۱۰ شهر برتر برای سرمایه گذاری در ترکیه

10 شهر برتر برای سرمایه گذاری در ترکیه

۱۰ شهر برتر که بیشترین خرید آپارتمان در ترکیه را دارند کدامند؟ مناطقی که بیشترین سرمایه گذاری در مسکن در استانبول را دارند کدامند؟ قیمت مسکن در هر متر مربع در ۱۰ شهر برتر چقدر است؟

در این تحلیل ، که همچنین پیشرفت سرمایه گذاری در مسکن را نشان می دهد ، ۱۰ شهر مورد نظر به شکل استانبول ، ازمیر ، آنکارا ، آنتالیا ، آیدین ، ​​بورسا ، کنیا،   Sakarya, Balıkesir و  Muğla ذکر شده است.

در تجزیه و تحلیل برای شهرهایی که در سرمایه گذاری های مسکن متمایز هستند، استانبول که مرکز جمعیت،  بزرگی ، ولسوالی های املاک و مستغلات ، نیاز به مسکن با کیفیت ، شرکت های ساختمانی ، تولید و پروژه های بزرگ است ، پس از آن رقابت بین ازمیر و آنکارا است. این تحلیل نشان داد که توسعه زیرساخت ها و امکانات حمل و نقل ، سرمایه گذاری های جدید و افزایش مهاجرت باعث شده تا این ۱۰ شهر امروزه در سرمایه گذاری مسکن محبوبیت بیشتری پیدا کنند.

10 شهر برتر برای سرمایه گذاری در ترکیه

سه منطقه محبوب در استانبول: Beylikdüzü ، Esenyurt ، Silivri

سه منطقه که بیشترین تقاضای آپارتمان برای خرید در استانبول را داشتند ، به ترتیب  Beylikdüzü،  Esenyurt و Silivri می باشد. مناطق مورد نظر برای اجاره آپارتمان   Beylikdüzü, Bahçelievler ،  Şişli می باشد.

Beylikdüzü ، Esenyurt و Silivri مناطقی در استانبول هستند که از نظر قیمت ارزان قیمت تر از مرکز هستند.  با توجه به داده های شاخص تکنولوژی محور پلت فرم ارزیابی املاک و مستغلات:

  • متوسط ​​قیمت مسکن در Beylikdüzü هر متر مربع ۵۲۵ TL  و حداقل قیمت خانه ۲٫۳۵۰ TL است.
  • متوسط ​​قیمت مسکن در Esenyurt هر متر مربع  ۰۷۵ TL و T L 1.800 است.
  • متوسط ​​قیمت مسکن در Silivri هر متر مربع۲۲۵ TL و ۲٫۰۵۰ TL است.

ازمیر و آنکارا از نظر سرمایه گذاری مسکن در جایگاه دوم قرار دارند:

آنکارا هفت ماه اول سال جاری با توجه به افزایش فروش املاک و مستغلات و با رشد ۱۲٫۵ درصدی ، توجهات را به خود جلب کرد ، در ترکیه بین پنج استان ، آنکارا در بالاترین میزان افزایش فروش قرار دارد.  دوره بازپرداخت مسکن در آنکارا به طور متوسط ​​ نسبت به سایر شهرها مزیت را فراهم می کند و قدرت اقتصادی سرمایه داران برای خرید خانه بیشتر است. Çankaya و Oran نیز مناطقی هستند که به سرعت در حال رشد هستند.

10 شهر برتر برای سرمایه گذاری در ترکیه

ازمیر دومین شهر برتر:

  ازمیر دومین شهر برتر برای سرمایه گذاری و اقامت بعد از استانبول است ، کسانی که سال گذشته از استانبول به ازمیر مهاجرت کرده اند براساس داده های TURKSTAT از ۱۷ هزار نفر فراتر بوده است.

پروژه بزرگراه Gebze-Orhangazi  که  مسیر استانبول- ازمیر را  سه ساعت و نیم کم  کرده است ، تقاضا نیز از استانبول بیشتر شده است.

استان هایی که بیشترین تقاضا را برای سرمایه گذاری مسکن دارند:

طبق اطلاعات ارائه شده ، پس از  استانبول ، آنکارا و ازمیر ، هفت شهری که خریداران بیشترین تحقیق را انجام داده اند و دلایل افزایش مسکن آنها به شرح زیر است:

سرمایه گذاری مسکن در آنتالیا:

پنجمین شهر پرجمعیت ترکیه،  آنتالیا ، در سال های اخیر با مهاجرت جلب توجه کرده است. در بازار املاک و مستغلات منطقه با پیشرفت در حوزه گردشگری در صدر جدول قرار دارد. ایده آل ترین مناطق برای زندگی عبارتند از: Kepez و Muratpaşa ، . با این حال ، مکان هایی که تحول شهری در آن متمرکز است Kepez است و سریع ترین ولسوالی های در حال توسعه و دارای ارزش ،   Döşemealtı و  Aksu است.

10 شهر برتر برای سرمایه گذاری در ترکیه

 

سرمایه گذاری مسکن در آیدین:

محبوب ترین مناطق آیدین ، ​​که از نزدیک توسط سرمایه گذاران خارجی مشخص می شود ، Didim و Kuşadası با زیبایی های تاریخی و توریستی هستند. محله های Mimar Sinan, Girne, Zeybek  که برای شهرک جدید در مرکز شهر گشوده شده اند ، همچنین مناطقی هستند که سرمایه گذاری های جدید آغاز شده است. در سال های آینده متوسط ​​سالانه ۱۵ تا ۲۵ درصد افزایش پیش بینی می شود.

سرمایه گذاری مسکن در بورسا:

بورسا با توجه به موقعیت مرکزی در تولید ، نزدیکی آن به استانبول ، دروازه ورود به اژه ، مودانیا به عنوان یک بندر مهم ،  قطار پر سرعت پتانسیل قابل توجهی را برای بخش املاک و مستغلات ایجاد کرده است. مرکز Nilüfer  هم برای زندگی و هم اداری ایده آل است و OzlÖce یک منطقه بر ای سرمایه گذاری ایده آل است.

10 شهر برتر برای سرمایه گذاری در ترکیه

سرمایه گذاری مسکن در کونیا:

نیاز به مسکن برای مهاجرت در کونیا ، شروع پروژه های تحول شهری و پروژه های مسکن  از بازار مسکن حمایت می کند. در بین مناطقی که تحول و ساخت و سازهای شهری آغاز شده است ، مناطق Altınay ، Karatay و Meram در وهله اول قرار دارند. پیش بینی می شود ولسوالی های مرکزی با تحقق پروژه مترو که در سیستم ریلی محقق می شود ، فعال شوند.

سرمایه گذاری مسکن در Sakarya:

Sakarya با توجه به نزدیکی به استانبول جلب توجه کرده و از آنجا که در Kocaeli ، یک شهر مهم بندری و صنعتی قرار دارد ، جذاب است. پروژه های مهمی از جمله فرودگاه Cengiz Topel ، گذر از خلیج Izmit و پروژه بزرگراه از استانبول-بورسا-Balıkesir- ازمیر ، پروژه بزرگراه شمالی مارمارا ، کار تراموا در مرکز شهر Izmit باعث افزایش علاقه در منطقه می شود.

10 شهر برتر برای سرمایه گذاری در ترکیه

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت