خرید ملک در ازمیر

خرید ملک در ازمیر

خرید ملک در ازمیر

در سال های اخیر گزینه های بسیار خوبی  در میان پروژه های ساختمانی استانبول دیده شده است. همچنین افزایش قابل توجهی برای تبلیغات فروش خانه در ازمیر می بینیم. با توجه به زندگی مدرن، راحت و لوکس پروژه های ازمیر، دارای ویژگی های خوبی برای افرادی که می خواهند صاحب خانه شوند هستند.

 

خرید ملک در ازمیر

 

زندگی در ازمیر

ازمیر شهری در قسمت غربی شبه جزیره آناتولی در وسط منطقه اژه  و در اطراف خلیج ازمیر واقع شده است. ازمیر بزرگترین و سومین شهر ترکیه یکی از مهم ترین شهرک های آناتولی در طول تاریخ بوده است. با وجود امکانات حمل و نقل راحت، مناطق شگفت انگیز، امکانات اجتماعی و مردم شاد چه کسی نمی خواهد در ازمیر زندگی کند؟ مطمئن باشید در میان پروژه های مسکونی در شهر ازمیر یک زندگی که رویای آن را دارید می یابید.

امروزه این شهر که به نام کابل با شکوه شناخته می شود، دیگر نواحی شهر به عنوان مراکز شگفت انگیز برای زندگی نیز شناخته می شوند. این وضعیت همچنین در شاخص املاک و مستغلات شهر منعکس شده است. در ازمیر، قیمت خانه به طور مداوم در حال افزایش است. به ویژه کسانی که می خواهند زندگی خوبی داشته  و سرمایه گذاری خوبی انجام دهند، ازمیر را ترجیح می دهند. وقتی مردم برای پروژه های مسکن در ازمیر جستجو می کنند، با فرصت های عالی مواجه می شوند.

اگر بخواهید، می توانید تور دوچرخه سواری در ساحل شهر انجام دهید. خدمات اتوبوسرانی  نیز توسط اداره کل Eshot، بین شهرها و استان ها، انجام می شود. حمل و نقل مترو بیشترین خدمات حمل و نقل عمومی در شهر ازمیر است که ترجیح داده می شود.

علاوه بر این، سفرهای دریایی شامل، بوستانلی، کارشیاکا، آلسانکاک، پاساپورت، کناک، گزتپه و اوچکویولار  از ۷ اسکله ساخته شده است. به منظور ادغام با حمل و نقل عمومی، تعداد و فرکانس کشتی های خلیج افزایش یافته است.

ازمیر یکی از شهرهای مهم در زمینه فرهنگ و هنر، ورزش، بهداشت و آموزش و پرورش است. وجود مراکز هنری باشکوه، تیم های ورزشی مانند کارشیاکا، گزتپه، آلتینوردو و آلتای، بیمارستان ها، دانشگاه اژه و دانشگاه  ۹ ایلیل، و همچنین میزبانی بهترین دانشگاه های کشور، واقعا ازمیر را تبدیل به یک شهر برای زندگی می کند. در واقع، در رتبه بندی شهرهای در حال توسعه در اقتصاد توسط موسسه بروکینگز و JP مورگان در سال ۲۰۱۴، Izmir بعد از ۳۰۰ شهرستان در میان ماکائو رتبه دوم است.

ازمیر یکی از سرمایه گذارترین استان ها در شرکت های ساختمانی است. البته، این دلایل زیادی دارد.  هم رشد منظم کار در مناطق در حال توسعه و هم افزایش نرخ بهره، این منطقه را جذاب می کند. هنگامی که به پروژه های مسکن در ازمیر نگاه می کنیم می بینیم که مراکز زندگی شگفت انگیز به سرعت در حال افزایش هستند. سرمایه گذاران داخلی و خارجی از این وضعیت آگاه خواهند شد که علاقه به پروژه های مسکن روز به روز در حال افزایش است.

 

شرایط اقتصادی

در شهر، شاخه های صنعتی مبتنی بر کشاورزی بسیار پیشرفته هستند. در میان مهم ترین کسب و کارها نساجی، پوشاک، مواد غذایی، نوشیدنی ها، آبجو، صنایع دخانیات قرار دارند. جدا از این، آهن و فولاد، پتروشیمی، خودرو، سیمان، کفش، کود، ماشین آلات کشاورزی و صنایع سرامیک برای بازار داخلی و خارجی تولید می شود.

داشتن شهر بندری، منابع خام، نیروی کار ماهر و طیف گسترده ای از امکانات حمل و نقل، ازمیر را قادر می سازد تا با توسعۀ صنعت بتواند مرکز تجاری شود. کالاهای تولید شده در بخش صنعتی دارای کیفیت با استانداردهای جهانی هستند.

زغال سنگ، طلا، مس، سرب، روی، آهن، آنتیموان، پرلیت، گرافیت، آزبست، تیتانیم، دولومیت و معادن سنگ مرمر در منطقه استخراج و پردازش می شود. تولید مصالح ساختمانی و ساخت و ساز ساختمان در یکی از توسعه یافته ترین شهرهای ترکیه است.

از لحاظ صنعت، دومین منطقه بعد از منطقه مرمره است. تفاوت های زیادی بین بخش ها با توجه به توسعه و نرخ صنعتی وجود دارد. در واقع منطقه اژه از نظر صنعت توسعه یافته تر است. بزرگترین و پیشرفته ترین شهر این منطقه در شهر ازمیر واقع شده است. همچنین در ازمیر پالایشگاه نفت Aliağa وجود دارد.

نیروگاه های هیدرولیک، نیروگاه های حرارتی و نیروگاه های زمین گرمایی نیز به اقتصاد منطقه ای کمک می کنند.

 

فرصت های سرمایه گذاری

مناطق صنعتی سازمان یافته، مناطق آزاد و منطقه توسعه فناوری در ازمیر فرصت های زیادی برای سرمایه گذاران فراهم می کند. ازمیر، دومین منطقه آزاد تجاری ترکیه با بالاترین حجم معاملات است. منطقه توسعه فناوری ازمیر، مزایای سرمایه گذاری فناوری IT و فناوری های پیشرفته را ارائه می دهد. از سوی دیگر، تاریخ، فرهنگ، طبیعت و دریای ازمیر یکی از مهم ترین مراکز بهداشت، فرهنگ، مذهب، کنگره و گردشگری  است.

 

مکان های گردشگری

مقصد تعطیلات ازمیر، ترکیبی از زیبایی های طبیعی و غنای تاریخی است. ازمیر یکی از شهرهای برجسته گردشگری و فرهنگی با طبیعت زیبا، فرهنگ موسیقی و غذا، مراکز تاریخی و شامل فرهنگ های مختلف است. هم مرکز شهر ازمیر، هم تجمع تاریخی و فرهنگی گسترده در منطقه، مردم محلی و زیبایی های  طبیعت ازمیر را یکی از مناطق برای تعطیلات تبدیل کرده است.

مکان های گردشگری: اوزدره، پرگامون، سلجوق، اورلا، چشمه، دیکیلی، آلاچاتی، گومولدور

 

شرایط اقلیمی

ازمیر دارای آب و هوای مدیترانه ای است. تابستان خشک و گرم، زمستان گرم و بارانی است. جولای-آگوست گرم ترین ماه و ژانویه و فوریه سردترین ماه است. تعداد روزهای زیر صفر درجه تا ۱۰ روز تجاوز نمی کند. نزدیک به ۱۰۰ روز از سال، بالاتر از ۳۰ درجه است. تقریبا هیچ باران و برفی وجود ندارد. مقدار بارش سالانه بین ۷۰۰-۱۲۰۰ میلی متر است. منطقه Kemâlpaşa منطقه  ای با بیشترین بارش است. محدوده دما از  ۴۲٫۷ + درجه سانتی گراد به ۸٫۴ – درجه سانتی گراد متفاوت است. ازمیر  تابستان و زمستان سرسبز است. نزدیک به ۵۰ درصد آن با جنگل و درختچه پوشانده شده است.  بخشی که برای کشاورزی مناسب نیست دو درصد است.

 

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

3 دیدگاه ها

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت