نحوه خرید ملک در ترکیه

شرکت تجاری ، سرمایه گذاری نورا چیست ؟

 شرکت J.D.A HOLDING   ثبت  ایران-تهران  به مدیریت دکتر یعقوب نجاری با همکاری شرکتهای هلدینگ خود در کشور ترکیه  و در شهر های آلانیا ، انتالیا ، استامبول و آنکارا جهت رفاه و امنیت خاطر مشتریان گرامی خدمات مناسبی برای خریداران ملک در ترکیه و آلانیا بشرح ذیل ارایه مینماید.

خوشحال می شویم در هر مرحله از اقامت شما در ترکیه بتوانیم به شما کمک کنیم، چون هدف نهایی ما رضایت کامل ، بدون قید و شرط شما از مالکیت  املاکتان در ترکیه می باشد. برای اینکه این هدف به واقعیت تبدیل شود، مهم نه فقط خرید بلکه قبل از هر چیز تخصصی بودن نمایندگی شماست که بعدها منافع شما را در اینجا نمایان ساخته و تامین خواهد کرد.

خدمات ما  قبل خرید املاک در ترکیه :

در حوزه خرید آپارتمان در ترکیه  بعد از دریافت درخواست ازسوی شما، ما در اسرع وقت با شما تماس می گیریم تا درباره ی گزینه ی ترجیحی شما بیشتر توضیح دهیم، و بعد از آن بهترین ملک را بنا به درخواست شما به شما پیشنهاد می کنیم.

در زمینه  فروش آپارتمان در آلانیا ، آنتالیا ، استانبول و … متخصصین ما به شما کمک خواهند کرد، متخصصینی که در ترکیه  سالیان سال زندگی و کار کرده اند.

بعد از مشاوره ی اولیه  ما درباره ی زمان مناسب ورود شما و زمان بررسی مناطق و موارد املاکی در آنها، توافق می کنیم. در صورت نیاز همچنین ما تور بازدید  برایتان ترتیب می دهیم  همراه با هتل و بلیت که با ورودتان به  ترکیه از شما استقبال شده و در  در جریان خرید تان همراه با ما، ما خوشحال خواهیم شد که بخشی از هزینه های شما را در رابطه با سفرتان و تور بازدید ، جبران کنیم.

خدمات ما  در جریان خرید املاک در ترکیه:

کمک در خرید و ثبت املاک در ترکیه، پشتیبانی کامل کارهای حقوقی که شامل موارد زیر خواهد بود

  1. مشاوره ی دقیق در تمام مراحل خرید و قوانین آن
  2. بررسی کامل و تجزیه و تحلیل تمام اسناد اصلی و ضمایم مرتبط آنها از جمله اینکه شامل موانع مالیاتی و یا وام مسکن هستند یا نه
  3. آماده سازی قرارداد خرید- فروش به زبان فارسی و ترکیه استانبولی
  4. ارائه ی یک مجموعه کامل اسناد موسس شرکت ساخت و ساز و یا اسناد املاک ارائه شده برای فروش، اگر موضوع خرید املاک از بازار دست دوم باشد.

دریافت شماره مالیاتی

مراحل ذکر شده تنها ۱۵-۱۰ دقیقه از وقت شما را خواهد گرفت. برای دریافت شماره مالیاتی حضور شما و در دسترس بودن شماره گذرنامه تان ضروری است

افتتاح حساب بانکی در ترکیه :

متخصصان شرکت  تمام اسناد ضروری را برای شما آماده خواهند کرد. در جریان تنظیم، هیئت فارسی زبان، شما را همراهی خواهد کرد. آنها دربرقراری ارتباط شما با همکاران بانکی مان در صورت داشتن هرگونه سوالی از آنها در رابطه با شرایط و سپرده های بانکی، به شما کمک خواهند کرد

تذکر مهم : برای افتتاح حساب در بانکهای ترکیه بایستی گذرنامه ی داخلی شما در دسترس باشد یا باید دارای مجوز اقامتی معتبر صادر شده به نام خودتان در ترکیه باشید.

خدمات پس از فروش آپارتمان در ترکیه :

ما می خواهیم که حتی بعد از خرید املاک شما بتوانید همیشه احساس اطمینان، امنیت و آسایش کامل داشته و همچنین روی حمایت کامل و خدمات ما حساب کنید.

برای همین ما بسته های خدماتی موثری برایتان منظور کرده ایم که شامل تمام خدماتی است که می توانند موارد اقامتی شما را در ترکیه، یا گذراندن تعطیلاتتان و همچنین تطبیق حداکثر و سریع شما را با کشور خارجی، فراهم کنند.

کمک به سازماندهی انتقال شما و قرار ملاقات ها با مهمانان تان

ما می خواهیم به محض نشستن هواپیما و خروج شما از آن، بتوانید فضای آسایش و خوشحالی از سفرتان را به خانه ی مدیترانه ای تان احساس کنید، در نتیجه بعد از اینکه با شما و خانواده تان در فرودگاه ملاقات کردیم سعی خواهیم کرد بهترین خدمات را به شما ارائه داده و حداکثر صرفه جویی در زمان تان را انجام دهیم

با توجه به ترجیحات و نیازهای شما ما برایتان بهترین گزینه ی انتخاب ماشین را انجام می دهیم، در فرودگاه راننده ای با تجربه شما را ملاقات خواهد کرد که شما به راحتی می توانید در کاغذی که وی ارائه می کند آرم شرکت ما و نام و نام خانوادگی خود را ببینید.

دریافت و پرداخت صورتحساب های اشتراک خود (برق، آب، تلفن، اینترنت)

با بازگشت از تعطیلات به کشور خود ، ما می خواهیم که همراه خودتان یک تجربه ی مثبت و شادی برای مدت طولانی به همراه داشته باشید، برای همین تمام مشکلات و نگرانی های عمومی (مانند صورتحساب پرداخت آب و برق و غیره) را که باقیمانده اند، همکاران حرفه ای شرکت ما تقبل می کنند.

سرویس خدمات شرکت ما به موقع تمام پرداخت های ضروری را برایتان انجام داده و یک گزارش کامل از صورت حسابهای پرداختی نقدی را به شما ارائه خواهند کرد.

پرداخت سالیانه ی مالیات املاک در ترکیه :

با توجه به این واقعیت که در کشور ترکیه، پرداخت مالیات سالیانه را می توان به دو قسط مساوی تقسیم کرد یا پرداخت یکباره در پایان دوره ی بهاره یا دوره ی پاییزه انجام داد، و از آنجا ممکن است زمان سفر شما به ترکیه با شرایط و زمان ذکر شده مطابقت نداشته باشد، شرکت ما با تلاش در صرفه جویی حداکثر زمان مشتریانمان، خدمات پرداخت مالیات سالانه ی املاک را ارائه خواهد کرد.

ما پرداخت به موقع و ارائه ی تمام رسیدهای مرتبط از شهرداری منطقه ای را که در آن املاک شما به ثبت رسیده است تضمین می کنیم.

بیمه ی اموال شما و ارتباط با شرکت های بیمه از طرف خودتان

یکی از مهمترین اقدامات در تامین امنیت کامل املاک خریداری شده تان، بیمه ی آن می باشد. و این پوشیده نیست که مسئله ی مورد نظر به خصوص برای مشتریانی که یک زمان طولانی در ترکیه نبوده اند، بسیار مهم می باشد

شما می توانید املاک خودتان را در برابر تاثیرات منفی آب و هوا و پدیده های طبیعی، صدمات و خسارات صورت گرفته توسط اشخاص ثالث، سرقت، شرارت ها و اقدامات غیرقانونی و آتش سوزی و غیره بیمه کنید.

در رابطه با وضعیت خاص خود، ترجیحات و تمایلات شما در جهت ارتباط با نماینده ی شرکت بیمه، ما برای شما بهترین گزینه ی موجود را انتخاب می کنیم که به نوبه ی خود ضامن امنیت و آسایش شما در زمان عدم حضورتان در ترکیه باشد

اگر در شرایط عدم حضور شما در ترکیه، هر گونه حادثه ی بیمه ای اتفاق بیفتد، می توانید در این باره مطمئن باشید که همکاران شرکت ما، کمک های همه جانبه ی خود را ارائه کرده و در حداقل زمان با شرکت بیمه ی شما تماس گرفته و اقدامات لازم و مناسب برای از بین بردن خسارات وارده را انجام خواهند داد.

کمک در خرید مبلمان و دیگر وسایل خرده ریز و جزئی برای مجتمع یا خانه ی شما

ایجاد آسایش و رفاه در خانه بسیار دلپذیر است اما در عین حال نیز فرایند بسیار سختی است چون گاهی اوقات ریزترین وسایل جزئی می تواند نقش بسیار مهمی در تزئینات داخل خانه ی جدید شما داشته باشد. برای همین مهم است برای تحقق تمام خواسته های شما، در رابطه با آنچه که دوست دارید و شما را خوشحال می کند،  با متخصصان شرکت ما کمکها و راهنمایی های لازم را دریافت میدارید.

با دارا بودن تجربه ی فراوان در زمینه ی املاک و طراحی دکوراسیون، و همچنین ارتباط با بهترین مغازه های شهر، ما می توانیم متنوع ترین گزینه های مبلمان و مجموعه کامل لوازم خانگی را مطابق با خواسته ی شما با بهترین قیمت به شما پیشنهاد کنیم.

کمک در پیدا کردن کارکنان برای تعمیرات جزئی، طراحی و کار داخلی

متخصصین شرکت ما در پیدا کردن بهترین استادان برای شما جهت از بین بردن هر گونه مشکلات در خانه ی خود در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین قیمت کمک خواهند کرد. همچنین ما خوشحال هستیم که به شما خدمات حرفه ای طراحان و معمارانی را پیشنهاد کنیم که کمک می کنند خانه ی شما زیبایی بی نظیری داشته باشد ، آنها می توانند بهترین رنگها و بافت داخلی را به شما پیشنهاد کنند و در تحقق رویاهایتان به واقعیت در زمینه ی آسایش واقعی و رفاه، به شما کمک کنند.

کمک در سازماندهی نظافت خانه

با رفتن به هر طرف برای استراحت ، مطمئن باشید که همیشه تمایل دارید خانه تان تمیز و نظافت شده باشد تا هر لحظه کاملا برای اقامت آماده باشد.

در طول دوره ی اقامتتان در ترکیه، شما همچنین ممکن است هر زمان که دلتان بخواهد، بخواهید از خدمات نظافتی بهره مند شوید، یا ما می توانیم برای شما نظافت منظم خانه تان در روزهای مورد نظرتان در هفته را ترتیب دهیم.

بازرسی های دوره ای از اموال شما در زمان غیاب شما (ماهانه)

برای هر یک از ما بسیار مهم است که بتوانیم در دروه ی غیبت مان درباره ی وضعیت صحیح خانه مان مطمئن باشیم. به خصوص که این عدم حضورمان، بسیار طولانی بوده و مدتی نیز طول بکشد.

با پشتیبانی یکپارچه ی شرکت ما، خدمات کنترل ماهانه ی اموال شما پیشنهاد می شود ، شما می توانید در این باره مطمئن باشید که در صورت بروز هر گونه مشکلی یا حتی شرایط اضطراری (فورس ماژور) ، ما فوراً شما را در این باره مطلع کرده و مطابق با تصمیمات اخذ شده توسط شما ، کمک می کنیم تا اثرات و عواقب آنها در کوتاهترین زمان ممکن از بین برود.

جهت کنترل ماهانه ما می توانیم به طور منظم تهویه ی ساختمان را انجام دهیم، مراقب نظافت و بروز هر گونه نقص و عیب احتمالی باشیم تا زمانی که شما کیلومترهای زیادی دور از خانه ی مدیترانه ای تان هستید بتوانید احساس راحتی و اطمینان داشته باشید.

کمک در اجاره کردن اتومبیل در ترکیه

بسیاری از مشتریان ما که ترجیح می دهند از مناظر تحسین برانگیزی که ترکیه در رابطه با آن بسیار غنی است، از پنجره ی اتومبیل ببینند و احساس راحتی مطلق در تعطیلات داشته باشند، ماشین اجاره می کنند و در این کار همیشه همکاران شرکت ما با خوشحالی به آنها کمک می کنند

ما با خوشحالی می توانیم به شما کمک کنیم و برای شما مناسب ترین گزینه ی اتومبیل را انتخاب کنیم که ضمن تضمین تمام اسناد ضروری برای رانندگی و بیمه، به تعداد روزهای لازم برای شما با یهترین قیمت ارائه کنیم. طبق تمایل مشتری تحویل اتومبیل می تواند به طور مستقیم در فرودگاه انجام شود یا در یک مکان مناسب از نظر شما صورت بگیرد.

کمک برای خرید اتومبیل در ترکیه

این مسئله معمولاً ز نظر مشتریانی که تصمیم دارند جهت اقامت دائم به ترکیه بیایند یا می خواهند مدت بسیار زیادی در کشور ترکیه بمانند بسیار مهم است.

برای خرید اتومبیل در ترکیه، شما باید دارای مجوز اقامت معتبر در ترکیه باشید. همکاران شرکت ما در انتخاب اتومبیل، مذاکره با نمایندگان شرکتی که شما انتخابتان را آنجا انجام می دهید، به شما کمک می کنند.

سازماندهی معتبر تعطیلات، گردش کوتاه و تور

ما مطمئنیم که تعطیلات در خانه ی خصوصی تان در نزدیکی ساحل دریا برای شما نه تنها احساسات مثبت و خاطره به همراه دارد بلکه یک پالت متنوع رنگارنگی است که به شما کمک می کند تورهای مختلف و سفرهای کوتاهی به مکانهای مختلف ترکیه داشته باشید که ما فکر می کنیم این به شما اجازه می دهد به طور کامل با تاریخ و اصالت این کشور شگفت انگیز آشنا شوید و آن را از یک زاویه و چشم انداز کاملاً متفاوتی ببینید.

زمینه ی توریستی مدرن به ویژه طیف گسترده ای از خدمات را برای سازماندهی اوقات فراغت و تعطیلات شما را مطابق با هر سلیقه و وسع مالی به شما پیشنهاد می کنند، متخصصین شرکت ما که وظیفه ی اصلی و اولویت کاری شان را شرایط حداکثری رفاه شما قرار داده اند، به شما کمک می کنند بهترین و جالب ترین گزینه را انتخاب کنید.

فروش مجدد املاک در ترکیه

در نتیجه ی شرایط زیستی متنوع، پس از اینکه مدتی در جریان زمانهای مشخص در خریداری املاک خصوصی نقش داریم، برای ما اغلب پیش می آید که نقش فروشنده یا معاوضه املاک در ترکیه را نیز داشته باشیم

علت فروش املاک زمانی خریداری شده، شاید بیشتر این باشد که ضرورت در خریداری مسکن با متراژ زیاد برطرف شده یا مجبورید به شهر یا منطقه ی دیگری نقل مکان کنید و یا اجبار مالی شما را مجبور می کند از خانه یا آپارتمانهای خودتان دست بکشید.

متخصصین شرکت ما با خوشحالی در حل این مشکل به شما کمک می کنند. ما نسبتاً قیمتهای مقرون به صرفه و قابل دسترسی را مطابق با وضعیت امروزی بازار املاک و همچنین مطابق با شرایط کسانی که در فرایند خرید و ثبت املاک هزینه هایشان مصرف شده، به شما توصیه می کنیم و اطلاعات املاک را در وب سایت رسمی فروش به نمایش می گذاریم.

همکاران شرکت ما ترتیبی می دهند که املاک شما به مشتریان بالقوه ما نشان داده شوند. کمک می کنند اسناد لازم برای انجام معامله تنظیم شود. و در جزئیات در مورد شرایط قرارداد و فروش شما بحث می کنند. با سال ها تجربه در زمینه ی املاک ما می توانیم شما را از تمام مراحل فروش به سرعت و به صورت حرفه ای بگذرانیم.

راهنمایی در تمدید اجازه ی اقامت در ترکیه

اجازه ی اقامت دریافت شده توسط شما در ثبت املاک با نام شما، می تواند پس از پایان مدت اعتبارش در صورت نیازشما تمدید شود.

دریافت اجازه ی اقامت به جای صاحب مستقیم املاک خصوصی ممکن است توسط خویشاوندان درجه اول مثل پدر و مادر، همسر و یا فرزندانی که هنوز به سن بلوغ نرسیده اند صورت بگیرد.

با در نظر گرفتن این واقعیت که مجموعه مدارک و اظهارات لازم که جمع آوری آنها و تشکیل پرونده و عرضه ی آنها باید در منطقه ی داده شده به اتباع خارجی صورت بگیرد، همیشه برای شهروندان خارجی ساده و روشن نیست ، همکاران شرکت ما با خوشحالی در حل این مشکل به شما کمک می کنند.

ما به طور واضح به شما درباره ی لیستی از اسنادی ضروری ، در محوطه ی کشوری که در آن اقامت دائم دارید (اگر ضرورت داشته باشد) اطلاع می دهیم و تمام فرم ها و اظهارنامه های ضروری را با استعلام از سازمانها و موسسات محلی و غیره برایتان آماده می کنیم.

با کمک سالها کار و تجربه، که به ما اجازه می دهد در زمان مشتریانمان صرفه جویی کنیم، می توانیم کیفیت و انجام به موقع کار را برای شما تضمین کنیم.

تحصیل در ترکیه

اگر شما و خانواده تان تصمیم دارید ترکیه را به عنوان کشوری که می خواهید در آن اقامت دائم داشته باشید انتخاب کنید، در آن صورت شاید مسئله ی ادامه تحصیل فرزندانتان به یکی از مهمترین دغدغه های شما تبدیل شود.

در ترکیه هم موسسات دولتی و هم خصوصی در زمینه ی آموزشی فعالیت می کنند. ما با خوشحالی در انتخاب مدارس پیش دبستانی برای فرزندان کوچکتان به شما کمک می کنیم یا اگر فرزندان بزرگتری دارید درانتخاب دبیرستان یا موسسات آموزش عالی که می توانند پاسخگوی نیازها و تمایلات شما باشند به شما کمک می کنیم. همچنین ما به شما درباره ی بهترین دوره های یادگیری زبان ترکی استانبولی که بتوانند شما را بسیار سریع با یک کشور خارجی تطبیق دهند، اطلاع می دهیم.

مطمئن باشید که خدمات ارائه شده توسط ما به شما کمک می کند در کشور جدیدتان احساس آسایش و امنیت کنید. این فقط بخشی از خدمات ماست که می شود توصیف کرد، آخر مهم ترین اصول ما در ارتباط با شما – مشتریان ما- اصول گشایش درها می باشد.

481702_396771137068049_1937184399_n

ارسال دیدگاه شما

نام *
آدرس ایمیل *
وب سایت