داشتن خانه در استانبول

داشتن خانه در استانبول

از گذشته تا به امروز: استانبول ، شهر سلاطین

استانبول شهری است که در تقاطع قاره های آسیا و اروپا واقع شده و قرن ها میزبان تمدن ها، مردم با زبان ها ، مذاهب و نژادهای مختلف بوده است. این بنا به بازدید کنندگان یک بافت تاریخی غنی ، تمام امکانات زندگی مدرن و طبیعت شگفت انگیز را ارائه می دهد. استانبول که پایتخت سه امپراتوری بزرگ است ، هنوز میراث این امپراتوری ها را در اختیار دارد. این شهر که از نظر آثار باستانی و تاریخی دارای میراث بسیار غنی است ، با زیبایی های طبیعی خود نیز مورد توجه قرار می گیرد. پارک ها و باغ ها و همچنین سازه های معماری ، مساجد ، کلیساها از تمدن های گذشته به ارث رسیده اند و تا امروز نیز حفظ شده اند. مانند گذشته ، در این شهر مردم با زبان ها ، مذاهب و نژادهای مختلف در کنار هم زندگی می کنند.

داشتن خانه در استانبول

استانبول که نقطه اتصال قاره های آسیا و اروپا است و از اهمیت استراتژیک زیادی برخوردار است ، مورد توجه بسیاری از سرمایه گذاران خارجی قرار گرفته است. استانبول با سابقه بیش از ۲۵۰۰ سال ، به یک مرکز تجاری مهم در این منطقه استراتژیک تبدیل شده است که زمین و دریا را در بر گرفته است. دلایل بسیاری از جمله سهولت حمل و نقل به بسیاری از نقاط جهان ، بسیاری از مسیرهای تجاری که از اینجا عبور می کنند هر ساله هزاران سرمایه گذار را به استانبول جذب می کند.

شهری که دو قاره را به هم وصل می کند: زندگی در استانبول

استانبول واقع در محل اتصال قاره اروپا و آسیا ، یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین کلان شهرها در جهان است. این شهر که دارای پیشینه تاریخی بسیار قدیمی و عمیق است ، قرن ها میزبان مذاهب ، زبان ها و نژادهای بسیاری بوده است و همچنان به این کار ادامه می دهد. این کشور به لطف ملیت ها ، زبان ها ، مذهب ها و نژاد ها دارای میراث فرهنگی غنی است. از زمان های بسیار قدیم هم در ترکیه و هم در جهان ، مرکز مهم تجارت و دارایی در جهان بوده است. استانبول ، پیشرفته ترین و پرجمعیت ترین شهر ترکیه است. این منطقه با زیبایی های تاریخی و طبیعی ، امکانات اقتصادی و اجتماعی یکی از محبوب ترین جاذبه های جهان است. اگر نگاهی کوتاه به مزایای زندگی در استانبول بیندازیم:

– زیباترین شهری است که سنتز شرق و غرب را تجربه می کند. در هر نقطه می توان اثری از فرهنگ های مختلف مشاهده کرد.

– فرودگاه های بین المللی به راحتی در هر جای دنیا قابل دسترسی هستند.

– شهری زیبا با چهار فصل ، تابستان و زمستان است.

– در استانبول که مرکز فرهنگ و هنر است ، می توانید از رویدادهای بی شماری از قبیل فعالیت ها ، نمایشگاه ها و کنسرت هایی که در دوره های مشخصی برگزار می شود ، بازدید کنید.

– امکانات اجتماعی از جمله رستوران ها ، غذاهای بین المللی ، بارها ، کافه ها و اماکن تفریحی در گزینه های مختلفی  وجود دارد.

– فرصت های کسب و کار در استانبول ، که یک مرکز تجاری و مالی است ، در هیچ شهر دیگری در دسترس نیست.

داشتن خانه در استانبول

صاحب خانه شدن در استانبول به عنوان یک خارجی:

خرید خانه در استانبول، رویای بسیاری از افراد در ترکیه و جهان است. بسیاری از افراد می خواهند با هر فرصتی در چنین شهری باشکوه زندگی کنند. البته در شهری که بسیار محبوب و مهاجرپذیر است ، بخش مسکن در این راستا در حال توسعه است. تعداد خانه های واجد شرایط و مدرن ساخته شده در استانبول هر ساله با افزایش تقاضا مواجه شده است.  البته در استانبول ، یکی از شلوغ ترین شهرهای جهان ، پیدا کردن مناسب ترین مکان برای شما در بین چنین گزینه هایی بسیاری آسان نخواهد بود. برای این کار کافی است که به مشاوران با تجربه ما، خانه رویایی خود را بگویید. ما معتبرترین خانه ها را در استانبول از نظر کیفیت و موقعیت برای شما می یابیم.

اگر به طور خلاصه دلایل بیگانگان برای انتخاب زندگی در استانبول را ذکر کنیم؛

– اهمیت موقعیت و استراتژیک در جهان و ترکیه

– یک تقاطع با تعامل بین قاره ای

– یکی از بزرگ ترین و توسعه یافته ترین شهرهای جهان

– غنای تاریخی و فرهنگی

– شامل افراد زیادی از فرهنگ ها و ملیت های مختلف است

– مرکز تجاری- مالی ترکیه

– مناسب بودن قیمت ملک در استانبول

– دسترسی آسان به هر جای دنیا

– کیفیت بالای مسکن

داشتن خانه در استانبول

مکان هایی که بیشتر در استانبول توسط خارجی ها ترجیح داده می شود:

دولت ترکیه برای تسهیل در خرید املاک و مستغلات در ترکیه توسط خارجی ها همه ساله قوانین جدید را وضع می کند. همچنین می توانید با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات ، درخواست تابعیت ترکیه را بدهید.

هر ساله به تعداد خارجی هایی که در استانبول خانه می خرند ، افزوده می شود. به خصوص بسیاری از خارجی هایی که می خواهند درخواست تابعیت کنند ، استانبول را برای زندگی انتخاب می کنند. انتخاب آنها در استانبول این است که بسیاری از فرصت ها از جمله دلایلی که قبلاً به آنها اشاره کردیم وجود دارد و این یک شهر چند ملیتی است.

Source: www.diyarturk.com

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت