خرید آپارتمان لوکس در استانبول تنها با پرداخت ۹۹ هزار لیر

خرید آپارتمان لوکس در استانبول

با اقساط  ۵ ساله در سواحل زیبای استانبول

همراه با اخذ اقامت ترکیه
تنها با پرداخت ۹۹ هزار لیر !
این یه رویا نیست،تمام آرزوی توست✨

برای خرید آپارتمان ارزان در استانبول با ما تماس بگیرید، ما با تجربه چندین دهه خرید و فروش در ترکیه شما هموطنان عزیز را بهتر راهنمایی می کنیم.

شرکت نوراهلدینگ مشارکت های بسیاری در حوزه آپارتمان های لوکس و چند منظوره در ترکیه و استانبول داشته است.

چرا خرید آپارتمان در استانبول ؟

استانبول (Istanbul) بزرگترین شهر اقتصادی و مرکز تفریحی و تاریخی کشور ترکیه می باشد.بسیاری از مساجد و بناهای تاریخی ترکیه در استان استانبول قرار دارد.این شهر تنها شهر جهان می باشد که در دوقاره آسیا و اروپا قرار دارد.

مزایای داشتن ملک در استانبول

سرمایه گذاری خارجی در ترکیه در دهه های گذشته به خوبی رشد داشته و اخیرا این میزان سرمایه گذاری به شدت در حال افزایش است. افراد با ملیت های مختلف و با دلایل متفاوت برای خرید ملک در ترکیه وجود دارند. و استانبول معمولا اولین انتخاب بین شهرهای ترکیه برای خرید املاک است. فرقی ندارد که در استانبول آپارتمان یا ویلا خریداری می کنید، یا دلیل شما برای خرید داشتن ملکی برای تعطیلات و تفریح است، یا جایی برای سکونت دائم و یا قصد خرید ملک برای سرمایه گذاری دارید چیزی که مسلم است این است که صرف هزینه برای خرید ملک در استانبول ارزش آن را دارد.

به عنوان یک سرمایه گذار، می توانید از رشد اقتصادی ترکیه بهره مند شوید. صرف نظر از اینکه ملک خود را در استانبول یا شهر دیگری در ترکیه خریداری می کنید، به دلایل واضح شما برنده ی این معامله هستید اما استانبول با توجه به پتانسیل موجود دلایل بیشتری برای سرمایه گذاری مطمئن ارائه می دهد.

مزایای زیادی برای خرید ملک در ترکیه و بخصوص استانبول وجود دارد از جمله:

۱) مقصد توریستی محبوب – شما می توانید ملک خود را در تعطیلات به راحتی اجاره دهید.

۲) خریداران املاک اجازه اقامت دائمی برای زندگی در کشور ترکیه را دریافت می کنند.

۳) بازده خوب سرمایه گذاری – اقتصاد ترکیه بسیار قوی است.

۴) داشتن تعطیلات دلچسب در استانبول.

۵) همه به راحتی می توانند در ترکیه ملک خریداری کند.

۶) هزینه زندگی در ترکیه بسیار منطقی است.

۷) مالکیت کامل.

۸) آب و هوای شگفت انگیز استانبول.

۹) وجود موارد مناسب برای همه ی بودجه ها.

گزارش ها نشان می دهد که استانبول در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۲ رتبه اول برای عنوان “چشم انداز توسعه” را به خود اختصاص داده است. زمانی که موضوع جذب سرمایه گذار از تمام جهات جهان باشد، بازار املاک و مستغلات استانبول دقیقا به عنوان ستاره ی درخشان در ترکیه عمل می کند. از گذشته تاکنون، استانبول همواره رتبه اول کشور ترکیه برای فروش املاک داخلی بوده است. در سال ۲۰۱۵، استانبول توانست از آنتالیا پیشی گرفته و به عنوان محبوب ترین مقصد برای خریداران خارجی در ترکیه شناخته شود.

برای مزایای بازار املاک و مستغلات استانبول

یکی از جوانترین و پرطرفدارترین شهرهای جهان استانبول است. جمعیت فعلی حدود ۱۵ میلیون نفر است که سالانه ۲۵۰ هزار نفر افزایش می یابد. رتبه یک افزایش سرمایه بین شهرهای اروپایی متعلق به استانبول است. به طور سالانه حدود ۵۰۰،۰۰۰ خریدار جدید برای املاک تجاری و مسکونی تخمین زده شده است. بیش از ۶۰ درصد از جمعیت استانبول زیر ۳۰ سال سن دارند. درآمد اجاره بالا با بازده بالاتر از ۶-۱۰ درصد از مستاجرین بلند مدت محلی است. موقعیت استراتژیک استانبول باعث شده است که بسیاری از شرکت های جهانی، دفتری در استانبول برای مدیریت بازار مناطق اطراف ایجاد کنند.

مراکز تجارت جهانی و گردشگری

تجارت گردشگری استانبول به دلیل بازاریابی انبوهی که توسط دولت ترکیه انجام شده قویتر و قویتر می شود و استانبول به اولین مقصد بازدید شده در کشور ترکیه تبدیل شده است. در سال ۲۰۱۴، استانبول توانست از شهرهای دیگری مانند رم از جهت تعداد گردشگران پیشی گیرد. ۲ سال بعد این میزان کمی کاهش یافت اما توانست سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ را به بهترین سال های خود تبدیل کند.

اگرچه استانبول مرکز شماره یک اقتصاد، تجارت و امور مالی ترکیه است، دولت ترکیه می خواهد با تبلیغاتی مانند سرمایه گذاری در ترکیه، استانبول را به یک شهر قدرتمند جهانی تبدیل کند.طرح ترکیه برای ایجاد مرکز مالی بین المللی استانبول، یک پروژه بزرگ معادل وال استریت است.

چهره جدید شهر: پروژه های نوین

یکی از دلایل اصلی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول، ایجاد پروژه های جدید نوین به ویژه در حومه مرکز اصلی شهر است. خانه های جدید با معماری مدرن همراه با مجموعه ای از امکانات اجتماعی و ارتباطی برای تعریف مجدد مفهوم محله ها در بزرگترین و بهترین شهر پرجمعیت ترکیه ایجاد شده اند.

محله های در حال رشد مانند بیلیک دوز و کوچوک چکمجه تمام مزایای زندگی شهری را همراه با دسترسی آسان به زندگی شبانه، خرید و حمل و نقل ارائه می دهند.

در حالی که سواحل بسفر و مناطقی همچون شیشلی همچنان نخبه بازار املاک و مستغلات استانبول باقی مانده اند، محله هایی مانند بویوک‌ چکمجه و اسنیورت با این طرح های سبک زندگی نوین می توانند طبقه متوسط ​​در حال توسعه را تبدیل به سرمایه گذاران ملکی در استانبول کنند.

در کدام محله ی استانبول ملک خریداری کنم؟

نیمی در اروپا، نیمی در آسیا، شهر تاریخی استانبول یکی از بزرگترین کلان شهرهای جهان است. استانبول در زمان قدیم با نام بیزانس شناخته می شده و سپس تبدیل به قسطنطنیه، پایتخت امپراتوری روم تحت سلطه کنستانتین بزرگ شد. این شهر تا پاییز سال ۱۴۵۳ میلادی پایتخت امپراتوری روم شرقی باقی ماند، و در آن زمان به پایتخت امپراتوری عثمانی تبدیل شد.

“استانبول”، از واژه یونانی به معنای “در شهر”، از قرن بیستم نام معمول و غیررسمی برای این شهر بوده و زمانی که جمهوری ترکیه در سال ۱۹۲۳ تاسیس شد، سرانجام استانبول نام رسمی این شهر قرار گرفت.

استانبول (Istanbul) با یک نقطه روی  Iدر زبان ترکی، İstanbul، در ترکیه و در شمال غربی مارمارا واقع شده است. تنگه تاریخی بسفر این شهر را به بخش های اروپایی و آسیایی تقسیم می کند. با توجه به تنوع توپوگرافی، استانبول دارای چندین نوع مدل آب و هوایی است. در نزدیکی تنگه ی بسفر، آب و هوا مدیترانه ایست، اما دورتر در شمال، سردتر و بارانی امی شود. به طور کلی، شهر تابستان گرم و زمستان های سرد و مرطوب را تجربه می کند.

بزرگترین شهر ترکیه یعنی استانبول مرکز اقتصادی و فرهنگی آن است. موقعیت استراتژیک آن به عنوان تقاطع مسیرهای بین المللی دریایی و زمینی به پیشرفت سریع آن کمک زیادی کرده است. این شهر همچنین به عنوان مرکز صنعتی ترکیه، انواع محصولات صنعتی مانند محصولات فلزی، مواد شیمیایی، دارویی، الکترونیک و قطعات خودرو را تولید می کند.

استانبول یک مرکز بزرگ مسکونی شامل ۲۷ محله ی دارای چشم انداز شهری است. در طرف اروپایی محله های آوجی‌ لا ، باغجی لار، باغچه ‌لی ‌اولر، باقرکوی، بایرام پاشا، بشیکتاش، بی اوغلو، اسن یور ، اسنلر، ایوب، فاتیح، قاضی عثمان پاشا، گون گورن، کاغذخانه، کوچوک چکمجه، ساری‌یر، شیشلی و زیتین‌ بورنو هستند. در قسمت آسیایی بیکوز، قاضی کوی، کارتال، مالتپه، پندیک، توزلا، عمرانیه، اوسکودار و جزایر آدالار وجود دارند.

بسیاری از بخش های ساحلی در مناطق حاشیه ای بوفوروس دارای کلبه های ساحلی گران قیمت و منازل لوکس به نام یالی هستند. در اوسکودار و قاضی کوی، آپارتمان ها و بلوک های مسکونی مدرن خانه ی یک سوم جمعیت محله است.

در میان بخش های ارزشمند استانبول، میدان سلطان احمد، که زمانی بزرگترین میدان اسب دوانی قسطنطنیه بوده و همچنان یک مکان زیبای دیدنی است؛ مخزن آب زیرزمینی به نام مخزن باسیلیک، قصر تاپکاپی که برای ۴۰۰ سال از امپراتوری ۶۰۰ ساله عثمانی را محل اقامت پادشاه بوده است؛ و بازار بزرگ ۵۵۰ ساله، یک بازار بزرگ سرپوشیده که با هزاران فروشگاه و دستفروش پر شده است، قرار دارند.

با خرید ملک در استانبول علاوه بر سرمایه گذاری اقتصادی منحصر به فرد و مطمئن می توانید از تمام گزینه هایی که شهری با این قدمت و ویژگی ها به شما ارائه می دهد بهره مند شوید. استانبول می تواند هر آنچه که شما می خواهید برای شما فراهم کند.

روی هم رفته استانبول شهری است که در آن زندگی هرگز متوقف نمی شود، جایی که شما جنب و جوش شهری بزرگ را احساس می کنید، جایی که فورا محصور محیط اطراف می شوید، و جایی که خرید یک آپارتمان کوچک به شما اجازه می دهد از آن بدون محدودیت لذت ببرید.

مشاوره رایگان با شرکت تجاری و سرمایه گذاری نیکاگلوبال  :

برای اطلاع بیشتر از نحوه خرید ملک در ترکیه و انتخاب درست در این زمینه حتما با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۸۸۶۱۱۴۳۷,۰۰۹۰۵۵۳۹۱۲۸۸۸۸

 

[divider] [/divider]

 

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

80 دیدگاه ها

 • زند

  سلام ضمن عرض تبریک سال نو جهت خرید آپارتمان با قیمت زیر ۶۰میلیون تومان در استانبول نیاز به مشاوره دارم ممنون می شوم راهنمایی فرمایید.باتشکر

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام با ۶۰ میلیون در رباط کریم خونه نمی دن تا استانبول

   پاسخ
 • ارمین

  سلام این اپارتمانی که پیش قسطش ۱۰۰میلیون هستش ماهیانه قسطش چقد میوفته سندش چطوری به نام میخوره و اقامتش کی گرفته میشه وکجایه استانبول هست این اپارتمان ممنون

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام این مبلغ پیش پرداخت میباشد و مابقی بصورت اقساط بانکی ۱۰ ساله ماهیانه ۲۰۰۰ لیر و اقساط شرکتی ۲ ساله ۲۵۰۰ لیری خواهد بود

   پاسخ
 • سهیلا رجبی

  سلام مطالب بالا مال سالهای گذشته هستن،،الان با دویست میلیون واقساط حدود یک و نیم میلیون درماه خونه پیدا میشه تو استانبول

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام در استانبول ما با دریافت ۳۰ درصد مبلغ اپارتمان را تحویل و مابقی بصورت ۳ ساله اقساط بدون بهره فروش داریم . با تشکر

   پاسخ
 • مهرانفر

  در سایت ها که میگردم همش از خانه ها و آپارتمان هایی مثل دارای جکوزی، سونا و استخر و اینا هستش. اما بنده بیشتر دنبال یک خونه دو خوابه بدون داشتن همچین امکاناتی هستم تنها پارکینگ داشته باشه و همینطور امن و جای بسیار خوبی باشه، سراغ دارین؟!

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام بله البته که داریم در کدوم شهر می خوایین در الانیا ۱۵۰۰۰۰ لیر دو خوابه ۱۵ ساله می توان خرید و در استانبول هم با ۲۰۰۰۰۰ لیر دو خوابه بدون امکانات و قدیمی البته اغلب شرکت ها بصورت اقساطی و شرایط نیز پروژهای نوساز در تحویل می نمایند و در دست دوم باید همه را نقدا پرداخت نمود و سند را دریافت کرد.

   پاسخ
 • حسین

  سلام.اپارتمان دست دوم داخل استانبول ویا نزدیک به مراکز خرید با کمترین پیش پرداخت وبا اقساط بلند مدت. قبلا از راهنمایی وزحمات شما سپاسگزارم.منتظر شما هستم

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام اغلب اپارتمانهای اقساطی در پروژه های بزرگ میباشند که در خارج از مرکز شهر واقع شده اند و ما چون با پروزه های بزرگ کار می کنیم در مرکز شهر این گونه پروژه و اپارتمان با پش پرداخت کم و اقساط بلند مدت نداریم

   پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام در داخل شهر اپارتمان دست دوم را باید نقدی خرید کرد و امکان اقساط و جود ندارد

   پاسخ
 • حسین

  الان به فرض مثال بخواهیم با ۴۰۰ میلیون تومان آپارتمان بخریم. خوب این همه پول را که نمیشه به ترکیه آورد. چگونگی معامله و نحوه پرداخت ثمن معامله به چه صورت خواهد بود؟ ضمنا پول از طیق صرافی ترانسفر خواهد شد؟ تبعا بحث اعتماد کمی مشکله. چه زمانی از معامله این پول پرداخت خواهد شد؟ البته بحث باش وورو (یا همان استعلام از سازمان ثبت ترکیه) نیز می بایست مورد توجه قرار گیرد

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   با سلام البته الان با ۴۰۰ م که معادل کمتر از ۱۷۰ هزار لیر میباشد نمی توان یک واحد مناسب خرید . مگر با شرایط اقساط که امکتن پذیر میباشد. د رمورد انتقال وجه همه از طریق صرافی ها اقدام می نمایند و شما هم می توانید انجام بدید البته ما هم می توانیم در این مورد شما را کمک کرده و مبلغ را انتقال دهیم البته سند در اداره سند و با حضور مترجم رسمی فارسی زبان اداره تاپو ( ثبت اسناد) امضاء خواهد شد. و شما می توانید مبلغ را به ترکیه انتقال داده و در زمان امضاء سند پرداخت نمایید.

   پاسخ
 • Mahdi

  سلام قیمت آپارتمان تو کجای استانبول از لحاظ صرفه اقتصادی به صرفه هست یعنی قیمتش پایین باشه آیا وام بانکی داره

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام در اسن یورد اپارتمانهای نوساز ارزان قیمت وجود دارد حدود ۱۵۰-۲۵۰ هزار لیر یک خوابه ۵۰-۶۰ متری البته جدیدا به ایرانی ها وام بانکی تعلق نمی گیرد

   پاسخ
 • الیزابت شاهی

  من تموم زندگیمو جمع جور کنم پونصد میلیون میشه
  میشه باهاش یه خونه خرید؟
  البته میخوام یه مقداری برام بمونه
  برام خونه تا ۵۰ متر کافیه؟
  اصلا میشه؟
  در ضمن ببخشیدا
  جریان اعتماد هم بحث خودشو داره
  چون تموم سرمایمه اونم یه دختر تنهاست
  برا این میخوام یه مقدار پول برام بمونه نا بتونم حداقل چند ماهی دوام بیارم تا کاری چیزی پیدا کنم
  ببخشید زیا د حرف زدم
  ممنون میشم کمکم کنید
  البته میدونم با این وضعیت بد اقتصادی و افت مفتضاحه ریال کار سخته

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام با ۵۰۰ میلیون یا حدود ۲۲۰ هزار لیر میشه یک خونه دست دوم ۶۰-۵۰ متری در استانبول یا در انتالیا خرید البته هزینه اخذ سند و اقامت نیز حدود ۱۰ هزار لیر خواهد بود

   پاسخ
 • بهروز

  سلام
  -با ۱۵۰ هزار لير آپارتمان داخل شهر( قديمي ساز) موجود هست؟
  -اين ملك چقدر اجاره ميره؟
  -اقامت اوليه چند سالس؟
  -شرايط تمديد اقامت چيه؟

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام ما فقط در الانیا داریم قدیمی ساز مبله که باز سازی شده است . اچاره آن حدود ۸۰۰ لیر میباشد . اقامت اول ۲ ساله و قابل تمدید میباشد. تمدید از طریق اینترنت و بدون نیاز به حضور در اداره مهاجرت میباشد

   پاسخ
 • الین

  سلام وقتتون بخیر. یه خونه ر اتالیا یا استانبول که جای چندان پرت نباشه. با چه مقدار لیر میشه خرید. کوچیک باشه مهم نیست. فقط اینکه جایی باشه که بشه اجاره دادش.ارزونترین قیمت خرید رو بگین ممنونم. و همونی که پیشنهادتونه… چقدر اجاره می ره؟

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام در الانیا یا استانبول یک خونه حداقل ۱۵۰ هزار لیر و بدون امکانات میشه خرید و اجاره ان حدود ۸۰۰ هزار لیر است

   پاسخ
 • یعقوب نجاری

  سلام در حال حاضر برای ایرانیها وام بانکی پرداخت نمیشه و با ۱۵۰ م نمیشه خونه خوب خرید.

  پاسخ
 • مينو

  سلام
  وقت بخير
  شماره تلفن كه روي صفحه هست مشخص نيست لطفا شماره تماس را بدهيد ممنون ميشوم يا بتونم از طريق تلگرام با واتساپ يا ايمو
  من يك اپارتمان نوساز در مجموعه خوب در استانبول با شرايط اقساط احتياج دارم

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام ۰۰۹۰۵۵۳۹۱۲۸۸۸۸ – ۰۲۱۸۸۶۱۱۴۳۷

   پاسخ
 • بهار

  سلام روز به خیر
  می خواستم بدونم اگه سیصد میلیون تومان بعنوان پیش پرداخت داشته باشم می توانم یه خونه بصورت شرایطی بخرم و مابقی پول رو بصورت قسطی پرداخت کنم. ایا در اینصورت می تونم اقامت بگیرم?
  ممنون

  پاسخ
  • دفتر تهران

   سلام و وقت بخیر
   سرکار خانم بهار عزیز امکان خرید به صورت اقساط توسط هلدینگ نورا گروپ با شرایط خاص میباشد و شما با کارشناسان مجرب ما در ارتباط باشید .

   پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام بله ما با دریافت ۳۰۰ م یا ۱۵۰ هزار لیر سند را بنام شما نتقل می کنیم و برای اقساط سند در رهن شرکت خواهد ماند و مشکل اقامت وجود ندارد چون سند قطعی بنام شما میباشد.

   پاسخ
 • داوود

  سلام میشه با ۲۵۰ میلیون پیش و اقساط ماهی ۱٫۵ تا ۲ میلیون برای سکونت در استامبول خونه خرید.

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام میشه یک خونه وام داری که بنام یکی دیگه هست خرید و دست دوم در مناطق معمولی بقیمت ۱۵۰-۲۵۰ هزار لیر -۳۵۰ میلیون تا ۵۵۰ میلیون تومان

   پاسخ
 • Amir

  سلام. میخواستم بدونم یک آپارتمان ۲خوابه که بالای ۱۲۰متر باشه و باپیش پرداخت ۲۰۰الی۳۰۰میلیون سراغ دارید باساخت خوب ومحیط خوب… و اقساطش چندساله هست و قسطش ماهی چند میشه… و اقساطش بدون سود هست؟ و اقامت دایم به خودم و همسرم میدن؟؟

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام
   با ۱۵۰ هزار لیر یا حدود ۳۰۰ میلیون اپارتمان دوخوابه نمی توان خرید الان با ارزش ريال فقط می توان یک خوابه خرید ۶۰-۷۰ متری و مابقی هم از شرکت اقساط ۲۴ ماهه بدون بهره گرفت چون در حال حاضر به ایرانی ها وام بانکی نمی دهند.

   پاسخ
 • قاسم

  با سلام و عرض خسته نباشید.
  من متقاضی خرید آپارتمان با قیمت کل حدود ۴۵۰۰۰ دلار یا ۲۴۰۰۰۰ لیر که حدود ۲۰۰۰۰ دلار آن نقد و بقیه اقساط باشه در استانبول هستم. حتما می خواهیم خیلی نزدیک به ایستگاه مترو باشه (چند دقیقه پیاده روی). ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.با تشکر

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام به ۴۵۰۰۰ دلار فقط میشه در باهچه شهیر و اسن یورد یا بیلیک دوزو یک یک خوابه خرید و نزدیک متروبوس خواهد بود البته مسیر توسعه مترو نیز هست که تا یکسال اینده افتتاح خواهد شد. ۰۰۹۰۵۵۳۹۱۲۸۸۸۸ تماس بگیرید عکسها براتون ارسال کنم

   پاسخ
 • خریدار آپارتمان

  مطلب خوبی بود. کمک زیادی در خصوص خرید آپارتمان در ترکیه به من کرد.

  پاسخ
 • میلاد جنتی

  سلام جناب آقای نجاری خوب هستید..میخواستم بپرسم با سیصد میلیون میشه یک آپارتمان دست دوم یا بازسازی شده خرید …لطفا کامل توضیح بدید باسپاس و تشکر فراوان

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام نه قربان ۳۰۰ م معادل ۱۲۰ هزار لیر ترکیه می شود و حداقل اپارتمان در استانبول که در حد یم ایرانی باشه ۱۵۰٫۰۰۰ لیر میباشد معادل ۳۷۵ م تا ۴۰۰ م تومان حداقل . با تشکر

   پاسخ
 • صادق

  با درود وعرض ادب
  باسپاس از شما
  میشه با حدود ۷۰۰میلیون یک ملک در استانبول تهیه کرد
  ۱- سند بنام بشه
  ۲- مبلغ ریالی پرداخت بشه
  ۳- برای اقامت باید چکار کرد
  ۴- هزینه مخارج در ماه چقدر است
  ۵- حساب سپرده میشه مثلا با ۱۰۰هزار لیر باز کرد
  ۶- سودش چقدر است
  ۷- میشه با هاش انجا زندگی کرد
  باسپاس

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   با سلام و درود به شما
   ۷۰۰ میلیون تومتن معادل ۳۰۰ هزار لیر بوده و میشه یک واحد یک خوابه نقدی خوب خرید – البته اگر بخواین ۲ خوابه باشه با اقساط ۲ تا ۵ سال بسته به پروژه امکانش هست
   ۱٫ البته سند قطعی بنام میشه
   ۲٫ مبلغ می تونه ريالی پرداخت بشه حتی با کارت البته روزانه ۱۰۰ میلیون هر نفر محدودیت دارد
   ۳٫ اقامت بعهده شرکت ما بوده و ما برای شما انجام خواهیم داد بصورت ۲ ساله
   ۴٫ حدود هزینه یک خانواده ۲ نفره ۱۵۰۰ لیر بدون اجاره منزل
   ۵٫ بله میشه حساب بانکی باز کرد
   ۶٫ سود حدود ۲۰% در سال میباشد برای لیر
   ۷٫ بله میشه زندگی کرد و کار هم کرد
   با درود

   پاسخ
 • علی

  سلام. ببخشید شما ملکی دارید صرف نظر از متراژ و شرتیط خاص و نو بودن و… که مثلا با حدود ۱۲۰ لیر پیش و ماهی حدود ۱۰۰۰ بشه خرید

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   با سلام بله میشه یک خوابه حدود ۶۰ متری خرید با وام بانکی ۱۰ ساله حدود ۲۰۰ هزار لیر میشه و ۸۰ هزار لیر وام بانکی گرفت که اقساط ان حدود ۱۵۰۰-۱۲۰۰ باشه و اجاره ملک نیز همین قدر میباشد
   با تشکر ودرود

   پاسخ
 • کامران ک.

  تمام سوال وجوابهارو خوندم
  لازم است ازحوصله اقای نجاری سپاسگزاری کنم .
  درود بر شما.
  اگرپدری بنام خودش در ترکیه آپارتمان خریداری کند . برای فرزندش میتواند اقامت دایم بگیرد – آیا بهتراست بنام فرزند ملک بخرد؟؟

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام اگر پدری بنام خودش غیر منقول در ترکیه خریداری نماید برای خانواده ایشان نیز اقامت می دهند تقریبا قوانین در این موارد مثل ایران هست فقط بین فرزندان دختر و پسر مثل ایران فرق وجود ندارد – البته اگر منظورتون از اقامت دایم شهروندی هست برای فرزند زیر ۱۸ سال بدون پدر امکان اقامت نیست .

   پاسخ
 • ساحل

  سلام با ۳۰۰ میلیون میشه یه خونه ۱ خوابه کوچیک تو استانبول خرید؟ و اینکه ما بقیشو حداکثر ماهی ۱۰۰۰ لیر قسط بدیم؟
  و اینکه با دادن ۳۰۰ میلیون اول
  میشه اونجا همزمان زندگی کرد و قسط هاشو پرداخت کرد؟ یعنی کلید و سند تحویل میدن؟

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام با ۳۰۰ م بعنوان پرداخت اولیه و مابقی حدود ۷۰-۸۰ لیر وام بانکی می توان یک آپارتمان ۱ خوابه ۵۰-۶۰ متری در اسن یورد خرید و مابقی اقساط ۱۰ ساله حدود ۱۲۰۰-۱۵۰۰ لیر خواهد

   پاسخ
 • حسین

  سلام جناب نجاری
  بنده این داستان فرزند بالای ۱۸ سال رو نفهمیدم. من دخترم حدود ۲۴ سالشه و مجرده. اگه اقامت بگیرم اونم با سرپرستی من میتونه مقیم اونجا بشه.
  ممنون

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام بله فرزند شما با خرید خونه والدین می تونه اقامت توریستی بگیرند

   پاسخ
 • امیر

  سلام ایا میشه با ۳۰۰میلیون یک خانه در استانبول خریداری کرد؟؟و اینکه کارای ویزا و پساپورت و اخذ اقامت رو شما انجام میدید و ما چند سال میتونیم اونجا زندگی کنیم؟؟

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام با ۳۰۰ م یا ۱۵۰ هزار لیر میشه یک واحد ۵۰ متری در اسن یورد خریداری نمود البته اگر مقداری روی بودجه اضافه نمایید میشه بهتر خرید نمود و البته ما برای شما اقامت را انجام میدهیم و تا زمان داشتن سند اپارتمان برای شما اقامت ۲ ساله صادر میشه . با تشکر در صورت ارسال شماره تلفن برای شما نمونه فایل ارسال خواهد شد. +۹۰۵۵۳۹۱۲۸۸۸۸ / ۰۹۱۹۶۳۶۷۵۰۰

   پاسخ
 • امیر

  سلام ایا میشه با۳۰۰میلیون یک خانه در استامبول خرید و کار های اخذ اقامت و ویزا و پاسپورت با شماست و ما چندسال میتونیم اونجا زندگی کنیم و زبان ترکی اموزش میدید؟؟

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام با ۳۰۰ میلیون که حدود ۱۴۰ هزار لیر میباشد می توان یک آپارتمان ارزان کوچک معمولی در استانبول خرید و با این خرید برای خو و خانواده اقامت میدن و نه پاسپورت ترکیه – د رترکیه هم می توان از کلاس ترکی خصوصی و یا گروه استفاده کرد

   پاسخ
 • سهيل

  سلام خسته نباشين آيا با پيش پرداخت ٢٥٠ ميليون و در صورت امكان وام ماهيانه ٧٠٠ لير ميشه يه آپارتمان در حدود قيمتي ٤٠٠ ميليون خريد ؟

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام بله میشه یک واحد یک خوابه ۵۵-۶۵ متری در استانبول و در منطقه اسن یورد خرید حدود ۲۰۰ هزار لیر که ۱۲۵۰۰۰ لیر نقد و مابقی را از بانک بصورت اقساط ۱۰ ساله دریافت نمود با تشکر در صورت ارسال شماره تلفن چند مورد فایل برای شما ارسال خواهد شد. با تشکر

   پاسخ
 • زارعی

  با سلام و خسته نباشید
  جناب نجاری با چهل هزار دلار کانادا و دویست هزار تومان ایرانی در اسنتانبول چه میشود خرید
  اعم از نوساز ویا کارکرده
  ضمنا کلیه هزینه های خرید از وکیل تا ترجمه و عوارض و نقل وانتقال را بفرمابید
  با تشکر فراوان????????

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام ۴۰ هزار دلار کانادا و ۲۰۰ م میشه در استانبول یک واحد یک خوابه نوساز خرید اگر شماره تلقن بفرمایید از طریق واتس اپ می توانیم براتون فایل های زیادی بفرستیم با تشکر ۰۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰-۰۲۱۸۸۶۶۵۸۷۱

   پاسخ
 • زارعی

  ببخشیدمنظورم دویست میلیون تومان بود⁦☺️⁩

  پاسخ
  • admin

   سلام دویست میلیون تومان خیلی کم هست شاید نشه کاری کرد الا شریک بگیرید

   پاسخ
 • محمد

  درود. اگر یک خانواده با دو فرزند که یکیشون الان ۱۴ ساله است یک واحد منزل مسکونی بخره بعد از پنج سال اقامت موقت، آیا اقامت شهروندی برای فرزندانی که اون موقع(بعد از پنج سال) به سن ۱۸ سال میرسند تعلق می گیرد یا نه؟

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام بله افرادی که با اقامت عیر منقول به مدت ۵ سال درترکیه حضور داشته باشه می تواند در خواست شهروندی را بدهد و برای همه خانواده که از این طریق اقامت دارند شهروندی در خواست نمایند.

   پاسخ
 • محدثه

  سلام وقت بخیر.میخواستم بدونم با۳۰۰میلیون ی واحداپارتمان لوکس تومرکزشهراونم تواستانبول میشه خرید؟

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام با ۳۰۰ م تومان معادل ۱۵۰ هزار لیر میشه یک اپارتمان کوچک در استانبول خرید ولی نه در مرکز شهر در منطقه ایی بنام اسن یورد در عرب استانبول میشه یک واحد دست دوم خرید . با تشکر

   پاسخ
 • بهروز

  سلام وقت بخير با٦٠٠ميليون ميشه دوخوابه(٨٠يا٩٠متري) داخل شهريانزديك شهرخريد؟سوال دوم اينكه با٢٠٠تا٣٠٠ميليون تو بازار ميشه چه كاركرد(سوپرماركت،بوتيك…)؟

  پاسخ
  • admin

   سلام با ۶۰۰ م یا ۱۸۰۰۰۰ لیر میشه یک سویت یا یک خوابه نرمال به امکانات خرید و با ۲۰۰-۳۰۰ میلیون هم بله میشه مغازه ایی کوچک با اجاره راه انداخت با تشکر نجاری

   پاسخ
 • بهروز

  سلام وقت بخير با٦٠٠ميليون ميشه دوخوابه(٨٠يا٩٠متري) داخل شهريانزديك شهرخريد؟سوال دوم اينكه با٢٠٠تا٣٠٠ميليون تو بازار ميشه چه كاركرد(سوپرماركت،بوتيك…)؟

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام با ۶۰۰ میلیون میشه یک اپارتمان ۱ خوابه خوب خرید و برای کار بوتیک و سوپر مارکت هم میشه راه انداخت

   پاسخ
 • تيمورى

  سلام و احترام
  آيا امكان تهاتر آپارتمان در تركيه با آپارتمان در كيش وجود دارد؟

  پاسخ
  • یعقوب نجاری

   با سلام ما فقط در تهران و کرج امکان تهاتر داریم

   پاسخ
  • یعقوب نجاری

   سلام نه ما در تهران و کرج امکان تهاتر داریم

   پاسخ
 • علی رضا

  سلام وقت بخیر با سپاس از پاسخگویی خوبتون به سوالات با ۵۰۰ میلیون میشه آپارتمان دو خوابه خرید توی استانبول؟
  ضمنا شما برای یه زندگی راحت و بی دردسر کدوم شهرو پیشنهاد میدین؟
  شماره واتس

  پاسخ
  • admin

   سلام با ۵۰۰ م میشه یک خونه ۲ خوابه معمولی ودرداخل بافت قدیمی مثل اسن یورد و یا در پروژه اینویا ۳ خرید برای زندگی استانبول در محله های غرب مناسب میباشد

   پاسخ
 • سیذ

  با عرض سلام و احترام از خدمتتون چند سوال داشتم۱ اینکه حداقل قیمت خرید اپارتمان نوساز و دست دوم در مرکز شهر شیشلی چقدر است؟۲ بین باغچه شهیر و اسنیورت و بیلیکدوزو کدامیک برای خرید ملک بهتر است؟ اگه میشه توضیح بفرمایید۳ایا با خرید ملک به قیمت ۲۵۰ هزار دلار ولی قسطی میشه پاسپورت گرفت یا خیر؟ یکی از کارشناس ها میگفت میشه در صورتیکه در سند قید نشه قسطی۴اگه ملک زیر ۲۵۰ هزار دلار باشه ایا در نهایت میتوان اقامت دایم گرفت یا خیر و چگونه؟همین کارشناس میگفت اکه ملک زیر ۲۵۰ هزار دلار باشه به هیچ عنوان اقامت دایم نمیدن و فقط اقامت توریستی یکساله قابل تمدید میدن۵ ایا مثا گرجستان که به خریداران ایرانی ملک دیگه اقامت نداد رئزی بیاد که ترکیه هم چنین کاری بکنه؟ مرسی از حوصله شما در پاسخگویی

  پاسخ
  • admin

   سلام قیمت خونه در شیشلس برای یک خوابه از ۵۰۰ هزار لیر شروع میشه ۲- بین محلهلی غربی استانبول باهچه شهیر بهتر است ولی بیلیک دوزو هم چون به متروبوس نزدیکه برای تردد مناسب هست ۳ – با خرید اقساطی ۲۵۰٫۰۰۰ دلار میشه پاس گرفت بشرطی که فروشنده قبول کند اقساط را بدون در رهن قراردادن سند اپارتمان خریداری شده اقساطی بفروشد ۴ – نه با داشتن سند اقامت داشتن غیر منقول میدن نه توریستی و باعد از ۵ سال زندگی طبق شرایطی می توان شهروندی گرفت ۵- در مورد گرجستان اطلاعاتی ندارم ولی د رمورد ترکیه مثل ایران قانون عطفبه ماسبق نمی شود و اگر روزی برای ایرانیان سند ندهند نمی توانند اقامت و سند قبلی ها را ابطال کنند

   پاسخ
 • فرنام

  با سلام و خسته نباشید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ایا با پونصد ملیون میشه خونه خرید جای نسبتا خوب استانبول و اینکه دو خواب باشه،سوال بعد اینکه ایا میشه مشغول به کار شد برای یک مهندس عمران و ارشد پرستاری،و اینکه پقد طول میکشه اقامت دایم گرفت؟

  پاسخ
  • admin

   سلام بله با ۵۰۰ م میشه یک خونه یک خوابه خرید و برای کار باید اول زبان ترکی یا استانبولی را تکمیل کنید و امکانش هست و برای اقامت دایم باید ۵ سال اجازه کار داشت یا با خرید خونه اقامت داشت

   پاسخ
 • Amir

  سلام
  الان با ۵۰۰میلیون تومان خانه ویلایی نوساز با متراژ کم یا آپارتمان نوساز تک واحدی تو ساختمان کم واحد تو استانبول یا ازمیر وجود داره؟؟؟؟

  پاسخ
 • افسانه ذوالقدر

  سلام براز خرید اپارتمان تا سند چه مراحلی باید گذراند بعد اپارتمانهای وام دار وام بنام چه کسی صادر میشود

  پاسخ
  • admin

   سلام اپارتمان ها وام ندارند و مابقی از طرف شرکت سازنده بصورت اقساطی تا ۲۴ ماه بدون بهره بصورت وام میباشد و سند بنام خریدار بصورت قطعی و در رهن سازنده خواهد بود

   پاسخ
 • پدرام یعقوبی

  ایا میشه با ۶۰۰ملیون هم خونه خرید هم هزینه اقامتو داد

  پاسخ
  • admin

   سلام بله با ۶۰۰ میلیون حدود ۲۵۰ هزار لیر میشه یک واحد اپارتمان یک خوابه نوساز با امکانات یا دو خوابه دست دوم یا بدون امکانات خریداری کرد و اقامت هزینه زیادی ندارد به ازاری هر نفر ۸۰ دلار برای هر سال و حدود ۸۰ لیر هزینه کارت اقامت و با توجه به سن بیمه برای هر سال از ۲۰۰-۵۰۰ لیر هزینه دارد

   پاسخ
 • میلاد احمدی

  شمار تماس ۰۹۱۲۰۵۹۹۶۱۱

  پاسخ
  • admin

   سلام همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت

   پاسخ

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت