زندگی در آنتالیا

زندگی در آنتالیا

آنتالیا, اولین نامی با گردشگری به ذهن می رسد و دارای مکان های مختلف در گردشگری است, یکی از مهم ترین مکان ها در ترکیه همراه با استانبول است. آنتالیا را می توان به عنوان یک تعطیلات بهشتی در هر چهار فصل توصیف کرد. آنتالیا پایتخت گردشگری در ترکیه است؛ گردشگری دریایی ، ورزشی ، بهداشتی ، ورزش های زمستانی ، کنگره ها ، هوای فلات ، غار ، کمپینگ دارای ویژگی های منحصر به فردی است. طبق آمار ، آنتالیا چهارمین استانی است که بیشترین بازدید کننده را به خود اختصاص داده است.

مکان های گردشگری و فرهنگی در آنتالیا عمدتا خط ساحلی و مکان های مختلف است. در این منطقه ، بناهای تاریخی ، مساجد تاریخی و کلیساها وجود دارد. در کنار گردشگری ساحلی در امتداد خط ساحلی ، سفرهای دریایی را می توان در آب های بی نظیر آبی انجام داد. ساحل کلئوپاترا ، لارا و کنیالتی از پیشگامان گردشگری دریا هستند.

زندگی در آنتالیا

از لحاظ گردشگری ورزشی, انتالیا یکی از میزبان ورزش های محبوب است. زمین های گلف مخصوص ، فوتبال و تنیس  وجود دارد. همه ساله آنتالیا میزبان صدها تیم اردوی ورزشی است. همچنین هر ساله میزبان ده ها و صدها سمینار ورزشی است. علاوه بر این ، مسابقات Rally World Rally “در سال های ۲۰۰۸-۲۰۰۳ در آنتالیا برگزار شد.

آنتالیا علاوه بر گردشگری تابستانی به لطف مرکز اسکی Saklıkent  یکی از پیشگامان گردشگری زمستانی است. از نظر گردشگری سازمان کنگره ، آنتالیا به مرکزیت ضروری جلسات مهم برای میهمانانی که از سراسر دنیا می آیند تبدیل شده و ظرفیت آن بیش از ۱۰۶٫۰۰۰ صندلی است ، و به دلیل اینکه امکان حمل و نقل و گردشگری را از نظر سهولت در حمل و نقل و فراوانی امکانات حمل و نقل فراهم می کند.

ساحل کنیالتی بسیار نزدیک به مرکز است و ساحل لارا در ۱۰ کیلومتری شرق شهر واقع شده است.   در این مناطق اخیراً رقابت باورنکردنی بوده است ، بیشتر گردشگران مناطق اروپایی این مناطق را ترجیح می دهند.

دانشگاه آکدنیز آنتالیا یکی از معدود دانشگاه های ترکیه است و اولین پیوند صورت در جهان از طرف دانشگاه آک دنیز انجام شده است. این شهر در خلیج زیبایی در پای کوه های توروس ساخته شده است.  شهری است که می توانید در زمستان اسکی کنید و در فصل تابستان از گلف ، والیبال ، تنیس ، قایقرانی ، شنا ، فوتبال و بسیاری از ورزش های دیگر لذت ببرید.

به طور کلی ، شهرهای تعطیلاتی در تابستان شلوغ و در زمستان آرام هستند اما برعکس ، آنتالیا این فرصت را به شما می دهد تا انواع فعالیت ها را در تابستان و زمستان انجام دهید. اگرچه آنتالیا بسیار پویا است ، اما تمام زیبایی های تاریخی خود را حفظ کرده است و مرکز شهر و بندر Kaleici  از جمله مکان های دیدنی هستند.

در سال های اخیر آنتالیا ، یکی از مناطقی بوده که در بخش املاک و مستغلات بیشترین علاقه را نشان داده است و پروژه های مسکن در بخش های مختلف همچنان ادامه دارد.

حمل و نقل در آنتالیا:

با توجه به اینکه یک مرکز گردشگری است ، شبکه های حمل و نقل داخلی و بین شهری و بین المللی قوی است. حمل و نقل اتوبوس و مترو در داخل شهر آنتالیا وجود دارد. شبکه حمل و نقل بین شهرها و خارج از کشور می تواند از ایستگاه اتوبوس و فرودگاه بین المللی دالامان انجام  شود. علاوه بر این ، دارای سهم مهمی در حمل و نقل دریایی با بندر آنتالیا است.

زندگی در آنتالیا:

به عنوان مرکز مدیترانه آرامش و فضای زندگی مسالمت آمیز به شما می دهد! آنتالیا با هوا ، آب و محیط زیست خود بهشتی را وعده می دهد. وقتی صحبت از آنتالیا می شود ، فقط تابستان و گرما به ذهن می آید. با این وجود می توانید هم از تابستان و هم از زمستان در شهر لذت ببرید . حتی می توانید در Saklıkent به اسکی بروید و به مرکز بروید و در دریا شنا کنید.

یکی از مهم ترین مزایای زندگی در آنتالیا این است که در سفر داخلی شهر اتلاف وقت وجود ندارد. رسیدن به هر مکانی که می خواهید در عرض چند دقیقه امکان پذیر است. مناظر فوق العاده زیبا در روز و شب شما را در آغوش می گیرند. می خواهید بار دیگر به هر مکانی که می بینید بروید. افراد باورنکردنی متفاوتی در اینجا در صلح زندگی می کنند و این همچنین باعث ایجاد آرامش برای کسانی است که در آنجا زندگی می کنند. زندگی در آنتالیا با انسان های شیرین ، گرم و دوستانه بی نظیر است.

زندگی در آنتالیا

بخش مسکن در آنتالیا:

انتالیا به عنوان پنجمین شهرستان پرجمعیت ترکیه جلب توجه می کند. این شهر همچنین تحت تأثیر آب و هوای مدیترانه یکی از مهم ترین مراکز گردشگری کشور است. آنتالیا با قرار گرفتن در منطقه ای که مورد علاقه گردشگران است ، تعداد آپارتمان های فروشی را افزایش می دهد. جدای از این ، تعداد شرکت هایی که ساخت پروژه های مسکن را در نظر دارند در این منطقه در حال افزایش است. بنابراین ، هم برای شرکت ها و هم خریداران ، فرصت خرید خانه در آنتالیا بسیار جالب می شود.

از مهم ترین شهرک های آنتالیا که تقریباً از ۱۲۰ محله تشکیل شده است ، کنیالتی ، ددمان ، لارا ، ییشیل باغچه و Şirinyalı   نزدیک دریا است. برج ساعت در Kaleiçi به میدان Cumhuriyet معروف است. Kalekapısı و مجاورت آن ، جایی که فرمانداری در این منطقه قرار دارد ، به عنوان مرکز آنتالیا در نظر گرفته شده است.

ولسوالی های نزدیک به مرکز خیابان های Güllük, Işıklar, Dedeman, Konyaaltı ، جاده بسته  Şarampol، قدیمی ترین محلات شهر را محله های Kışla ، Elmalı ، Balbey ، Kılıçarslan ، Barbaros و Sinan  تشکیل می دهد.

باند دریایی لارا ، ددمان و مجاورت آن ، سواحل کنیالتی ، محله Altknkum و Gürsu  از لحاظ سکونت برجسته ترین آنها هستند. دلیل ترجیح دادن این مناطق ساختمان های جدید ، نزدیکی به دریا ، مراکز خرید و وجود سایت ها است.

در مورد مهاجران ، در آنتالیا در مناطق نزدیک به دریا حرکت زیاد است.  مناطق بلک و کمر تقاضای بیشتری دارند. انتالیا یکی از بزرگ ترین شهرها برای مهاجرت و رسیدن به یک قدرت اقتصادی خاص با عواید گردشگری و زیبایی طبیعی و جغرافیای بهشتی  امروزه به یک مرکز جاذبه در جهان تبدیل شده است. بازار رو به رشد و در حال توسعه استان توسط شرکت های تجاری از هر بخش با افزایش علاقه و هدایت سرمایه گذاری های خود به این شهر دنبال می شود. برای سکونت آپارتمان های نزدیک به گروه دریایی لارا ، سواحل ددمان و کنیالتی ارجحیت دارند. دلیل ترجیح این مناطق ، ساختمان های جدید و فراوانی فضاهای اجتماعی است.

قیمت اراضی گردشگری در آنتالیا با توجه به نزدیکی به دریا متفاوت است ، در حالی که قیمت اراضی تجاری و مسکونی از نظر نزدیکی آنها به بزرگراه ها و مراکز خرید متفاوت است. بنابراین ، قیمت زمین در مناطق نزدیک به دریا بالا و در حومه شهرها پایین است. بخش های با درآمد بالا نزدیک ساحل هستند ، در حالی که بخش های با درآمد کم به زمین های حاشیه شهر علاقه دارند.

در آنتالیا ، علاوه بر شهر توریستی شناخته شده محل کار موجود ، به خصوص توسط سرمایه گذارانی که از خارج از شهر می آیند خواستار اجاره و فروش هستند. اخیراً افتتاح مراکز خرید مختلف به ویژه در منطقه لارا برای جذب محل کار آغاز شده است.

Source: www.projekspert.com

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت