بهترین شهرهای ترکیه برای خرید خانه

بهترین شهرهای ترکیه برای خرید خانه

خرید خانه در ترکیه و بهترین شهرهایش

شما ممکن است بدانید و یا شاید هرگز نشنیده باشید، بنابراین یادآوری قاعده اساسی خرید ملک نه تنها در ترکیه، بلکه حتی در کشور خودتان ضرری ندارد:

 

بهترین شهرهای ترکیه برای خرید خانه

 

خرید ملک درکل وابسته به انتخاب بهترین مکان است

اطمینان یافتن در مورد بهترین مکان، اولین و ساده ترین راه برای پشیمان نشدن در آینده است، بنابراین  همیشه یک جستجوی موقعیت مکانی کامل انجام دهید. ما در اینجا تلاش خواهیم کرد تا اطلاعات پایه ای در مورد نحوه ی جستجوی مکان مناسب برای خرید ملک در ترکیه به شما بدهیم.

 

ترکیه یک کشور وسیع است و مطمئنا محلی در ترکیه با نیازهای شما مطابقت دارد

شما احتمالا می دانید که در کدام شهر می خواهید ملکی خریداری کنید (عالی است، این موضوع کارها را کمی ساده تر می کند) و یا هیچ ایده ای راجع به آن ندارید (نگران نباشید، این دقیقا همان چیزی است که در ادامه خواهید فهمید) یا شاید ایده گسترده ای در مورد مکان خرید در ترکیه داشته باشید اما پذیرای پیشنهادات نیز هستید (عالی است، به خواندن این مطلب ادامه دهید).

قبل از انتخاب محل مناسب، باید به یک سؤال بسیار ساده پاسخ دهید:

 

آیا شما به دنبال خانه ای برای تعطیلات هستید یا بیشتر به سرمایه گذاری علاقه مند هستید؟

پاسخ به این سوال، پیشنهادات ما را به طور قابل توجهی تغییر می دهد؛ پس مطمئن شوید که جواب آن را می دانید!

بیایید پیشنهادهای خود را برای کسانی که در میان شما به دنبال خانه ای ایده آل برای تعطیلات زیر آفتاب هستند شروع کنیم!

اکنون که شما تصمیم خود را برای خرید ملک زیر خورشید گرم ترکیه، جایی که گاهی تعطیلات را با خانواده و دوستان خود در آن صرف کنید گرفته اید، زمان آن است که بررسی کنیم کدام شهر ساحلی بیشتر با نیازهای شما مناسب است!

بهترین مکان برای گذراندن تعطیلات آفتابی در ترکیه از کسی مخفی نیست:

ساحل اژه یا ساحل مدیترانه بهترین مکان ها برای شماست!

با این حال، قبل از شروع فقط برخی اطلاعات کوتاه به شما ایده ای از وسعت ترکیه بزرگ می دهد!

 

۸۳۳۳ کیلومتر!

این طول کل ساحل ترکیه به دریا، از شمال به دریای سیاه، تا جنوب به مدیترانه است.

 

۲۸۰۵ کیلومتر!

ساحل دریای اژه

 

۱۵۷۷ کیلومتر!

ساحل مدیترانه

 

۷

تعداد فرودگاه ها در ساحل دریای اژه و دریای مدیترانه، که ۵ فرودگاه با ورود و خروج بین المللی هستند (ازمیر، بدروم، دالامان، آنتالیا،غازی پاشا) و یکی از آنها به عنوان دومین فرودگاه شلوغ در ترکیه اعلام شده است (آنتالیا).

 

۴۴

تعداد اسکله ها در ساحل دریای اژه و دریای مدیترانه (خصوصی و عمومی)

 

نقاط محبوب تعطیلات در ساحل دریای اژه

بدروم ،فتحیه،چشمه، مرمریس و کوش آداسی

 

نقاط محبوب تعطیلات در ساحل مدیترانه

آلانیا، آنتالیا، بلک، ساید، کالکان و کاش

بنابراین، اگر هنوز هم کاملا مطمئن نیستید که در کجای ترکیه ملک بخرید، حداقل اکنون می دانید که گزینه های زیادی وجود دارد.

بیاید به طور خلاصه برخی از محبوب ترین مکان های ترکیه را  یکی یکی معرفی کنیم تا شما ایده ی صحیحی راجع به آنها بدست آورید:

 

بدروم

 

فروش خانه در بدروم ترکیه

 

دسترسی: ★★★☆☆

فرودگاه بین المللی میلاس بدروم، تقریبا ۳۰ دقیقه از مرکز شهر بدروم فاصله دارد. گرچه فرودگاه کاملا لذت بخش است و پرواز های زیادی ازاین شهر به اروپا دارد، تنها مشکل فعلی این واقعیت است که پروازهای بین المللی فقط فصلی هستند (فصل تابستان) و حتی تعداد کمی از پروازهای داخلی در طول زمستان  انجام می شود.

 

اگر قصد ندارید به طور مداوم از ملک خود در تمام طول سال استفاده کنید و عمدتا در طول تابستان به آنجا میروید، بدروم کاملا پیشنهاد می شود.

 

هزینه زندگی: ★★☆☆

بدروم، نه تنها برای خارجی ها، بلکه همچنین به صورت محلی یک مکان محبوب است. با توجه به محبوبیت آن، زندگی در بدروم با هزینه های بالاتر در مقایسه با مکان های دیگر همراه است. در حالی که مطمئنا همیشه راهی برای نگه داشتن بودجه خود پیدا می کنید، برای برخی هزینه های اضافی در بعضی موقعیت ها آماده باشید.

اگر برای شما پول مسئله ای نیست، شما می توانید روزهای خود را در معروف ترین باشگاه های ساحلی ترکیه بگذرانید، خرید کنید و بهترین شام را میل کنید. مجددا فکر نکنید، بدروم می تواند مقصد ایده آل شما باشد.

 

حمل و نقل محلی: ★★★☆

بدروم زیرساخت حمل و نقل محلی عالی ای دارد. املاک شما به ندرت از ایستگاه اتوبوس خیلی دور خواهد بود و شما می توانید از مرکز شهر با مینی بوس به تقریبا هر نقطه ای از شبه جزیره با هزینه های بسیار ارزان بروید.

تاکسی ها به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته در دسترس هستند و اطمینان حاصل کنید که قبل از گرفتن تاکسی کمی با راننده مذاکره کنید تا تصوری از هرینه جابجایی بدست آورده و با شنیدن قیمت در زمان پرداخت تعجب نکنید.

 

شیوه زندگی: ★★★★

بدروم یک نام تجاری برای خود است، مردم محلی آن را دوست دارند، خارجی ها آن را دوست دارند، و شما می توانید مطمئن باشید که بدروم درست از روز اول شما را می پذیرد. رستوران های زیبا در سراسر شهر، کافه ها و کلاب ها، باشگاه های ساحلی، گالری های هنری، سواحل زیبا که می توانید تمام روز را آنجا صرف کنید.

اگر شیوه زندگی برای شما اهمیت دارد، بدروم قطعا مکانی است که می توانید به طور جدی در نظر بگیرید.

 

هزینه املاک: ★★☆☆☆

باید این را دوباره یادآور شویم: بدروم یک مکان محبوب با پیشنهادات بسیار محدودی از املاک جدید برای فروش، به لطف قوانین سختگیرانه ساخت و ساز که در شبه جزیره اعمال می شوند، است. اکثر املاک موجود در بازار بدروم فروش مجدد و با قیمت تقریبا بالایی هستند.

پروژه های جدید بسیار ارزشمند هستند و دارای یک برچسب قیمت هستند که از آنها انتظار می رود. بیایید حقیقت را عوض نکنیم: بدروم احتمالا گران ترین مکان برای خرید ملک برای تعطیلات است. همانطور که ادعای قدیمی می گوید کیفیت با هزینه می آید، و بدروم تعریف خوبی برای آن است.

 

فتحیه

 

بهترین شهرهای ترکیه برای خرید خانه

 

دسترسی: ★★★☆☆

نزدیکترین فرودگاه به فتحیه، فرودگاه بین المللی دالامان است. دسترسی به فرودگاه بسیار راحت است و رزرو سرویس حمل و نقل معمول است. این فرودگاه در حدود ۶۰ کیلومتری از مرکز شهر واقع شده است.

با این حال، فرودگاه دالامان عمدتا یک فرودگاه تابستانی است، به این معنی که پرواز های بین المللی فقط در فصل تابستان دایر هستند، به غیر از این شما باید زمینی یا با پروازهای داخلی به فتحیه برسید. اگر قصد دارید بیشتر در طول فصل تابستان از ملک خود استفاده کنید، جای هیچ نگرانی نیست، از سراسر جهان به فرودگاه دالامان پرواز بین المللی وجود دارد.

 

هزینه زندگی: ★★★★☆

فتحیه می تواند به عنوان نقطه ی مناسبی برای تعطیلات که مقرون به صرفه است در نظر گرفته شود. زندگی در اطراف فتحیه آسان و آرام است و هر کس می تواند با توجه به بودجه ی خود ملکی پیدا کند. سواحل زیبا و سفر با قایق در حد متوسط ​​هستند و خرید برای کالاهای روزانه با دیگر مکان های محبوب ترکیه تفاوتی ندارد. اگر بودجه برای شما مهم است، فتحیه انتخاب امنی است، و چند سورپرایز هم به شما ارائه می دهد.

 

حمل و نقل محلی: ★★★★☆

شبیه به هر نقطه ی کوچک تفریحی دیگر، فتحیه نیز دارای یک زیرساخت حمل و نقل محلی نسبتا خوب است. اتوبوس و مینی بوس ها بسیار راحت و مقرون به صرفه هستند، و شما را به راحتی تقریبا به همه جا در اطراف فتحیه می برند. اجاره ماشین نیز بسیار آسان است و توصیه می شود. تاکسی ها نیز فراوان هستند و شبانه روزی آماده هستند تا شما را به هر کجا می خواهید ببرند.

 

شیوه زندگی: ★★★☆☆

فتحیه همه ی چیزهایی که برای یک تعطیلات آرام و عالی و راحت می خواهید را داراست با مناظر طبیعی شگفت انگیز، خلیج های بسیار و سواحل کوچک. با این حال، فتحیه دقیقا یک مقصد برای تمام طول سال نیست، به این معنی که زندگی در طول زمستان می تواند مشکل باشد،در زمستان ها اکثر مغازه ها و رستوران ها بسته شده و به چند مرکز باز متمرکز می شود.

اگر از سکوت و خلوت بودن شهر بدتان نمیاید و مایل هستید از طبیعت شگفت انگیز و هوای تمیز در زمستان لذت ببرید، نگرانی زیادی برای فصل زمستان نخواهید داشت.

 

هزینه املاک: ★★☆☆

فتحیه و محیط اطراف آن در مورد مقررات و مجوزهای ساخت و ساز بسیار دقیق هستند. مجوزهای جدید بسیار نادر است، و شهر تقریبا به حد مجاز ساختمان سازی در آن رسیده است. اثر اجتناب ناپذیر مقررات سختگیرانه ساخت سبب بالا رفتن قیمت املاک گشته است و پیشنهادات در بازار عمدتا فروش مجدد با تعداد کمی پروژه ی نوساز است.

 

آنتالیا

 

بهترین شهرهای ترکیه برای خرید خانه

 

دسترسی: ★★★★★

آنتالیا عنوان دومین، شلوغ ترین فرودگاه در ترکیه را داراست، در تمام طول سال و با پروازهایی از و به تمام شهرهای بزرگ جهان باز است. بنابراین گرفتن پرواز و رفتن به آنتالیا، جای نگرانی ندارد.

 

هزینه زندگی: ★★★☆☆

آنتالیا ۹مین شهر بزرگ در ترکیه است که جمعیت آن بیش از ۱ میلیون نفر است. آنتالیا همچنین به عنوان پایتخت توریستی ترکیه نامگذاری شده است، و زندگی را کمی گران تر از حد متوسط ​​می کند. با این حال، آنتالیا یک شهر بزرگ است، همچنین طیف گسترده ای از فروشگاه ها، پاساژها، کافه ها و رستوران ها را برای همه بودجه ها ارائه می دهد. با گذشت زمان در شهر قطعا مکان های مناسب برای خود را پیدا خواهید کرد.

 

حمل و نقل محلی: ★★★★☆

آنتالیا یک شهر است و همه چیزهایی را که یک شهر بزرگ ارائه می دهد را ارائه می دهد و حتی  مترو هم در حال راه اندازی است.

 

شیوه زندگی: ★★★★☆

آنتالیا یک شهر محبوب و بزرگ است و کسانی که به دنبال شیوه زندگی هستند مطمئنا خواسته مورد نیاز خود را پیدا خواهند کرد: مراکز خرید با همه مارک های اصلی، خرده فروشان لوکس، جواهرات عالی، باشگاه های ساحلی و غذاخوری های عالی، همه در انتظار ساکنین هستند.

 

هزینه املاک: ★★★☆☆

آنتالیا قطعا چیزی جهت ارائه برای انواع انتظارات دارد. محل های لوکس و مکان هایی با قیمت مناسب تر همه در دسترس هستند. با این حال، شهر که نه تنها برای توریست ها، بلکه همچنین برای مردم محلی نیز محبوب است، سبب شده قیمت ملک آنتالیا از میزان متوسط بالاتر رود.

 

آلانیا

 

بهترین شهرهای ترکیه برای خرید خانه

 

دسترسی: ★★★★☆

۲ فرودگاه برای رسیدن به آلانیا وجود دارد: فرودگاه آنتالیا (~ ۱ ساعت رانندگی از مرکز شهر) و فرودگاه غازی پاشا (کمتر از ½ ساعت از مرکز شهر). فرودگاه آنتالیا دومین فرودگاه پرجمعیت ترین ترکیه است (درست بعد از فرودگاه آتاتورک استانبول) و در تمام طول سال باز است. غازی پاشا فرودگاه جدید تازه باز شده و در حال رشد آنالیا است. با این حال، باید توجه داشته باشیم که فرودگاه غازی پاشا تنها در طول فصل تابستان پرواز بین المللی دارد. این پروازها از اواسط آپریل آغاز شده و در ماه اکتبر متوقف می شود.

 

هزینه زندگی: ★★★☆☆

آلانیا یک مقصد جذاب توریستی است بنابراین برای قیمت ها کمی بالاتر از حد متوسط آماده شوید، اما نگران نباشید قیمت ها شما را زیاد متعجب نمی کنند.

آلانیا یک محل عالی است که برای همه بودجه ها و سلیقه ها چیزی ارائه می دهد، بنابراین می توانید مطمئن باشید که به خواسته های خود در آلانیا خواهید رسید.

 

حمل و نقل محلی: ★★★★☆

زیرساخت های حمل و نقل محلی احتمالا یکی از قوی ترین ویژگی های آلانیا است. ایستگاه های اتوبوس تقریبا در همه جا وجود دارد و اگر چه سرعت آمدن اتوبوس ها در طول فصل زمستان کاهش می یابد، می توانید مطمئن باشید که بدون نیاز به صبر کردن طولانی در هر زمانی از سال، بتوانید از اتوبوس استفاده کنید.

اجاره ماشین به قیمت یک تکه کیک است، اما به شدت توصیه می شود قبل از تصمیم گیری گزینه ها را کاملا بررسی کنید. در مورد تاکسی، مثل همه ی نقاط توریستی، ابتدا قبل از گرفتن آن، مذاکره کنید.

 

شیوه زندگی: ★★★☆☆

آلانیا مدت زمان زیادی محلی مقرون به صرفه برای مقاصد توریستی بوده است. هر چند با افزایش تعداد پروژه های لوکس ساخته شده در چند سال گذشته و افزایش تقاضا از صاحبان خانه برای زیرساخت های با کیفیت بهتر، آلانیا شروع به تطبیق با این تقاضا کرده است.

در هر فصل جدید، یک رستوران جدید و ناهار خوری زیبا و یا باشگاه های با کیفیت بالا وارد بازی می شوند و به کیفیت کلی سبک زندگی کمک می کنند.می توان گفت، آلانیا هنوز کار زیادی در پیش رو دارد تا به عنوان یک مکان اصلی سبک زندگی برتر در نظر گرفته شود.

 

هزینه املاک: ★★★★☆

آلانیا احتمالا مکان تفریحی است که در آن شما بیشتر میزان به ازای پول خود دریافت خواهید کرد. با تشکر از منطقه بزرگ ساخت و ساز شده، و محدودیت های کم برای پروژه های جدید، برای تمام تقاضاها گزینه قابل ارائه وجود دارد. اگر مسائل مربوط به بودجه مطرح باشد، آلانیا به شدت به کسانی که به دنبال اقامتگاه مقرون به صرفه و با کیفیت در ترکیه هستند، توصیه می شود.فروش اپارتمان های لوکس در آلانیا به کمک شرکت نوراهلدینگ بسیار مقرون به صرفه تر هم خواهد بود.

 

ساید

 

بهترین شهرهای ترکیه برای خرید خانه

 

دسترسی: ★★★★☆

ساید کمتر از ۴۵ دقیقه در جنوب از فرودگاه بین المللی آنتالیا قرار دارد و مطمئنا از این نزدیکی به نفع خود استفاده می کند. درست کمتر از ۵۰ دقیقه بعد از فرود، شما خانه هستید! رزرو ترنسفر یک روش معمول برای رسیدن به شهر است، در حالی که می توان به راحتی در فرودگاه ماشین اجاره کرد. اتوبوس های محلی نیز به شهر سفر می کنند.

 

هزینه زندگی: ★★★☆☆

ساید یک شهر تفریحی دوست داشتنی و کوچک است. در تابستان پر جنب و جوش، و در فصل زمستان این شهر کاملا آرام است. اکثر کسب و کارهای محلی در فصل شلوغ بر درآمد متمرکز می شوند که در عوض قیمت ها را به میزان قابل ملاحظه ای در مقایسه با سایر شهرهای تفریحی فصلی  مانند آلانیا افزایش می دهد.

 

حمل و نقل محلی: ★★★☆☆

شهر کوچک مطمئنا دارای مزایای خاص خودش است معمولا به طور منطقه ای می توانید به راحتی رفت و آمد کنید، اما اگر می خواهید منطقه زندگی خود را بزرگتر کنید، چیزهایی تغییر می کنند. اگر چه حمل و نقل محلی وجود دارد و نسبتا خوب و مقرون به صرفه است، ممکن است گاهی اوقات منتظر بودن زیاد برای اتوبوس بعدی آزار دهنده باشد.

با این حال اجاره ماشین و یا حتی خرید یا اجاره دوچرخه به شدت توصیه می شود و البته بسیار آسان است.

 

شیوه زندگی: ★★☆☆☆

ساید شهر محبوبی است و شهر بسیار بازدید شده توسط گردشگران روزانه که برای دیدن معبد آپولو معروف می آیند است. با این حال، شهر عمدتا شامل یک بندر کوچک، چند بار و رستوران های زیبا و بسیار مناسب برای سواحل است.

صحبت در مورد یک زندگی اجتماعی فعال، کمی دشوار است، و زندگی بسیار حول تعطیلات آرام و دورهمی های دوستانه و جوامع کوچک است.

 

هزینه املاک: ★★★☆☆

ساید یکی دیگر از مناطقی است که در آن ساخت و ساز بسیار محدود است و پروژه های جدید بیشتر دور از مرکز شهر ساخته شده است. اگر چه اکثریت پروژه های جدید با کیفیت و اندازه خوب و کاملا شیک و با استاندارد بالا ساخته شده اند و قیمت ها نسبتا بالا است.

 

بلک

 

بهترین شهرهای ترکیه برای خرید خانه

 

دسترسی: ★★★★☆

۲۵ دقیقه. این زمانی است که شما می توانید از فرودگاه آنتالیا به شهر برسید. اگر عجله دارید تا خودتان را به دریای مدیترانه بسپارید، ۲۰ دقیقه دیگر به این زمان اضافه کنید تا لباس شنای خود را بپوشید و به نزدیکترین ساحل برسید.

 

هزینه زندگی: ★★☆☆☆

بلک پایتخت گلف ترکیه است و می گویند که گلف قیمت ها را بالاتر از حد متوسط ​می برد. بلک به خودی خود یکی از مهمترین مکانهای توریستی است، اما آنچه محبوبیت آن را بیشتر کرده است(پس از گلف) هتل های ۵ ستاره است و نه خود شهر به تنهایی. اگر شما تا به حال بلک را ندیده اید، باید بدانید که بلک یک شهر بسیار کوچک است و زندگی اجتماعی کاملا محدودی دارد، بیشتر به دلیل نزدیکی به آنتالیا است که دسترسی به تقریبا هر چیزی را در کمتر از نیم ساعت رانندگی میسر می سازد.

 

حمل و نقل محلی: ★★☆☆

شهر کوچکی مانند بلک متاسفانه شهری با زیرساخت حمل و نقل محلی نیست. برای گشت در شهر یک ماشین اجاره ای و یا حتی یک دوچرخه اجاره ای برای شما مفید خواهد بود. رانندگی به آنتالیا بسیار آسان و لذت بخش است، البته اتوبوس های زیادی برای رساندن شما به آنتالیا در هر زمان از سال در دسترس هستند.

 

شیوه زندگی: ★★☆☆☆

بلک در ترکیه به معنای گلف است و گلف در ترکیه به معنای بلک است. معادله به سختی فراتر از آن می رود. بلک خانه یک زمین گلف خصوصی است و قسمت های دیگر هتل های ۵ ستاره فوق العاده را مدیریت می کنید. هتل ها اولین خط شهر را انحصاری کرده و تنها ۲ ساحل تحت مدیریت شهرداری قرار دارند. مرکز شهر دارای چند رستوران و کافه، مغازه های کوچک است و زندگی اجتماعی فراتر از آن نیست.

 

هزینه املاک:  ★★☆☆☆

املاک در بلک بالاتر از حد متوسط ​​است، این موضوع کاملا مشخص است. البته دلیل اصلی محدود شدن ساخته و ساز در منطقه و محدودیت در اندازه ساختمان هاست، که به طور مستقیم در قیمت منعکس شده است. تمام پروژه های جدید در خط دوم واقع شده اند، خط اول برای هتل های فوق العاده لوکس تخصیص یافته است.

در اینجا توضیح کوتاهی از محبوب ترین خانه های تفریحی را که اکثر خریداران خارج از کشور خریداری کرده اند و خانه ایده آل تفریحی را در آنجا یافته اند بررسی کردیم.

ما برخی از محبوب ترین مکان های تفریحی در ترکیه را ذکر کرده ایم، با این حال توریستی ترین شهر ترکیه را برای آخر نگه داشتیم:

 

استانبول

 

بهترین شهرهای ترکیه برای خرید خانه

 

گفتن شهر به استانبول کلمه به اندازه کافی خوبی برای توصیف این شهر بسیار بزرگ نیست. فقط چند عدد برای اطلاع شما مرور می کنیم:

  • پنجمین شهر بزرگ جهان با جمعیت بیش از ۱۴ میلیون نفر
  • ۱۵امین فرودگاه شلوغ در جهان با بیش از ۵۶٫۰۰۰٫۰۰۰ مسافر
  • بیش از ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ توریست در سال
  • ۲۰۱۳۲۹ دانشگاه ، ۲۰۰۰۰۰ هزار بیمارستان
  •  بیش از ۳۵۰ هتل
  •  سرمایه مالی ترکیه تولید ۳۳٪ از تولید ناخالص داخلی ترکیه
  •  تنها شهر در جهان که بیش از ۷۰۰ سال است در ۲ قاره توسط امپراتوری عثمانی تاسیس شده است

استانبول نه تنها بزرگترین شهر ترکیه است، بلکه تقریبا یک کشور در داخل کشور است که زندگی، تنفس، لذت بردن از زندگی به دنبال اصول و روش های خود، که در آن زندگی هرگز متوقف نمی شود، جایی که انرژی کامل است، در حالی که تنوع فرهنگی در آن بالا است ، خلاصه استانبول بسیار بیشتر از یک شهر است!

پویایی استانبول خود گواه تعداد زیاد خریداران خارجی است که تمایل به لذت بردن از آنچه که این شهر باشکوه ارائه می دهد، است.

خریداران خارجی می توانند به دو دسته تقسیم شوند:

  • کسانی که به دنبال یک سرمایه گذاری ایمن املاک و مستغلات هستند
  • کسانی که به دنبال یک خانه تفریحی هستند

املاک و مستغلات به طور واقعی در استانبول در حال رشد است. دلیل این امر به دلیل خریداران ملک خارج از کشور نیست، بلکه نسل جدیدی از خریداران ملک در ترکیه که ثروتمند تر شدند و تمایل دارند تا این فرصت برای خانه دار شدن استفاده کنند.

از اوایل سال ۲۰۰۰، اقتصاد ترکیه به میزان قابل توجهی رشد یافت و نرخ سالانه آن به ۷ تا ۸ درصد رسید، و گسترش رونق و نرخ بهره پایین منجر به رونق بی سابقه ای در املاک و مستغلات شد و هیچ نشانه ای از کاهش در آینده انتظار نمی رود.

سرمایه گذاران املاک بین المللی باهوش فرصت را از دست ندادند، از فرصتی که در آن قیمت ملک سالانه به میزان ۱۰ تا ۱۵ و حتی ۲۰ درصد افزایش یافت، بهره بردند.

استانبول در میان ۵ شهر اول سرمایه گذاری املاک و مستغلات قرار گرفت و هنوز هم در میان ۵ مکان برتر است! نگران نباشید بازار هنوز در دوران کودکی خود است و قطار هنوز هم برای همه سرمایه گذاران عاقل در دسترس است.

استانبول نه تنها شرط امنی برای سرمایه گذاران بوده، بلکه مطمئنا محلی برای همه ی آنهایی است که به دنبال یک ملک تفریحی مقرون به صرفه در پویا ترین شهر ترکیه هستند.

اگر تفریح برای شما بیشتر از آفتاب و دریاست، که در واقع مزایایی است که استانبول ارائه می دهد، چرا استانبول نه؟

قیمت ها هنوز هم در سطح مقرون به صرفه هستند، پروژه ها فراوان هستند، زیرساخت های حمل و نقل محلی بسیار خوب است (و هر ساله به لطف خطوط مترو افزایش می یابد) و نباید فراموش کرد که استانبول نه تنها سرمایه مالی بلکه همچنین شهری با جشنواره ها، موزه ها، گالری های هنری مستقل و موارد بسیار دیگر است.

روی هم رفته استانبول مطمئنا یک مکان برای دیدن است، اگر هنوز استانبول را ندیده اید، شهری که در آن زندگی هرگز متوقف نمی شود، جایی که شما پویایی یک شهر بزرگ را احساس می کنید، جایی که شما فورا محصور محیط اطراف می شوید، و جایی که یک آپارتمان کوچک به شما اجازه می دهد از آن بدون محدودیت لذت ببرید.

 

خرید آپارتمان در آلانیا

خرید آپارتمان در استانبول

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت