نکاتی برای پیدا کردن خانه رویایی شما

نکاتی برای پیدا کردن خانه رویایی شما

هنگام خرید خانه در ترکیه به چه مواردی باید دقت کرد:

خرید خانه در ترکیه موضوع مهمی است که باید به آن خوب فکر کنید. بنابراین ، خرید خانه برای آسایش یک زندگی جدید کمی تصمیم حساسی است. محک و تحقیقات دقیق و محتاطانه موضوع خرید ملک است. در غیر این صورت ، افرادی که تصمیم به خرید اشتباه ملک می گیرند ، حتی پس از سال ها خرید، کسالت را تجربه می کنند.

نکاتی برای پیدا کردن خانه رویایی شما

راه آسان برای صاحب شدن خانه:

 1. چگونه خانه مناسب پیدا کنم؟
 2. تأمین مالی
 3. هزینه های پنهان – کدام هزینه ها را پرداخت می کنم؟
 4. دلیل – چه چیزی مرا به خرید خانه سوق می دهد؟
 5. هنگام خرید خانه – چه چیزی را باید در نظر بگیرم؟
 6. مزایا و معایب یک خانه چیست؟
 7. بازار مسکن در ترکیه
 8. اطلاعات اولیه در مورد خرید یک خانه

روش های جستجوی خانه در ترکیه:

یافتن خانه ای که مناسب شما باشد و شما را خوشحال کند ، نیاز به یک تحقیق منظم و صبر دارد. برای این کار ، می توانید اطلاعات مهمی را برای خرید خانه ای که در روند گسترده و طولانی مدت معیارهای مورد نظر شما را برآورده می کند جمع آوری کنید. در روند کسب اطلاعات می توانید برای مدتی به بازار املاک و مستغلات  سر بزنید تا درمورد خانه ای که می خواهید بخرید و قیمت خرید در منطقه فکر کنید. پس از انجام این کار ، می توانید خانه ای را که متناسب با نیاز و بودجه شما باشد جستجو کنید. در این مرحله می توانید از وب سایت ها ، روزنامه های روزانه و رسانه های تبلیغات املاک و مستغلات استفاده کنید.

در صورت تمایل برای پیدا کردن خانه می توانید از شرکت های حرفه ای مشاوره املاک نیز بهره مند شوید. اگر این کار را انجام دهید ، هم در وقت خود صرفه جویی می کنید و هم شانس داشتن یک خانه به روش سالم را خواهید داشت. به عنوان مثال ، اگر به دنبال خانه های باکیفیت هستید ، دریافت خدمات از یک شرکت کارگزاری املاک و مستغلات هم روند را به درستی انجام می دهد و هم سرعت می بخشد.

وقتی تصمیم به خرید خانه می گیرید ، مکان ، ویژگی ها ، امکانات اجتماعی ، فاصله از مرکز ، نزدیکی به زندگی اجتماعی و فاصله تا محورهای حمل و نقل مهم ترین تأثیر آن بر قیمت است. با آگاهی از همه این جزئیات ، شما باید تجربه خرید خانه متناسب با بودجه خود را کسب کرده باشید.

گزینه ها هنگام خرید خانه در ترکیه:

 • شرکت های املاک و مستغلات
 • بستگان ، دوستان و آشنایان
 • مبادلات املاک و مستغلات در اینترنت
 • تبلیغات در روزنامه های روزانه

چگونه می توانم مبلغی را برای صاحب خانه شدن بپردازم؟

خرید خانه بزرگ ترین تصمیم سرمایه گذاری بسیاری از افراد است. بنابراین ، خریداران بالقوه مسکن بسیار مهم است که از قبل در مورد بودجه مناسب مسکن آگاهی داشته باشند.

بودجه:

در خرید ملک ، شخصی که در نظر دارد خانه را خریداری کند ، ابتدا باید بودجه این سرمایه گذاری را تعیین کند. برای این کار ، هزینه های اجباری زندگی شخصی که خانه را خریداری می کند ، باید از درآمد ماهانه کسر شود. با محاسبه مبلغ و مبلغ پس انداز شده ، فرد فرصتی برای خرید خانه ای که رویای آن را دارد ، خواهد داشت.

بدهی:

بخش املاک و مستغلات بسیار سودآور است. باید بدانید که سرمایه گذاری در خانه هرگز به شما ضرر نمی رساند. در هر صورت ، یک ملک متوسط خریداری شده در طی ۲۵-۲۰ سال قابل پرداخت است. خرید خانه همیشه با پس انداز ممکن نیست. برای این کار استفاده از وام مسکن از بانک ها ضروری است. پیش شرط اخذ وام از بانک ها این است که خریدار خانه باید یک تجارت امن و درآمد خوبی داشته باشد.

منابع مالی:

امروزه اپس اندازهای کنار گذاشته شده به عنوان ناجی خانواده در هر تنگنای مالی عمل می کند. این یک روش مهم پس انداز به نام منابع مالی است که به نجات مردم در تنگناهای اقتصادی یا در موارد اضطراری مانند بیماری یا بیکاری می رسد. به همین دلیل ، سرمایه گذار یا خانواده باید هر ماه بخشی از درآمد خود را کنار بگذارند.

صاحب خانه شدن مانند پرداخت اجاره:

شخصی که خانه ای با وام خریداری می کند با ایجاد سود از خانه ای که به طور متوسط در ۲۵-۲۰ سال خریداری می کند ، سود قابل توجهی کسب می کند. بدین ترتیب ، شخصی که خانه را خریداری می کند ، بسیار راحت خواهد بود زیرا بار مالی وام گرفته شده در این مدت نیز کاهش می یابد.

 

کدام هزینه های اضافی به سرمایه گذار منعکس می شود؟

یک خانه خریداری شده علاوه بر هزینه و پرداخت سود وام مسکن ، هزینه های دیگری نیز برای خریدار خواهد داشت. این مربوط به نرخ های تعیین شده توسط عمل قانونی و مالیات ناشی از این معاملات است.

در اداره ثبت املاک ، هزینه های مربوط به خرید و فروش ملک رسمی با توجه به دوره و منطقه متفاوت است و توسط شخصی که خانه را خریداری می کند نیز پرداخت می شود.

چه چیزی شما را برای خرید خانه در ترکیه سوق می دهد؟

دلایل زیادی می تواند برای خرید خانه در سرمایه گذار تاثیر داشته باشد.  اما به هر دلیلی ، تصمیم گیری برای خرید خانه یک روند طولانی است. و این روند باید به طور صحیح و سالم برنامه ریزی شود. خانه ای که باید خریداری شود باید همه اعضای خانواده را خوشحال کند. به عنوان مثال ، اگر خریدار فرزند داشته باشد ؛خواسته های کودکان بر مکان و طبیعت خانه رویایی تأثیر می گذارد. به عنوان مثال ، در یک محیط مرکزی و مناسب ، با دسترسی آسان و تعداد کافی کودکستان ها و مدارس ابتدایی در اطراف، یک محیط کودک پسند ترجیح داده می شود.

از طرف دیگر؛ اگر مایل به بچه دار شدن نباشند، محل خانه با توجه به معیارهای فاصله تا محل کار تعیین می شود.

هنگام خرید خانه به چه مواردی باید توجه کرد؟

اگر هنگام خرید خانه ، انتظارات شما به درستی تعیین شود، شما را به نتیجه درست سوق می دهد. بنابراین ، سوالات زیر برای سرمایه گذاران مهم است:

مواردی که خریداران خانه ، باید از قبل به آن توجه کنند:

 • آیا خانه ای که خریداری می کنید قابل دسترس با وسایل حمل و نقل عمومی است؟
 • ارتباط خانه ای که خریداری می کنید با ماشین چگونه است؟ در مورد پارکینگ چطور؟
 • آیا مرکز خرید کافی در نزدیکی خانه ای که می خرید وجود دارد؟
 • آیا خانه ای که خریداری خواهید کرد نزدیکی به زندگی اجتماعی و فرصت های تفریحی دارد؟
 • آیا محله ای که خانه را خریداری می کنید مناسب شما یا خانواده تان است؟
 • آیا خانه ای که می خواهید بخرید ، مناسب برای ایده شما است یا باغ خانه به اندازه کافی بزرگ است؟

نکاتی برای پیدا کردن خانه رویایی شما

عناصری که هنگام گشتن خانه باید مورد توجه قرار گیرد:

 

هنگام خرید خانه ، عناصری که در اولین بازرسی خانه باید در نظر بگیرید بسیار مهم است. برای بازدید از خانه برای خرید ، خریدار باید خصوصیات خانه را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد.

فهرست مفصل کنترل خانه:

 • زمان ساخت خانه ای که می خواهید بخرید ، در نگاه اول ، تصور کل از ساختمان یا سازه چیست؟
 • روش گرمایش خانه ای که باید خریداری شود چیست؟روش استفاده چند ساله است؟
 • شیشه پنجره چقدر خوب طراحی شده است؟ به عنوان یک قاعده ، سال تولید در قسمت داخلی شیشه پنجره ذکر شده است.
 • هرگونه ترک در کف وجود دارد؟
 • آیا خانه ای که می خواهید بخرید زیرزمین دارد، این نیز یک جزئیات مهم است. لازم است به مشکلات رطوبت موجود در زیرزمین و لوله های آب و گاز واقع در آن توجه شود.
 • نکته مهمی که شخصی که خانه را خریداری می کند باید به آن توجه کند ، جهت آفتاب گیرخانه است. اگرچه بسته به ترجیح شخصی شما ممکن است متفاوت باشد ، اما برای فضای داخلی ، خانه باید به ضلع شرقی نگاه کند یا حتماً در آشپزخانه شرایط نوری داشته باشد. به طور کلی ، شرایط نورپردازی نقش مهمی خواهد داشت ، به خصوص برای بالکن ، تراس و اتاق نشیمن.

در هنگام خرید خانه چه چیزی را باید در نظر بگیرید:

اگر خانه ای که خریداری می شود در طول بازدید با ایده های خانه خریدار مطابقت داشته باشد ، مذاکره قیمت با فروشنده می تواند آغاز شود. در طی مذاکرات قیمت ، بازدید دقیق خریدار از خانه و نقص موجود در خانه ، عناصری برای تخفیف ایجاد می کند. اصولاً در بخش املاک و مستغلات مذاکره در مورد قیمت ملک امری عادی است.

در مذاکرات فروش باید به افزایش خصوصیات خانه توجه کرد:

 • آشپزخانه مناسب
 • خانه باغ
 • گاراژ
 • مبلمان
 • و غیره

مزایا و معایب خانه ای که باید خریداری شود:

بسیاری از افراد مالکیت خانه را تحقق رویاهای خود می دانند. با این وجود ، وقتی خانه خریداری می کنید و با چهار دیوار شخصی خود تنها می مانید ، معایبی نیز به همان اندازه مزیت ها وجود خواهد داشت.

مزایا:

خانه خریداری شده به صاحبخانه آزادی خلاقیت زیادی می بخشد – طراحی داخلی ، نوسازی دیوارها یا کاشت درختان در باغ. در هنگام خرید خانه ، علاوه بر تعمیرات جزئی و هزینه های جانبی ، هیچ پرداخت اضافی لازم نیست و یک ضمانت مهم برای آینده است. از طرف دیگر ، هنگام خرید خانه بسته به نوع ساختمان و مشخصات آن می توانید طبقه های دیگر را اجاره دهید.

معایب:

مالیات قابل پرداخت توسط صاحبخانه در طول سال. بنابراین ، مناسب است که سرمایه گذار در این راستا با توصیه های تخصصی عمل کند. از طرف دیگر ، خریدار مسئولیت هزینه های نگهداری ، نوسازی و تعمیر ملک مورد نظر خود را برعهده خواهد گرفت.

اطلاعات اساسی که هنگام خرید خانه باید در نظر گرفت:

سطح کف خانه چگونه محاسبه می شود؟

متر مربع خانه ای که خریداری می کنید هم بر قیمت خرید و هم بر هزینه های دیگر تأثیر خواهد گذاشت. به عنوان مثال ، مفید است بدانید که آیا متر مربع خانه ای که خریداری می کنید ، راهروهایی را که به عنوان مناطق مشترک پذیرفته شده اند ، پوشش نمی دهد یا اینکه متر مربع خانه خالص یا ناخالص است.

چه نوع  خانه هایی وجود دارد؟

هر خانه با معماری داخلی و کارهای محوطه سازی خارجی ویژگی های متفاوتی دارد. با این حال ، این تنوع را می توان بنا به درخواست کاربران خانه تنظیم کرد.

هنگام خرید خانه ، کدام مصالح ساختمانی را باید در نظر گرفت؟

مصالح ساختمانی در درجه اول بر ظاهر خانه تأثیر می گذارد. با این حال ، مسائل عملکردی مانند عایق حرارتی و صوتی توسط سازنده ساختمان تعیین می شود.

 • آجر و کلینکر اکنون عمدتا به عنوان بیرونی ترین لایه دیواره استفاده می شود. این برنامه نه تنها لمس طبیعی به خانه می دهد ، بلکه به طور موثری از اثرات هوا مانند آب جلوگیری می کند.
 • چوب اکنون دوباره مد شده است. خانه های چوبی جلوه ای گرم و زنده ایجاد می کنند و تعادل انرژی مثبت را برای کاربر ایجاد می کنند.
 • بتون ماده جهانی در بین مصالح ساختمانی است. می توان آن را به هر شکل ریخت و به راحتی با مواد دیگر مخلوط کرد. در برابر شرایط نامساعد جوی بسیار مقاوم است.
 • فولاد به طور عمده به عنوان یک ساختار پشتیبان مورد استفاده قرار می گیرد. با این وجود ، فولاد موجود در سازه ها به خوردگی حساس بوده و از هدایت حرارتی بالایی برخوردار است.

Source: www.katilimevim.com

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت