مزایای خرید ملک در ترکیه

مزایای خرید ملک در ترکیه

مزایای خرید ملک در ترکیه

 

مزایای خرید ملک در ترکیه

 

  •  ارزش مالی
  • مالکیت مطلق
  •  اقامت و شهروندی
  • محیط چند فرهنگی
  • هزینه زندگی
  • مردم خونگرم و مهمان نواز
  • جایی که شرق با غرب ملاقات می کند
  • تاریخچه غنی

اگر شما در حال خواندن این مطلب هستید احتمالا به طور جدی در مورد خرید ملک در ترکیه فکر می کنید یا شاید فقط در حال مقایسه ترکیه با مکان دیگری هستید و می خواهید مطمئن شوید که تصمیم درستی گرفته اید. چه به عنوان مکان تفریحی و چه فقط برای سرمایه گذاری، ایده ی خرید ملک در ترکیه تا به حال از ذهن شما عبور کرده باشد، بدون توجه به اینکه آیا با این کشور آشنا هستید یا خیر، قطعا سوالات زیادی برای شما پیش می آید.

مشکلی نیست، سایت ما به شما در پاسخ دادن به بسیاری از این سوال ها کمک می کند، یا حداقل  چند مورد از حقایق مطمئن و سریع را راجع به بیشتر سوالاتی که در موردشان ابهام وجود دارد به شما ارائه می دهد.

بنابراین، در اینجا لیستی از مزایای خرید ملک در ترکیه و اینکه چرا خرید ملک در ترکیه عاقلانه است ارائه شده است.

 

ارزش مالی

این مورد احتمالا یکی از قویترین مزایای خرید ملک در ترکیه است و یکی از دلایلی است که باید در هنگام خرید هر گونه دارایی مورد توجه قرار گیرد.

آیا ارزش خوبی به ازای پول خود به دست می آورید؟

ارزش خوب مطمئنا از شخص به شخص دیگر متفاوت است و آنچه که می تواند به عنوان یک ارزش خوب در نظر گرفته شود، ممکن است برای فرد دیگری ارزش نداشته باشد. با این حال، سوال این است: به جز چند استثناء، آیا شما احساس می کنید که اکثریت پیشنهاداتی که به شما ارائه می شوند دارای ارزش خوبی به ازای پول پرداختی شماست؟ اگر پاسخ بله است، شما در جای مناسبی هستید.

ترکیه گستره وسیعی از ویژگی های خوب برای تمام بودجه ها و کیفیت مناسبی با قیمت مناسب ارائه می دهد. ترکیه می تواند پیشنهادات رقابتی زیادی برای خواسته های تمام بودجه ها با استانداردهای جامع فراهم کند.

 

مالکیت قطعی

هنگام خرید یک ملک، شما در حال خرید سهمی در اموال نیستید، یا نیاز به اجاره کردن ملک برای XX سال از دولت محلی ندارید.

زمانی که ملکی را در ترکیه خریداری می کنید، تمام ملک را خریداری می کنید و مالکیت کامل آن را می گیرید!

این موضوع چه معنی خاصی دارد؟

اولین چیزی که باید بدانید این است که قوانین و مقررات مربوط به خرید یک ملک، برای ترک ها و خارجی ها متفاوت نیستند. قوانین و مقررات برای هر کسی که ملکی در ترکیه خریداری کند یکسان است.

بنابراین اکنون که مالکیت ملکی را در ترکیه دارید، شما و یا کسانی که مالکیت خود را با آنها به اشتراک میگذارید (مثلا همسر، فرزند یا شریک تجاری شما) تا زمانی که ملک را به فروش برسانید، مالکیت قطعی ملک را دارید.

به عنوان یک نکته، هنگام خرید یک ملک در ترکیه، نه تنها ملک را خریداری می کنید، بلکه مالکیت یا به عبارت بهتر، یک سهم در زمین هایی است که این مجتمع روی آن ساخته شده است را دارا می شوید.

 

اقامت و شهروندی

یکی از سریع ترین و امن ترین راه ها برای تضمین اقامت دائم در ترکیه از طریق مالکیت اموال است.

قوانین کنونی به کسانی که مالکیت ملکی در ترکیه را دارا هستند (به عنوان مثال کسانی که نام خود را در TAPU ی ترکیه ثبت کرده اند)  اجازه می دهد برای اقامت دائم درخواست دهند. این حق نه تنها به خود فرد بلکه به خانواده ی وی از جمله همسر و فرزندها می دهد.

 

محیط چند فرهنگی

بر خلاف بسیاری از کشورهای اروپایی که محیط آنها بیشتر شامل یک فرهنگ است، ترکیه نقطه ملاقات چندین فرهنگ متفاوت است. در بیشتر مکان هایی که برای خریداران خارجی جذاب هستند، ترکیه دارای محله های است که فرهنگ های مختلف در همسایگی هم زندگی می کند و با یکدیگر هماهنگ می شوند.

 

هزینه زندگی

وقتی که صحبت از لذت بردن از تقریبا تمام جنبه های زندگی، از صرف صبحانه در یک رستوران دنج در نزدیکی دریا، تا صرف شام در یک رستوران پنج ستاره، از خرید روزانه مواد غذایی تا خرید های سرگرم کننده می شود، بدون شک ترکیه مزیت های قابل رقابت زیادی به ازای بودجه ی شما نسبت به کشورهای دیگر ارائه می دهد.

 

جایی که شرق با غرب ملاقات می کند

بسیاری از کتاب ها و راهنماهای مربوط به ترکیه با همان ادبیات قدیمی شروع می شود: ترکیه یک پل است که در آن شرق و غرب ملاقات می کند. نیازی برای تلاش برای پیدا کردن تعریف بهتری برای ترکیه وجود ندارد. ترکیه حقیقتا نقطه ملاقات فرهنگ های مختلفی است که هر کس نه تنها می تواند یک فرهنگ جدید را کشف کند، بلکه می تواند نقطه مشترک های بسیاری با فرهنگ خود پیدا کند.

 

مردم خونگرم و مهمان نواز

هر کس که از ترکیه بازدید کرده است باید فنجان چای ای را که در هنگام خرید تعارف شده را به یاد داشته باشد و یا مهمانی ناهاری که میزبان به شما اجازه نمی دهد که از آنجا بروید. خوب این کارها بخشی از فرهنگ مهمان نواز و پذیرنده مردم ترکیه است که از شناختن مردم با فرهنگ های مختلف استقبال می کنند و سعی می کنند با همه خوب برخورد کرده و با دیگران آشنا شوند.

 

تاریخچه غنی

ترکیه از تروآی تا امپراتوری عثمانی، حرفی برای گفتن به علاقمندان دارد و این کشور مطمئنا دارای تاریخ غنی است. ترکیه با توجه به جایگاه جغرافیایی اش، در طول تاریخ بسیاری از فرهنگ ها را در بر گرفته و در هر بخش از ترکیه بدون در نظر گرفتن شمال یا جنوب، شرق یا غرب آن نشانه ای از گذشته وجود دارد.

 

source: capitolestate.com

 

 


گروه تجاری و سرمایه گذاری نورا

خرید، فروش و اجاره ملک، فروش اقساطی آپارتمان در ترکیه در آلانیا، آنتالیا و استانبول، مهندسین مشاور طرح های عمرانی، بازرگانی و مالی در ایران – ترکیه


خرید آپارتمان در آلانیا

خرید آپارتمان در استانبول

شرایط اقامت در ترکیه ۲۰۱۹

 

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت