خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه

خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه

خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه

خرید املاک بصورت اقساط به این معنی است که شما مقداری را پرداخت می کنید؛ و مقدار باقی مانده را می توان در اقساط ماهانه پرداخت کرد. مدت اقساط برای خرید ملک در ترکیه از چند ماه تا پنج سال است. اساسا، اقساط تا ۱۲ ماه بدون بهره است. آیا این بدان معنی است که شما به هیچ وجه سود و یا هزینه های دیگر را پرداخت نمی کنید؟ بله، حقیقتا …

 

خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه

 

اگر گزینه خرید املاک و مستغلات توسط اقساط با دوره بین ۲ تا ۵ سال ارائه شود، معمولا شامل مقداری سود می شود. نرخ بهره اقساط تقریبا همیشه پایین تر از نرخ بهره معمول وام های رهنی در ترکیه است و با مشورت با توسعه دهنده تعیین شده و در قرارداد خرید بیان می شود. بزرگترین مزیت  هنگام خرید املاک به صورت اقساط این است که هیچ ضمانت اضافی یا اثبات درآمد لازم نیست. یکی دیگر از مزایای این سیستم – بر خلاف هنگام گرفتن وام – این است که هیچ هزینه دیگری اضافه نخواهد شد.

خرید املاک و مستغلات اقساطی در ترکیه، معمولا در سرمایه گذاری های پیش خرید هستند؛ همچنین برای پروژه هایی که در حال حاضر در دست ساخت هستند و علاوه بر آن ساختمان هایی که به پایان رسیده اند. در واقع، برخی از توسعه دهندگان در ترکیه امکان خرید اقساطی را حتی برای پیش خرید املاک و مستغلات پیشنهاد می دهند. دلیل این که آنها این کار را انجام می دهند بسیار ساده است: اولا، بلافاصله به پول زیادی نیاز ندارند؛ و در مرحله دوم، آنها می خواهند به سرمایه گذاران با ارائه فروش اقساطی املاک انگیزه ی بیشتری بدهند. در بعضی از پروژه ها ممکن است مدت اقساط تا پنج سال باشد. یک مثال خاص این را روشن می کند.

یک توسعه دهنده پروژه نیاز به سرمایه برای تامین مالی ساختن پروژه جدید خود دارد. مطمئنا، در ابتدای ساخت و ساز، مبلغ کل آن را بلافاصله نیاز ندارد. علاوه بر این، او می خواهد املاک خود را به  جذابترین شکل ممکن به خریداران بالقوه و سرمایه گذاران ارائه دهد. بنابراین، تصمیم به ارائه تعدادی آپارتمان با امکان پرداخت اقساطی می کند. در این مثال، ما در مورد سرمایه گذاری در پیش خرید در مورد یک آپارتمان با ارزش ۹۵ هزار یورو (قیمت فروش آپارتمان به پایان رسیده)، که در حال حاضر ۷۵ هزار یورو فروخته می شود، و علاوه بر این گزینه پرداخت در اقساط نیز وجود دارد.

در این مورد، مبلغ ۳۰ هزار یورو باید پیش پرداخت شود – به طور کلی مبلغ اولیه حدود ۴۰٪ از قیمت خرید است – و ۴۵ هزار باقی مانده باید به صورت اقساط ماهیانه پرداخت شود. اگر این اتفاق بیفتد، برای مثال در ۱۲ قسط ماهانه ۳٫۷۵۰ یورو؛ بدون بهره پرداخت خواهد شد. بنابراین، در این مورد، ما اقساط بدون بهره داریم.

اگر مدت اقساط بیش از یک سال باشد، مقداری بهره معمولا اضافه خواهد شد. البته این موضوع همیشه صادق نیست،گاهی اوقات توسعه دهندگان اقساط بدون بهره را برای یک دوره بیش از یک سال نیز ارائه می دهند. هنگامی که پروژه به پایان رسید – به عنوان مثال پس از دو سال – شما می توانید آن را اجاره دهید و یا آپارتمان را با قیمت ۹۵ هزار یورو بفروشید؛ که در بسیاری از موارد با توجه به افزایش تقاضا، در آن زمان قیمت ملک حتی در حال افزایش است.

ببینید “چرا در املاک و مستغلات در ترکیه سرمایه گذاری کنید؟” گاهی اوقات پروژه های جذاب و استثنایی با مزایای زیادی وجود دارند. اگر می خواهید در مورد پروژه های جدید و یا فرصت های فوق العاده ای برای سرمایه گذاری عالی در ترکیه مطلع شوید، پیشنهاد می کنیم با ما در تماس باشید. بنابراین، این پروژه های جذاب سبب افزایش انگیزه برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه می شود.

همچنین در پروژه های به پایان رسیده، امکان پرداخت اقساطی به طور منظم ارائه می شود. اگر یک توسعه دهنده می خواهد املاک خود را نسبت به رقبای دیگر جذاب تر نشان دهد، و وی دارای نقدینگی کافی است؛ اغلب اتفاق می افتد که او امکان پرداخت اقساطی بدون بهره را ارائه می دهد. علاوه بر این، نوراهولدینگ همیشه بهترین شرایط بازار را به شما ارائه می دهد.

گاهی موردهای معاملات استثنایی وجود دارند، مانند زمانی که یک پروژه حین ساخت و ساز دچار کمبود نقدینگی شده و به پول بیشتری نیاز دارد و شروع به فروش تعدادی آپارتمان در اسرع وقت می کند. اینها واقعا فرصت های استثنایی برای کسانی هستند که می خواهند در املاک و مستغلات در ترکیه با راندمان بالا سرمایه گذاری کنند. مطمئنا چنین فرصت های بزرگی برای هر روز به دست نمی آید …

اگر می خواهید در مورد پروژه های جدید و  یا فرصت های فوق العاده ای برای سرمایه گذاری عالی در ترکیه مطلع شوید، پیشنهاد می کنیم که نورا هولدینگ را دنبال کنید.

 

مزایای خرید اقساطی املاک

 

خرید اقساطی آپارتمان در ترکیه

 

  • ثبت آسان – برای ثبت چنین خرید ملکی، داشتن پاسپورت خریدار و پرداخت اولیه کافی است.
  • عدم هزینه های اضافی برای ثبت نام – شما هیچ هزینه اضافی برای ثبت نام خرید اقساطی، هزینه برای ترجمه اسناد و مدارک نمی پردازید، همچنین اثبات برای توانایی پرداخت و ارائه مدارک نیازی نیست.
  • فقدان فرصت برای امتناع از اقساط
  • پرداخت های راحت قابل پرداخت – این پرداخت ماهانه اجباری نیست، شما می توانید پرداخت یک بار در ماه و یا یک بار در هر ۳-۶ ماه انجام دهید.

گاهی اوقات پرداخت اقساطی می تواند در شرایطی با نرخ کمی بهره ارائه شود، اما در هر صورت، نرخ آن کمتر از آنیست که شما برای یک وام مسکن می پردازید.

 

چه مجتمع های مسکونی و آپارتمان هایی را می توانید در شرایط پرداخت اقساطی خریداری کنید؟

اغلب پرداخت ها اقساطی در مواردی که املاک و مستغلات در مرحله ساخت و ساز خریداری می کنید یعنی به صورت پیش خرید بوده،و پرداخت اولیه ۱۰ تا ۲۵ الی ۴۰ درصد بسته به پروژه انجام می شود، متوسط ​​مدت ساخت مجتمع مسکونی ۱۸ ماه است.

 

 

خرید آپارتمان در آلانیا

خرید آپارتمان در استانبول

 

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت