درآمد اجاره خود را افزایش دهید: نکاتی برای تحت تأثیر قرار دادن مستاجر

درآمد اجاره خود را افزایش دهید: نکاتی برای تحت تأثیر قرار دادن مستاجر

صاحبخانه ها همیشه به دنبال مستاجری هستند که بتوانند مدت طولانی به آنها اعتماد کنند. برای داشتن یک رابطه خوشایند بین صاحبخانه  و مستاجر ، صاحبان خانه نیز برخی کارها را باید انجام دهند. اعتماد متقابل؛ برای ایجاد یک رابطه سالم و طولانی مدت باید به عنوان صاحبخانه چه کاری انجام دهید؟

درآمد اجاره خود را افزایش دهید: نکاتی برای تحت تأثیر قرار دادن مستاجر

نشان دهید که به افکارشان اهمیت می دهید:

آیا قصد بازسازی در خانه را دارید؟ در طول مذاکرات حتماً در مورد این موضوع با مستأجر خود مشورت کنید. در مورد مواردی مانند بازسازی به نظرات مستاجر اهمیت دهید. بنابراین ، مستاجر  خانه را مانند خانه خود می داند و با اعتماد به نفس داشتن صاحبخانه ای که برای افکارش ارزش قائل است ، سعی خواهد کرد اعتماد به نفس شما را جلب کند. چنین مستاجرانی همیشه تمایل به طولانی تر ماندن و مراقبت ازخانه دارند.

سعی کنید خانه را زمانی که مرتب است نشان دهید:

در حین انجام مراحل اجاره ، در صورت امکان ، سعی کنید  خانه را در حالی که مرتب و تمیز است نشان دهید. بنابراین ، خانه شما به عنوان یک فضای زندگی برای کاندیدای مستاجر جذاب تر به نظر می رسد و آن را در ترجیحات خود در اولویت قرار می دهد.

علاوه بر این ، او ایده خواهد داشت که آیا می تواند همانطور که تصور می کند در خانه مستقر شود. آپارتمان های به هم ریخته به دلیل ظاهر کسل کننده و سرد هیچ نشانه ای از زندگی ندارند.

درآمد اجاره خود را افزایش دهید: نکاتی برای تحت تأثیر قرار دادن مستاجر

اجازه دهید خانه شما شبیه یک فضای زندگی دیده شود:

ما گفتیم که در مورد افکار مستاجر خود بپرسید و اگر ایده ای برای نوسازی دارید با او مشورت کنید.  با این حال ، اگر خانه شما در یک وضعیت فرسوده قرار دارد ، اگر واقعاً باید قبل از اجاره کمی نظم و تمیز کردن انجام دهید،  قبل از شروع مذاکرات انجام این کار مفید خواهد بود. این امر به  کاندیداهای مستاجر این امکان را می دهد که تصور بهتری از خانه شما داشته باشند ، همچنین ارزش خانه شما را افزایش می دهند و به شما امکان می دهد قیمت اجاره بالاتری را پیشنهاد دهید.

در زیر، مقررات اصلی که باید وضع شود را به اشتراک می گذاریم.

دکوراسیون آشپزخانه:

اگر فرد یا افرادی که می خواهند  خانه شما را  اجاره کنند یک خانواده باشند ، یکی از مکان هایی که به خیلی آن توجه خواهند کرد آشپزخانه است. پیروی از مدل های آشپزخانه مرسوم و خوش ساخت و نگهداری  از آشپزخانه ، خانه شما را به عنوان مکانی با کیفیت و قابل زندگی بهتر از گذشته در ذهن ها تبدیل خواهد کرد.

دکوراسیون حمام:

سرویس بهداشتی یکی از خصوصی ترین مکان ها برای افراد است. دکوراسیون سرویس بهداشتی ، کیفیت و شکل ظاهری لوازم جانبی سرویس بهداشتی یکی از اصلی ترین راه های تأثیرگذاری بر مستاجر شماست. افرادی که در اطراف حمام خراب با کاشی های فرسوده قدم می زنند نظر مثبتی در مورد خانه نخواهند داشت. در این صورت ، آنها یا به هر حال یا نمی خواهند خانه شما را اجاره کنند یا سعی می کنند با قیمت اجاره کم تر از آنچه شما تعیین کرده اید مذاکره کنند.

درآمد اجاره خود را افزایش دهید: نکاتی برای تحت تأثیر قرار دادن مستاجر

کفپوش:

اگر در کف خانه شما ترک و شکاف وجود دارد ، حتماً قبل از شروع مذاکرات چنین تعمیراتی را انجام دهید.

مشوق اجاره:

هنگام تشکیل توافق نامه اجاره برخی از مدل ها وجود دارد که هم به نفع شما و هم مستأجر خواهد بود. مثلا؛ با روش پیش پرداخت  می توانید اجاره ۶ ماهه را به صورت نقدی از مستاجر خود دریافت کنید. در این صورت تخفیفی که ایجاد خواهید کرد انگیزه ای برای طرف مقابل خواهد بود و دلیلی برای اولویت ایجاد می کند. با این حال ، مهم است که قبل از انجام چنین توافقی در مورد سوابق مالی شخص مقابل بدانید.

نشان دهید که به مستأجر خود اهمیت می دهید:

توافق کرده و خانه را اجاره کرده اید. اکنون زمان انجام برخی کارها است تا این معامله طولانی تر شود. به عنوان مثال ، به جای اینکه به مستاجر خود فقط به عنوان فردی که ماه به ماه اجاره پرداخت  می کند نگاه کنید ، نشان دهید که به او اهمیت می دهید. به عنوان مثال ، در روزهای عید و  خاص پیام تبریک ارسال کنید. با این کارها او فکر خواهد کرد که صاحبخانه ای دارد که برای او ارزش قائل است و مراقب خواهد بود که روابطش با شما به خوبی حفظ شود.

درآمد اجاره خود را افزایش دهید: نکاتی برای تحت تأثیر قرار دادن مستاجر

بی مورد مزاحم مستأجر خود نشوید:

بله ، در برخی از روزهای خاص با ارسال پیامی تبریک بگویید ، با این حال ، ممکن است که در هر شرایطی در مورد آپارتمان زنگ زدن یا ارسال پیام به مستأجر خسته کننده باشد. این باعث می شود که مستاجر از شما و خانه سرد شود.

هنگام برقراری رابطه موجر و مستأجر موضوعات زیادی وجود دارد که هر دو طرف باید از آنها آگاه باشند. اول از همه ، شما باید اطمینان حاصل کنید که مستأجر مناسب خانه خود را انتخاب کرده اید ، سپس باید مراقب باشید که رابطه شما با او در یک مسیر ایمن و سالم پیش رود.

Source: landlord-resources.theblueground.com

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت