خرید آپارتمان لوکس در استانبول تنها با پرداخت ۹۹ هزار لیر

خرید آپارتمان لوکس در استانبول

با اقساط  ۵ ساله در سواحل زیبای استانبول

همراه با اخذ اقامت ترکیه
تنها با پرداخت ۹۹ هزار لیر !
این یه رویا نیست،تمام آرزوی توست✨

برای خرید آپارتمان ارزان در استانبول با ما تماس بگیرید، ما با تجربه چندین دهه خرید و فروش در ترکیه شما هموطنان عزیز را بهتر راهنمایی می کنیم.

شرکت نوراهلدینگ مشارکت های بسیاری در حوزه آپارتمان های لوکس و چند منظوره در ترکیه و استانبول داشته است.

چرا خرید آپارتمان در استانبول ؟

استانبول (Istanbul) بزرگترین شهر اقتصادی و مرکز تفریحی و تاریخی کشور ترکیه می باشد.بسیاری از مساجد و بناهای تاریخی ترکیه در استان استانبول قرار دارد.این شهر تنها شهر جهان می باشد که در دوقاره آسیا و اروپا قرار دارد.

مزایای داشتن ملک در استانبول

سرمایه گذاری خارجی در ترکیه در دهه های گذشته به خوبی رشد داشته و اخیرا این میزان سرمایه گذاری به شدت در حال افزایش است. افراد با ملیت های مختلف و با دلایل متفاوت برای خرید ملک در ترکیه وجود دارند. و استانبول معمولا اولین انتخاب بین شهرهای ترکیه برای خرید املاک است. فرقی ندارد که در استانبول آپارتمان یا ویلا خریداری می کنید، یا دلیل شما برای خرید داشتن ملکی برای تعطیلات و تفریح است، یا جایی برای سکونت دائم و یا قصد خرید ملک برای سرمایه گذاری دارید چیزی که مسلم است این است که صرف هزینه برای خرید ملک در استانبول ارزش آن را دارد.

به عنوان یک سرمایه گذار، می توانید از رشد اقتصادی ترکیه بهره مند شوید. صرف نظر از اینکه ملک خود را در استانبول یا شهر دیگری در ترکیه خریداری می کنید، به دلایل واضح شما برنده ی این معامله هستید اما استانبول با توجه به پتانسیل موجود دلایل بیشتری برای سرمایه گذاری مطمئن ارائه می دهد.

مزایای زیادی برای خرید ملک در ترکیه و بخصوص استانبول وجود دارد از جمله:

۱) مقصد توریستی محبوب – شما می توانید ملک خود را در تعطیلات به راحتی اجاره دهید.

۲) خریداران املاک اجازه اقامت دائمی برای زندگی در کشور ترکیه را دریافت می کنند.

۳) بازده خوب سرمایه گذاری – اقتصاد ترکیه بسیار قوی است.

۴) داشتن تعطیلات دلچسب در استانبول.

۵) همه به راحتی می توانند در ترکیه ملک خریداری کند.

۶) هزینه زندگی در ترکیه بسیار منطقی است.

۷) مالکیت کامل.

۸) آب و هوای شگفت انگیز استانبول.

۹) وجود موارد مناسب برای همه ی بودجه ها.

گزارش ها نشان می دهد که استانبول در سال های ۲۰۱۳ و ۲۰۱۲ رتبه اول برای عنوان “چشم انداز توسعه” را به خود اختصاص داده است. زمانی که موضوع جذب سرمایه گذار از تمام جهات جهان باشد، بازار املاک و مستغلات استانبول دقیقا به عنوان ستاره ی درخشان در ترکیه عمل می کند. از گذشته تاکنون، استانبول همواره رتبه اول کشور ترکیه برای فروش املاک داخلی بوده است. در سال ۲۰۱۵، استانبول توانست از آنتالیا پیشی گرفته و به عنوان محبوب ترین مقصد برای خریداران خارجی در ترکیه شناخته شود.

برای مزایای بازار املاک و مستغلات استانبول

یکی از جوانترین و پرطرفدارترین شهرهای جهان استانبول است. جمعیت فعلی حدود ۱۵ میلیون نفر است که سالانه ۲۵۰ هزار نفر افزایش می یابد. رتبه یک افزایش سرمایه بین شهرهای اروپایی متعلق به استانبول است. به طور سالانه حدود ۵۰۰،۰۰۰ خریدار جدید برای املاک تجاری و مسکونی تخمین زده شده است. بیش از ۶۰ درصد از جمعیت استانبول زیر ۳۰ سال سن دارند. درآمد اجاره بالا با بازده بالاتر از ۶-۱۰ درصد از مستاجرین بلند مدت محلی است. موقعیت استراتژیک استانبول باعث شده است که بسیاری از شرکت های جهانی، دفتری در استانبول برای مدیریت بازار مناطق اطراف ایجاد کنند.

مراکز تجارت جهانی و گردشگری

تجارت گردشگری استانبول به دلیل بازاریابی انبوهی که توسط دولت ترکیه انجام شده قویتر و قویتر می شود و استانبول به اولین مقصد بازدید شده در کشور ترکیه تبدیل شده است. در سال ۲۰۱۴، استانبول توانست از شهرهای دیگری مانند رم از جهت تعداد گردشگران پیشی گیرد. ۲ سال بعد این میزان کمی کاهش یافت اما توانست سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ را به بهترین سال های خود تبدیل کند.

اگرچه استانبول مرکز شماره یک اقتصاد، تجارت و امور مالی ترکیه است، دولت ترکیه می خواهد با تبلیغاتی مانند سرمایه گذاری در ترکیه، استانبول را به یک شهر قدرتمند جهانی تبدیل کند.طرح ترکیه برای ایجاد مرکز مالی بین المللی استانبول، یک پروژه بزرگ معادل وال استریت است.

چهره جدید شهر: پروژه های نوین

یکی از دلایل اصلی سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در استانبول، ایجاد پروژه های جدید نوین به ویژه در حومه مرکز اصلی شهر است. خانه های جدید با معماری مدرن همراه با مجموعه ای از امکانات اجتماعی و ارتباطی برای تعریف مجدد مفهوم محله ها در بزرگترین و بهترین شهر پرجمعیت ترکیه ایجاد شده اند.

محله های در حال رشد مانند بیلیک دوز و کوچوک چکمجه تمام مزایای زندگی شهری را همراه با دسترسی آسان به زندگی شبانه، خرید و حمل و نقل ارائه می دهند.

در حالی که سواحل بسفر و مناطقی همچون شیشلی همچنان نخبه بازار املاک و مستغلات استانبول باقی مانده اند، محله هایی مانند بویوک‌ چکمجه و اسنیورت با این طرح های سبک زندگی نوین می توانند طبقه متوسط ​​در حال توسعه را تبدیل به سرمایه گذاران ملکی در استانبول کنند.

در کدام محله ی استانبول ملک خریداری کنم؟

نیمی در اروپا، نیمی در آسیا، شهر تاریخی استانبول یکی از بزرگترین کلان شهرهای جهان است. استانبول در زمان قدیم با نام بیزانس شناخته می شده و سپس تبدیل به قسطنطنیه، پایتخت امپراتوری روم تحت سلطه کنستانتین بزرگ شد. این شهر تا پاییز سال ۱۴۵۳ میلادی پایتخت امپراتوری روم شرقی باقی ماند، و در آن زمان به پایتخت امپراتوری عثمانی تبدیل شد.

“استانبول”، از واژه یونانی به معنای “در شهر”، از قرن بیستم نام معمول و غیررسمی برای این شهر بوده و زمانی که جمهوری ترکیه در سال ۱۹۲۳ تاسیس شد، سرانجام استانبول نام رسمی این شهر قرار گرفت.

استانبول (Istanbul) با یک نقطه روی  Iدر زبان ترکی، İstanbul، در ترکیه و در شمال غربی مارمارا واقع شده است. تنگه تاریخی بسفر این شهر را به بخش های اروپایی و آسیایی تقسیم می کند. با توجه به تنوع توپوگرافی، استانبول دارای چندین نوع مدل آب و هوایی است. در نزدیکی تنگه ی بسفر، آب و هوا مدیترانه ایست، اما دورتر در شمال، سردتر و بارانی امی شود. به طور کلی، شهر تابستان گرم و زمستان های سرد و مرطوب را تجربه می کند.

بزرگترین شهر ترکیه یعنی استانبول مرکز اقتصادی و فرهنگی آن است. موقعیت استراتژیک آن به عنوان تقاطع مسیرهای بین المللی دریایی و زمینی به پیشرفت سریع آن کمک زیادی کرده است. این شهر همچنین به عنوان مرکز صنعتی ترکیه، انواع محصولات صنعتی مانند محصولات فلزی، مواد شیمیایی، دارویی، الکترونیک و قطعات خودرو را تولید می کند.

استانبول یک مرکز بزرگ مسکونی شامل ۲۷ محله ی دارای چشم انداز شهری است. در طرف اروپایی محله های آوجی‌ لا ، باغجی لار، باغچه ‌لی ‌اولر، باقرکوی، بایرام پاشا، بشیکتاش، بی اوغلو، اسن یور ، اسنلر، ایوب، فاتیح، قاضی عثمان پاشا، گون گورن، کاغذخانه، کوچوک چکمجه، ساری‌یر، شیشلی و زیتین‌ بورنو هستند. در قسمت آسیایی بیکوز، قاضی کوی، کارتال، مالتپه، پندیک، توزلا، عمرانیه، اوسکودار و جزایر آدالار وجود دارند.

بسیاری از بخش های ساحلی در مناطق حاشیه ای بوفوروس دارای کلبه های ساحلی گران قیمت و منازل لوکس به نام یالی هستند. در اوسکودار و قاضی کوی، آپارتمان ها و بلوک های مسکونی مدرن خانه ی یک سوم جمعیت محله است.

در میان بخش های ارزشمند استانبول، میدان سلطان احمد، که زمانی بزرگترین میدان اسب دوانی قسطنطنیه بوده و همچنان یک مکان زیبای دیدنی است؛ مخزن آب زیرزمینی به نام مخزن باسیلیک، قصر تاپکاپی که برای ۴۰۰ سال از امپراتوری ۶۰۰ ساله عثمانی را محل اقامت پادشاه بوده است؛ و بازار بزرگ ۵۵۰ ساله، یک بازار بزرگ سرپوشیده که با هزاران فروشگاه و دستفروش پر شده است، قرار دارند.

با خرید ملک در استانبول علاوه بر سرمایه گذاری اقتصادی منحصر به فرد و مطمئن می توانید از تمام گزینه هایی که شهری با این قدمت و ویژگی ها به شما ارائه می دهد بهره مند شوید. استانبول می تواند هر آنچه که شما می خواهید برای شما فراهم کند.

روی هم رفته استانبول شهری است که در آن زندگی هرگز متوقف نمی شود، جایی که شما جنب و جوش شهری بزرگ را احساس می کنید، جایی که فورا محصور محیط اطراف می شوید، و جایی که خرید یک آپارتمان کوچک به شما اجازه می دهد از آن بدون محدودیت لذت ببرید.

مشاوره رایگان با شرکت تجاری و سرمایه گذاری نیکاگلوبال  :

برای اطلاع بیشتر از نحوه خرید ملک در ترکیه و انتخاب درست در این زمینه حتما با ما تماس بگیرید.
۰۲۱۸۸۶۱۱۴۳۷,۰۰۹۰۵۵۳۹۱۲۸۸۸۸

 

[divider] [/divider]

 

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

83 دیدگاه ها

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت