کدام سودآور است: آپارتمان جدید یا دست دوم؟

کدام سودآور است: آپارتمان جدید یا دست دوم؟

تحویل ناقص یا وقوع نقص:

این مشکل ، به ویژه در پروژه های بزرگ مسکن ، ممکن است به دلیل تحویل پروژه ها در تاریخ موعود اقدامات سریع انجام شود و در نتیجه  برخی از کمبودها وجود داشته باشد.  مشکلاتی که در تأسیسات برق یا آب ساختمان هایی که با عجله ساخته شده اند ، ایجاد می شود ، کیفیت پایین کار یا مجوزهای ساختمانی / آپارتمانی ناقص از جدی ترین معایب آپارتمان های نو است.

کدام سودآور است: آپارتمان جدید یا دست دوم؟

تحویل ناقص:

مجدداً ، به دلیل نگرانی های فوق الذکر ، شرایطی نظیر عدم تنظیم سریع اسناد تهیه شده یا توضیح ندادن دقیق جزئیات روند تحویل ، می تواند مراحل پس از خرید آپارتمان را با مشکل روبرو کند. بنابراین ، هنگام خرید آپارتمان های جدید ، باید اطمینان حاصل کنید که پروانه های ساختمانی  گرفته شده و مراحل تحویل به طور قانونی و کاملاً سازمان یافته است.

به اندازه کافی بزرگ طراحی نشدن آپارتمان ها:

یكی از مشكلات مكرر در پروژه های جدید مسكونی یا ساختمان هایی كه پس از تحولات شهری تجدید شده اند ، مساحت كم مترمربع آپارتمان است. به طور کلی ، آپارتمان های ۱ + ۱ در اندازه مساوی آپارتمان های استودیویی طراحی شده اند. به همین ترتیب ، حداکثر اندازه آپارتمان های ۲ + ۱ معادل آپارتمان های ۱ + ۱ است. یکی از بزرگ ترین دلایل این امر این است که پیمانکاران می خواهند آپارتمان های بیشتری را در یک ساختمان واحد جای دهند. به این معنا ، صرفه جویی در فضا اغلب در اتاق خواب و آشپزخانه انجام می شود. در آپارتمان های صفر ، آشپزخانه های آمریکایی که فضای زیادی را تصرف می کنند ، معمولاً ترجیح داده می شوند. ساختار اتاق خواب ها باریک تر یا بلندتر است. این امر باعث می شود که فضاهای زندگی علی رغم جدید بودن فضای جاداری را ایجاد نکنند.

کدام سودآور است: آپارتمان جدید یا دست دوم؟

همه تحویل ها همزمان نیستند:

هنگام خرید آپارتمان های جدید از پروژه های مسکن ، ممکن است تمام آپارتمان های پروژه به طور همزمان فروخته نشده باشند. این ممکن است به خصوص در زمستان مشکلات گرمایشی ایجاد کند. از طرف دیگر ، اگر خانه ای را از یک پروژه بلند مرتبه خریداری کنید ، آپارتمان های خالی می توانند سبب احساس زندگی در یک مکان خالی از سکنه را ایجاد کنند. این وضعیت ، که می تواند به خصوص برای خانواده های دارای فرزند مشکل ایجاد کند ، بدون توجه به اینکه شما آپارتمان خود را به عنوان محل اقامت یا سرمایه گذاری در نظر می گیرید ، می تواند بر استفاده از آپارتمان تأثیر منفی بگذارد.

مزایای آپارتمان های دست دوم:

آپارتمان های دست دوم که توسط کسانی ترجیح داده می شوند که آپارتمان های نوساز را خطرناک می دانند و بودجه زیادی هم ندارند ، در بازار املاک و مستغلات نیز جایگاه بسیار بزرگی دارند. بیایید ببینیم مزایا و معایب این نوع آپارتمان ها چیست …

کدام سودآور است: آپارتمان جدید یا دست دوم؟

مزایای تجربیات:

آپارتمان های دست دوم معمولاً گزینه ای را در اختیار شما قرار می دهند که شما آپارتمان را مستقیماً از صاحبخانه خریداری می کنید و روند تحویل آن اطمینان بخش است. در اینجا ، از روز اول طراحی آپارتمان تا فروش آن ، برخی از مشکلاتی که پیمانکاران نمی توانستند پیش بینی کنند قبلاً برملا شده است. از این لحاظ ، هنگام خرید یک آپارتمان دست دوم ، بر اساس این تجربیات ، تقریباً با تمام کمبودها یک آپارتمان دریافت خواهید کرد.  یافتن راه حل هایی برای جلوگیری از شرایط نامساعد ناشی از کمبودهای ساختمان در دوره های مختلف سال ، همیشه کار شما را آسان می کند.

آپارتمان های خاص:

بیشتر آپارتمان های دست دوم دارای بافت های مختلفی هستند و طراحی مشخصی دارند. در میان آپارتمان های دست دوم ، آپارتمان های مدرن تری نیز وجود دارد. با این حال ، “زندگی” یک معیار مشترک برای هر دو نوع آپارتمان است. آپارتمان های دست دوم مخصوص مبله برای کسانی که به دنبال آپارتمانی با فضای منحصر به فرد هستند ایده آل هستند. دیوارهای آجری ضد حریق ، سقف های بلند و منبت کاری شده ، درهای چوبی ، کفپوش های یکپارچه و بسیاری از ویژگی های دیگر این آپارتمان ها را برای خریداران جذاب کرده است.

زندگی در یک خانه بزرگ و کاربردی :

باید اعتراف کنیم که خانه های سبک قدیمی بسیار بزرگ تر از آپارتمان های نو و مدرن طراحی شده اند. این آپارتمان ها که با تمرکز بر خانواده های پرجمعیت طراحی شده اند ، به ویژه به دلیل حمام های بزرگ ، راهروها ، بالکن ها و آشپزخانه هایشان مشهور هستند. خانه هایی به سبک قدیمی ، یعنی خانه هایی که قبل از دهه ۹۰ و ۲۰۰۰ ساخته شده اند ، فضای زندگی کاربردی تری دارند زیرا برای خانواده های پرجمعیت طراحی شده اند.

کدام سودآور است: آپارتمان جدید یا دست دوم؟

معایب آپارتمان های دست دوم:

البته با وجود چنین امتیازاتی ، معایبی هم برای خریداران و هم برای فروشندگان آپارتمان های دست دوم وجود دارد.

از آپارتمان به خوبی مراقبت نمی شود:

متأسفانه همه مستاجران یکسان نیستند. اگرچه برخی از مستاجران از خانه های اجاره ای مانند خانه های خود مراقبت می کنند ، اما برخی دیگر از آنجا که فکر می کنند روزی این خانه را ترک می کنند  از آن به درستی استفاده نمی کنند.

عدم صداقت صاحبخانه:

مشکل دیگر این است که مانند هر مستاجر ، مشکلات اعتماد می تواند در صاحبخانه وجود داشته باشد. صاحبان خانه ممکن است در مورد ارزش واقعی ، اندازه یا شرایط فعلی خانه صادق نباشند. بنابراین ، افرادی که خانه را می خرند ممکن است مجبور شوند با تجربه این کمبودها یا اختلافات در طول اقامت در خانه ، متوجه این موارد شوند.  برای جلوگیری از این امر ، ممکن است لازم باشد قبل از خرید، خانه خود ببینید و جزئیات را با درخواست گزارش کارشناسی دریافت کنید.

کدام سودآور است: آپارتمان جدید یا دست دوم؟

Source: www.landlord-resources.theblueground.com

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت