاری مورد علاقه در ازمیر می شود.

 

منطقه کارشیاکا

منطقه کارشیاکا ، منطقه مسکونی است که در سال های اخیر پروژه های مسکن در آن افزایش یافته است و مراکز خرید زیادی در آن وجود دارد. ماوی شهر، که در شمال غربی ناحیه کارشیاکا واقع شده است، منطقه ای است که به طور مداوم در حال توسعه است و باعث جذب سرمایه گذاری های جدید در منطقه می شود. در منطقه، پروژه های جدید مسکن یا در حال ساخت وجود دارد.

 

منطقه چیگلی

در سال های اخیر محله های موجود در بخش جنوبی منطقه ، شکل گیری اتصالات آزادراه و عبور خط متروی Menemen-Aliaga از محله های جنوبی به ارزش منطقه افزوده است. با توجه به افزایش نیروی کار و امکانات حمل و نقل در منطقه صنعتی سازمان آتاتورک در مرزهای منطقه و افزایش جمعیت به دلیل رشد صنعت، نیاز به مسکن افزایش یافته است. مشاهده شده است که قیمت مسکن در مناطقی که خط متروی Aliaga-Menderes از مرزهای منطقه چیگلی عبور می کند افزایش یافته است. بین خط مترو و بزرگراه (İstasyonaltı Mah.) ساخت و ساز ساختمان تسریع شده و ساختمان های لوکس در این منطقه متمرکز شده است.

 

source: haberekspres.com.tr

 

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت