۲۰ دلیل برای خرید املاک و مستغلات در ترکیه با نیکاگلوبال

20 دلیل برای خرید املاک و مستغلات در ترکیه با نیکاگلوبال

۲۰ دلیل برای خرید املاک و مستغلات در ترکیه با نیکاگلوبال 

 

20 دلیل برای خرید املاک و مستغلات در ترکیه با نیکاگلوبال

 

کادری آزموده و مجرب

در طول ۱۰ سال کار حرفه ای هزاران نفر از ایرانیان و اتباع خارجی تبدیل به مشتریان وفادار شرکت ما شده اند. رضایت آنها و معرفی ما به دوستان جدید به شما این اطمینان فراهم مینماید که سرمایه گزاری خود به یک شرکت حرفه ای واگزار نمائید.

 

قانون محوری و اطمینان

کارمندان مجرب ما از تمامی جزئیات قوانین و جزئیات فروش و انتقال سند به نام خریدارمطلع بوده و به دقت به بررسی اسناد، و حصول اطمینان و محافظت از دارائی شما خواهند پرداخت.

 

تضمین بهترین قیمت

شرکت ما یکی از بزرگترین شرکتهای املاک و مستغلات می باشد و همچنین ما صاحب  توافقنامه های منحصر به فرد با شرکتهای ساختمانی و صاحبان املاک و مستغلات در ترکیه هستیم. با توجه به این توانایی٬ ما قادر به ارائه فتیلهای فروش به قیمت رسیده هستیم.

 

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ما همیشه به منظور تعهد به مشتریانمان برای زندگی در کشور ترکیه کمک می کنیم: مبلمان و وسایل خانه، دوره های زبان ترکی، خرید اتومبیل، انتخاب دکتر، مدرسه یا مهد کودک برای کودک شما مشاورین همزبان شما همیشه آماده پاسخگویی به شما در تمامی این مراحل در کل ساعات روز هستیم.

 

تور بازدید رایگان

ما برای مشتریانمان یک تور بازدید راحت و رایگان ترتیب می دهیم. کارشناسان ما شما را در فرودگاه ملاقات خواهند کرد و شما را در یکی آپارتمانهای لوکس ما اقامت داده تا در این مدت ملک مورد نظرتان انتخاب کرده و قرارداد امضا کنید.

 

وام و اقساط بدون بهره

در هنگام خرید از املاک در حال ساخت و یا نوساز٬ مشتریان ما می توانند در صورت عدم محدودیت در قوانین ترکیه  اقسط بدون بهره از سوی شرکت ساختمانی ویا دریافت وام مسکن از بانکهای طرف قرارداد ما با کمترین بهره و مطلوبترین شرایط موجود می باشد.

 

ثبت رایگان املاک و مستغلات

ما برای ثبت املاک شما در ادارات دولتی به نام شما کمک خواهیم کرد و شما نیازی به استخدام وکیل و یا پرداخت هزینه برای این اعمال نخواهید بود٬ و فقط مالیات و عوارض دولتی را پرداخت خواهید کرد.

 

اتصال رایگان اشتراک آب و برق

شما نیازی به صرف وقت خود در موسسات مختلف دولتی ندارید و تمامی این اعمال را فقط به یک وکالت رسمی کارمندان ما برای شما انجام خواهند داد٬ شما فقط هزینه دولتی مربوط به اشتراک را پرداخت خواهید کرد.

 

بررسی دقیق اسناد

ما همیشه املاک بررسی شده را انتخاب کرده و می فروشیم. یک بررسی کامل از اسناد(تاپو، اسکان، اسناد مالک، حقوق فروشنده، کنترل بدهی های ممکن، موانع فروش و غیره) و ارائه کامل تمامی اطلاعات، اسناد و مدارک ملک و فروشنده به مشتری می باشد.

 

شفافیت حقوقی

در هنگام خرید ملک از سوی مشتری، تمامی مدارکی که خریدار امضا می کند بر اساس قوانین و احکام رسمی کشور ترکیه در خصوص اتباع خارجی تنظیم شده اند.

 

پشتیبانی مشتریان

ما همیشه مدافع حقوق مشتریان خود در برابر اجرای تمام تعهدات از سوی فروشنده از زمان امضای قرارداد می باشیم.

 

راحترین امکان معاملات پولی

ما به مشتریان خود برای انتخاب بهترین روش پرداخت و نقل و انتقال وجوه کمک می کنیم و همیشه اسناد رسمی تاییدی دریافت وجوه از طرف فروشنده را تحت قرارداد خرید در اختیار خریدار قرار می دهیم.

 

رازداری

ما تحت هیچ شرایطی اطلاعات مشتریانمان را به اشخاص ثالث نمی دهیم. مشتریان ما از محرمانه بودن اطلاعات خود در شرکت ما اعتماد کامل دارند.

 

مشاور اختصاصی مشتری

از همان آغاز همکاری مشاور همزبان و متخصص در امور املاک و مستغلات در ترکیه شما را همراهی خواهد کرد و پاسخگوی تمامی سوالات شما خواهد بود. مشاور مجرب ما بر اساس شرایط و سلایق شما بهترین گزینه ها را به شما معرفی کرده و برای انتخاب درست شما را راهنمایی خواهد کرد. شما حتی پس از امضای قرارداد هم از خدمات او بهره خواهید برد.

 

استفاده آسان از وب سایت

وب سایت شرکت ما اطلاعات دقیق٬ مطمئن و به روز را به صورت کامل ارائه میدهد. در تمامی صفحات وب سایت امکان ارسال ایمیل و تماس با مشاورین ما امکانپذیر می باشد و ما بی درنگ آماده ی پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما می باشیم.

 

اجاره و اداره املاک و مستغلات

یکی از بهترین فرصتهای سرمایه گزاری در ترکیه درآمد از اجاره می باشد.  شما می توانید در طول ماه ها غیبت خود از ملکتان یک درآمد اجاره تضمین شده داشته باشید.

 

نگهداری از املاک و مستغلات شما

ما تنها شرکت در ترکیه هستیم که دارای بسته نگهداری، رسیدگی و مراقبت در طول سال از املاک و مستغلات شما می باشیم. این بسته خدماتی این امکان را به شما می دهد تا در هنگام غیبت شما پرداخت شارژ ماهیانه، پرداخت قبوض آب، برق و غیره، چک کردن مالیات ها و هر چیزی که به فکر شما می رسد از طریق شرکت ما به نام شما دنبال و انجام شود.

 

پشتیبانی برای سرمایه گذاری

ما به شما برای ثبت شرکت در کشور ترکیه و استخدام مدیر کارآمد و حسابدار معتمد کمک خواهیم کرد و در مسائل مالیاتی و دولتی بهترین مشاوره و راه کارها را ارائه خواهیم کرد.

 

ارتباط با مشتری

شرکت ما با ایجاد و راه اندازی دفاتر در کشورهای مختلف از جمله ایران آمادگی ارائه مشاوره دقیق به مشتریان می باشد.

 

معاوضه ملک ایران با ترکیه

برای اولین بار در ایران ، شرکت ما آمادگی دارد به منظور تسهیل در فرایند خرید ملک در ترکیه اقدام به معاوضه ملک مسکونی شما در تهران و کرج با آپارتمان و ویلا در آلانیا و آنتالیا و استانبول نماید.

خرید آپارتمان در آلانیا

خرید آپارتمان در استانبول

شرایط اقامت در ترکیه ۲۰۱۹

 

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت