۱۵ دلیل برای خرید ملک در ازمیر

15 دلیل برای خرید ملک در ازمیر

املاک و مستغلات در ازمیر به ارزش بیشتر:

تا زمانی که ازمیر با داشتن موقعیت ، مردم ، طبیعت ، پروژه های اجتماعی و توسعه زیرساخت ها همچنان رویای افرادی  که در خارج از ازمیر زندگی می کنند بماند همچنان ارزشمند خواهد بود. برای کسانی  که برای کار زندگی می کنند ، نه کسانی که برای زندگی کار می کنند زندگی در ازمیر لذت بخش تر و با ارزش تر است.

15 دلیل برای خرید ملک در ازمیر

خرید مسکن زیبا در ازمیر با قیمت مقرون به صرفه:

قیمت مسکن در ازمیر در حال افزایش است ، اما قیمت ها هنوز هم مقرون به صرفه هستند. در حالی که میانگین قیمت آپارتمان ۱۰۰ متر مربع در استانبول ۳۲۰۰۰۰ TL است ، این رقم در ازمیر ۲۱۰٫۰۰۰ TL است. این ارقامی است که آمارها می گوید ، اما ممکن است قیمت خانه ای زیبا در مرکز شهر ازمیر کم تر از نیمی از قیمت یک آپارتمان مشابه در استانبول باشد.

اجاره مناسب در ازمیر:

اولویت صاحبان املاک و مستغلات در ازمیر مستاجران منظم و مداوم است. در حالی که میانگین اجاره آپارتمان ۱۰۰ متر در ازمیر ۹۳۵ TL است ، در استانبول ۱۴۷۸ TL است.

درآمد اجاره ای بالا در ازمیر:

متوسط دوره بازگشت خانه در ازمیر ۱۹ سال است. این رقم تقریباً ۵ سال است که یکسان است. به عبارت دیگر ، در حالی که قیمت مسکن در ازمیر افزایش می یابد ، درآمد اجاره نیز افزایش می یابد.

در ازمیر برای هر سلیقه ای خانه وجود دارد:

وقتی به استانبول یا آنکارا می روید ، هرچقد ساختمان های جدید بزرگ بدون پنجره و بالکن به شما فشار می آورد در ازمیر همانقدر راحت هستید. اگر در در مرکز ازمیر هستید یا حدود ۳۰ دقیقه  با مرکز فاصله دارید می توانید آپارتمان های کم طبقه اجاره کنید،  خانه های  مستقل ، برج های مدرن در مرکز شهر تا ساختمان های ۲ طبقه  ، برای هر سلیقه و بودجه در ازمیر راه حل هایی وجود دارد.

خانه های ازمیر هنوز بالکن دارند:

لذت وجود بالکن در خانه های ازمیر. در یک زمان همه شروع به بسته شدن با میله های آهنی کردند اما با افزایش امنیت شهر ، میله ها شروع به ناپدید شدن کردند. برخی از ساختمان های بلند  ازمیر حتی دارای بالکن هستند.

ازمیر هنوز شهر افقی است:

ساختمان های عظیمی در Bayraklı ، مرکز شهر جدید در حال افزایش است ، اما ازمیر هنوز افقی است. برای کسانی مثل من که از ارتفاع می ترسند ، ازمیر مکان مناسبی است.

15 دلیل برای خرید ملک در ازمیر

خانه و محل کار در ازمیر نزدیک است:

این محافظه کاری ازمیر باعث می شود همه افراد در نزدیکی محل کار خود زندگی کنند.

اکثر خانه های ازمیر دارای منظره هستند:

تقریباً همه خانه های ازمیر دارای منظره دریا یا شهر هستند. به عبارت دیگر ، اصطلاح خانه های منظره دار رو به دریا که در تبلیغات مشاهده می کنید برای اکثر خانه های ازمیر درست است.

وقتی یک خانه در ازمیر می خرید ، یک همسایه نیز می خرید:

متوسط سن ازمیر ۳۲ و متوسط خانوار ۲٫۲۶ نفر است. به عبارت دیگر ، خانواده های ازمیر شلوغ نیستند و متشکل از افرادی هستند که می دانند چه می کنند. دلیل اینکه مردم ساکن در ازمیر احترام بیشتری به یکدیگر نشان می دهند این است.

ازمیر امن است:

براساس داده های TUIK  ، ازمیر در بین کلان شهرها امن ترین است. این واقعیت که تعداد افراد کم تری در مقایسه با سایر کلان شهرها وجود دارد و اینکه مردم همدیگر را بیشتر می بینند  باعث می شود مردم ازمیر احترام بیشتری داشته باشند و از محیط خود بیشتر محافظت کنند. همین منطق و سیستم امنیت طبیعی امروز نیز ادامه دارد. کودکان می توانند در خیابان های ازمیر بازی کنند !.

15 دلیل برای خرید ملک در ازمیر

کودکان در ازمیر آزاد و سالم هستند:

بزرگترین نشانه ایمنی ازمیر این است که کودکان هنوز هم می توانند در خیابان بازی کنند. به ویژه روزهای کودکی ، که آرزوی مردمان ساکن در کلان شهرها است ، هنوز هم توسط فرزندان ازمیر تجربه می شود.

دانشگاه های ازمیر بسیار خوب هستند:

به غیر از دانشگاه های معتبر مانند دانشگاه اژه و دانشگاه دوکوز ایلول ، دانشگاه های موفق و دولتی و دانشگاه های ازمیر که در ۱۰ سال گذشته افتتاح شده اند ، نه تنها فرزندان خانواده های ازمیر بلکه میزبان آموزش عالی بسیاری از جوانان آناتولی هستند. موسسه فناوری پیشرفته ازمیر که تنها دانشگاه دولتی ترکیه برای تحصیل زبان انگلیسی است یکی از موسسات ۲ در ترکیه است که این مدل تمرینی را عرضه می کند. خصوصی یا دولتی ، رشد سریع دانشگاه ها در ازمیر باعث می شود محیط آنها به مرکز جذب ، احیای اقتصاد ازمیر و افزایش ارزش سرمایه گذاری تبدیل شود.

زیبا ترین خانه ها برای دانش آموزان در ازمیر:

آپارتمان های یک اتاقه که در استانبول آغاز شده بود چندی پیش در ازمیر نیز رواج داشت. این نوع از املاک و مستغلات ، که متناسب با سبک زندگی ازمیر نیست ، به دلیل قیمت مناسب در محدوده ۱۰۰٫۰۰۰ – ۲۰۰٫۰۰۰ TL توسط سرمایه گذاران ترجیح داده می شد.  به خصوص در اراضی باارزش دانشگاه ها ، یکی پس از دیگری مجهزتر و عمدتاً آپارتمان های کوچک در ازمیر شروع به ساخت کردند.

افراد مسن در ازمیر شادتر هستند:

به طور کلی ازمیر ترکیه با میانگین سنی ۳۲٫۵  قدیمی اما زیبا است. که در سال های اخیر به یک برند جهانی تبدیل شده است ،در سایه مناطقی مانند Cesme ، Urla و Seferihisar که با مرکز شهر کم تر از ۴۵ دقیقه فاصله دارند و یک زندگی آرام تر و تمیز تر را ارائه می دهند برای افراد مسن جذاب است.

Source: www.emlakgurmesi.com

خرید، فروش و اجاره ویلا و آپارتمان در استانبول، آنتالیا، آلانیا، آنکارا، ازمیت، ازمیر و ...
مهندسین مشاور پروژه های عمرانی، بازرگانی، مهاجرتی و مالی در ایران، ترکیه، اسپانیا و آمریکا


شماره تماس ها:
۹۱۰۴۵۲۷۱۰۰ ۹۸+
۹۱۰۴۵۲۷۲۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۴۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۵۰۰ ۹۸+
۹۱۰۶۳۹۷۶۰۰ ۹۸+

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت